wtorek, 16 października 2018 r.  Imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła
Wiadomości z tagiem Sprawy  RSS
Akt oskarżenia przeciw staroście opatowskiemu trafił do sądu

Dodano: 09.10.2018 11:17 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Prokuratura skierowała do Sądu Okręgowego w Kielcach akt oskarżenia przeciwko Bogusławowi W., staroście opatowskiemu oraz Joannie Sz. - byłej prezes zarządu spółki „Top Medicus” w Opatowie i Janowi G., byłemu prezesowi zarządu spółki „Twoje Zdrowie - Lekarze Specjaliści” w Katowicach. Sprawa dotyczy nieprawidłowości podczas remontów i rozbudowy szpitala powiatowego w Opatowie.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Nd, 15 lip 20:00 (TVN 7) - Suma wszystkich strachów

Dodano: 05.10.2018 13:18 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Dyrektor CIA wysyła do Moskwy delegację, która ma się spotkać z prezydentem Rosji. Sprawa jest poważna - nazista Richard Dressler chce doprowadzić do...

Tagi: Moskwy, Sprawy
Źródło: https:

Finlandia: Strategiczne tereny w rękach cudzoziemców. Władze zaniepokojone

Dodano: 02.10.2018 19:06 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Fińscy politycy rozważają zmianę prawa dotyczącą obrotu nieruchomościami przez obcokrajowców w ważnych dla wojska i bezpieczeństwa kraju obszarach. Sprawa łączy się ze śledztwem prowadzonym wokół firmy posiadającej nieruchomości na wyspach Archipelagu Turku.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Walka rajdowca z TUW-em [Rynek]

Dodano: 01.10.2018 13:40 | 2 odsłon | 0 komentarzy

W programie Sprawa dla reportera w TVP przedstawiono historię Krzysztofa Derenia, wicemistrza Polski w wyścigach górskich.Mężczyzna otrzymał (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Nadużył swojej władzy czy nie?

Dodano: 27.09.2018 19:34 | 3 odsłon | 0 komentarzy

TARNOBRZEG, MIELEC. Lider powiatowych struktur PiS przegrał sprawę w sądzie z radnym opozycji. Przed Sądem Okręgowym w Tarnobrzegu zakończył się proces w sprawie Marka Kamińskiego, wiceprzewodniczącego Rady Powiatu Mieleckiego i szefa tamtejszych struktur PiS. Sprawa dotyczy jego „wizyty” na Szpitalnym Oddziale Ratunkowym w Mielcu, gdzie powołując się na swoją pozycję, miał wymusić przewiezienie go karetką [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Zaproszenia weselne JDstyle

Dodano: 25.09.2018 22:12 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Dla młodych ludzi, jacy postanowili wziąć wesele, moment ten jest najważniejszy. Na pewno przygotowania są bardzo ściśle wyznaczone, całkowicie obmówione i zorganizowane. Wszyscy pragną się do tego wydarzenia odpowiednio przygotować. Panna młoda z pewnością obmyśla plan jadłospisu oraz dekoracji sali i kościoła. Pan młody na pewno martwi się o obrączki, alkohol, kwiaty oraz własny wystrój. Sprawa wystroju samochodu, którym pojedzie para młoda do ślubu, to także sprawa pana młodego, jaki jest, za to w pełni odpowiedzialny. Kapitalny ślub musi być bardzo odpowiednio zorganizowany - patrz zaproszenia na ślub Jdstyle, nie może być niedociągnięć, choć nie można w każdym calu wykluczyć, że nie pojawią się pomyłki oraz wpadki. Najlepiej jest w tym celu poradzić się lub zamówić pomoc doraźną ekspertów od ślubu. W dniu ślubu, para młoda powinna skupić się przede wszystkim na sobie, choć na ogół jest, inaczej, nerwowo rozmyśla się nad kwestiami organizacyjnymi. Nie powinno się już myśleć o przygotowaniach, czy czegoś się nie zapomniało, czy coś się nie zostawiło w domu itp. To czas, kiedy miłość zostaje zapieczętowana i zalegalizowana. W kościołach wybitnie w wielu przypadkach dochodzi do wzruszających sytuacji, gdzie emocje sięgają zenitu. JDSTYLE Jolanta Kubacka ul. Zielona 16A 62-230 Witkowo Email: [email protected] Telefon: (61) 415 41 42 www.jdstyle.pl

Tagi: Sprawy, Panie
Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

TK zbada zniesienie limitu 30-krotności składek na ZUS

Dodano: 25.09.2018 13:09 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Sprawa zgodności z Konstytucją ustawy z 15 grudnia 2017 r. o zmianie ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych oraz niektórych innych ustaw (Kp 1/18), znoszącej limit trzydziestokrotności składek na ubezpieczenia społeczne, jest obecnie przedmiotem postępowania w Trybunale Konstytucyjnym, wszczętego w ramach tzw. prewencyjnej kontroli konstytucyjności ustaw przez Prezydenta RP. A zatem ewentualne podjęcie działań legislacyjnych może nastąpić dopiero po rozstrzygnięciu sprawy przez Trybunał Konstytucyjny - poinformowało Ministerstwo Finansów.

Źródło: www.podatki.biz

Pięc tygodni kary dla Gianniego Moscona

Dodano: 08.08.2018 14:23 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Sprawa Gianniego Moscona w końcu dobiegła końca. Zawodnik Team Sky został zawieszony na pięć tygodni za uderzenie Elli Gesberta. pochodzi z serwisu .

Tagi: Sprawy, Teng
Źródło: naszosie.pl

FOTO: Pierwszy plakat kontynuacji "Niezniszczalnego" i "Split"

Dodano: 29.06.2018 21:19 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W sieci zadebiutował pierwszy plakat dreszczowca "Glass" w reżyserii M. Nighta Shyamalana. To ostatnia odsłona trylogii, w skład której wchodzą również "Niezniszczalny" i "Split". Bruce Willis ponownie wcieli się w Davida Dunna - everymana, który w wolnych chwilach jest superbohaterem walczącym ze złem. Heros będzie musiał stawić czoła Bestii granej przez Jamesa McAvoya. Sprawy zaczną się

Źródło: www.filmweb.pl

Była w ciąży, dziecka nikt nie widział. Policjanci znaleźli ciało noworodka. Zarzuty dla matki i babci

Dodano: 27.09.2017 15:36 | 0 odsłon | 0 komentarzy

20-letnia mieszkanka Dolnego Śląska urodziła dziecko. Noworodek zniknął, brzuch też. To wzbudziło podejrzenia. Sprawa jest wyjaśniana. Nie wiadomo, czy chłopiec żył, gdy przyszedł na świat. Kobieta i członkowie jej rodziny zostali zatrzymani. Zarówno matka, jak i babcia dziecka usłyszały już zarzuty.

Źródło: www.tvn24.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone