wtorek, 17 września 2019 r.  Imieniny: Franciszka, Lamberty, Narcyza
Wiadomości z tagiem Sprawiedliwości  RSS
Mateusz Morawiecki w Staszowie: region świętokrzyski jest dla mnie szczególnie bliski

Dodano: 15.09.2019 22:37 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kilkaset osób wzięło udział w spotkaniu z premierem Mateuszem Morawieckim w Staszowie. Prezes Rady Ministrów w swoim przemówieniu do zgromadzonych w sali Staszowskiego Ośrodka Kultury podkreślał, że województwo świętokrzyskie jest dla niego szczególnie bliskie, ponieważ stąd pochodzi jego rodzina. Premier podkreślił, że sercem programu Prawa i Sprawiedliwości jest silna, zasobna i dostatnia Polska, oparta na narodowym patriotyzmie.

Premier w Busku: Polakom należą się wyższe płace

Dodano: 15.09.2019 21:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Premier Mateusz Morawiecki odwiedził Busko-Zdrój. Miasto było kolejnym przystankiem na trasie PiS-busa, w którym premier, wspólnie z działaczami Prawa i Sprawiedliwości spotyka się z Polakami.

Agata Wojtyszek rozmawiała z mieszkańcami Starachowic

Dodano: 14.09.2019 10:29 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Rozmowy z mieszkańcami o sprawach ogólnopolskich i lokalnych zdominowały spotkanie wojewody Agaty Wojtyszek z mieszkańcami Starachowic. Na miejscowym targowisku kandydatka do Sejmu z listy Prawa i Sprawiedliwości zaprezentowała dotychczasowe osiągnięcia rządu i plany na kolejne lata.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Prestiżowa nagroda dla Wiktora Orbana. Przekazał ją Dominik Tarczyński

Dodano: 14.09.2019 9:43 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Dominik Tarczyński, świętokrzyski poseł Prawa i Sprawiedliwości przekazał premierowi Węgier Viktorowi Orbanowi nagrodę im. Phyllis Schlafly. Wyróżnienie wręczone zostało podczas gali w Saint Louis w USA - świętokrzyski parlamentarzysta poinformował o tym na swoim profilu na Twitterze.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Krzysztof Lipiec nowym honorowym obywatelem Wiślicy

Dodano: 13.09.2019 15:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Poseł Krzysztof Lipiec - prezes świętokrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości otrzyma tytuł Honorowego Obywatela Wiślicy. Ceremonia wręczenia aktu nadania obywatelstwa oraz symbolicznego klucza do bram miasta odbędzie 21 września o godzinie 15.00 podczas uroczystej sesji rady miejskiej.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Poseł Lipiec otrzyma specjalne wyróżnienie. To za szereg zasług dla Wiślicy

Dodano: 12.09.2019 16:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Poseł Krzysztof Lipiec - prezes świętokrzyskich struktur Prawa i Sprawiedliwości otrzyma tytuł Honorowego Obywatela Wiślicy. Uchwałę w tej sprawie przyjęli dziś jednogłośnie radni podczas sesji Rady Miejskiej.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Wcześniejsza spłata kredytu - ważny wyrok TS UE

Dodano: 12.09.2019 16:16 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W przypadku wcześniejszej spłaty pożyczki konsumenckiej bank powinien oddać wszystkie koszty proporcjonalnie obniżone - stwierdził Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TS UE). Wyrok oznacza, że kredytodawcy muszą rozliczać się m.in. z prowizji, opłat przygotowawczych i ubezpieczeń.

Źródło: www.podatki.biz

UOKiK apeluje do kredytodawców o respektowanie wyroku TSUE dot. zwrotu prowizji

Dodano: 11.09.2019 16:55 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej (TSUE) orzekł dziś, że w przypadku, gdy kredytobiorca wcześniej spłaci kredyt konsumencki, bank musi oddać wszystkie jej koszty proporcjonalnie obniżone. Prezes Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) Marek Niechciał zaapelował w związku z tym do kredytodawców o respektowanie wyroku TSUE.

Banki już czekają na europejski wyrok. Prezes ZBP ostrzega przed "niesprawiedliwością"

Dodano: 08.09.2019 12:13 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Wyrok Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej w sprawie kredytów we frankach może poważnie zachwiać polskim systemem bankowym - ostrzega Krzysztof Pietraszkiewicz, prezes Związku Banków Polskich w rozmowie z money.pl. Podczas Forum Ekonomicznego w Krynicy Zdrój tłumaczył, dlaczego TSUE powinien bardzo dokładnie przyjrzeć się sprawie i jej skutkom dla Polski i polskiej gospodarki. Prezes ZBP zwrócił również uwagę, że rozwiązania skrajnie korzystne dla tzw. frankowiczów byłyby niesprawiedliwe dla kredytobiorców płacących od lat zobowiązanie w polskiej walucie. Więcej w materiale wideo.

To była bardzo doba konwencja [KOMENTARZE]

Dodano: 07.09.2019 16:23 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński zapowiedział, że pod koniec przyszłego roku płaca minimalna wyniesie trzy tysiące złotych. Podczas konwencji programowej PiS w Lublinie prezes partii obiecał też wypłatę w 2021 roku dwóch trzynastych emerytur dla większości emerytów i podniesienie dopłat bezpośrednich dla rolników do poziomu Unii Europejskiej. Pod koniec 2023 roku płaca minimalna ma wynieść cztery tysiące złotych. Jarosław Kaczyński powiedział, że celem jego ugrupowania jest budowa państwa dobrobytu.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone