wtorek, 17 września 2019 r.  Imieniny: Franciszka, Lamberty, Narcyza
Wiadomości z tagiem Spotkanie  RSS
Popisowy występ „Skowronków”

Dodano: 15.09.2019 20:27 | 0 odsłon | 0 komentarzy

TARNOBRZEG. XXI Regionalne Spotkanie Artystycznych Zespołów Ochotniczych Straży Pożarnych w Opatowie w kategorii zespołów śpiewaczych wygrały tarnobrzeskie „Skowronki”. Konkurencja była ogromna, bo w wokalne szranki stanęły grupy z całej południowej Polski. W wydarzeniu udział wzięły zespoły wokalne, taneczne, ludowe oraz obrzędowe z południowej Polski. Tarnobrzeg reprezentował zespół artystyczny ,,Skowronki”  działający przy OSP Tarnobrzeg os. Zakrzów [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Grupa Filmowa Darwin

Dodano: 15.09.2019 13:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Spotkanie z Grupą Filmową Darwin, która na portalu YOU TUBE prezentuje humorystyczne, krótkie formy filmowe o różnorodnej tematyce.

Źródło: kulturalnie.waw.pl

W Busku po raz kolejny odbędą się Spotkania z Kulturą Żydowską

Dodano: 13.09.2019 10:37 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Pomnik Leopolda Kozłowskiego-Kleinmana, ostatniego klezmera Galicji zostanie odsłonięty w Busku-Zdroju. Będzie to jeden elementów XVII Spotkań z Kulturą Żydowską w Busku-Zdroju.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Wojewoda w Sulisławicach. Mówiła o programach wprowadzonych przez rząd

Dodano: 11.09.2019 21:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Podczas spotkania z mieszkańcami gminy Łoniów wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek przypomniała najważniejsze programy wprowadzone przez rząd w tej kadencji. Spotkanie odbyło się w Sulisławicach.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Jak zostać członkiem załogi pokładowej Emirates?

Dodano: 11.09.2019 19:09 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Linia Emirates poszukuje kandydatów z Polski, którzy dołączą do jej międzynarodowej załogi. Już niebawem dubajski przewoźnik zorganizuje spotkania rekrutacyjne. Spotkania odbędą się w następujących miastach: Wrocław: 19 sierpnia, hotel Sofitel Wrocław Old Town (ul. Św. Mikołaja 67) Warszawa: 21 sierpnia, hotel Sofitel Warsaw Victoria (ulica Królewska 11) Białystok: 24 sierpnia, hotel Royal Hotel & SPA... pochodzi z serwisu .

Źródło: https:

Polsko-żydowski splot. Wystawa i wspólne czytanie w Chmielniku

Dodano: 11.09.2019 17:58 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Lubelski malarz Bartłomiej Michałowski będzie gościem Ośrodka Edukacyjno-Muzealnego Świętokrzyski Sztetl w Chmielniku. Wernisaż prac artysty odbędzie się w sobotę, 14 września. Spotkanie z autorem i jego twórczością, uzupełni głośna lektura literatury pięknej, zawierającej wątki żydowskie.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Kolacja zapoznawcza – poznaj jej/jego rodziców

Dodano: 08.09.2019 19:33 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Spotkanie zapoznawcze z jej/jego rodzicami. Stawka jest wysoka, ryzyko nie mniejsze. Tylko jak tu znaleźć wspólny temat z ojcem myśliwym, kiedy jest się założycielką osiedlowego stowarzyszenia obrońców praw zwierząt? Jak wywrzeć dobre wrażenie na kobiecie, która przypomina Ci wuefistkę, która gnębiła Cię w liceum? I te pytania o wiek, pracę, pochodzenie, hobby, wspólne plany… Względy zaskarbione podczas tego pierwszego spotkania nieraz mogą zaprocentować w przyszłości. Tylko czy warto wytrwać tę towarzyską wiwisekcję? A jeśli tak, to jak wiele jesteśmy w stanie zrobić, by przypodobać się, kto wie, przyszłym teściom?…

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Sb, 14 lip 20:00 (Polsat Sport) - Piłka nożna: Superpuchar Polski - mecz: Legia Warszawa - Arka Gdynia

Dodano: 05.09.2019 7:22 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Spotkanie o Superpuchar oficjalnie otworzy sezon 2018/2019 w Polsce. Na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej w Warszawie zmierzą się te same drużyny co...

Źródło: https:

Teatr Dobrego Serca – "Janosik i Dobry Pasterz"

Dodano: 02.09.2019 19:34 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Teatr Dobrego Serca oraz Dobre Miejsce - Katolickie Centrum Kultury serdecznie zapraszają dzieci wraz z rodzicami na przedstawienie z cyklu Niedzielne Bajeczki pt. „Janosik i Dobry Pasterz”.
Bajka osnuta na legendzie o studencie, który staje się zbójnikiem okradającym bogatych i rozdającym biednym. Spotkanie Janosika z Dobrym Pasterzem oraz jego zabawne rozmowy z przesympatycznymi owieczkami sprawiają, że Janosik zmienia się! Teraz wie, że nie można nikogo okradać. A jeżeli chce się pomagać ludziom, to trzeba robić to mądrze - najlepiej wrócić na studia! Nastrój polskich gór wspaniale oddaje piękna scenografia i piosenki oparte na tradycyjnych melodiach góralskich we wspaniałej instrumentacji Krzysztofa Maciejowskiego.
Misją Teatru Dobrego Serca jest mówienie w sposób radosny i pogodny o rzeczach pięknych i mądrych. Od wielu lat realizują tę misję, tworząc i wystawiając spektakle. Przedstawienia te oprócz dobrej zabawy, pozostawiają w sercach dzieci proste mądrości, wartościowe wzorce i pozytywne emocje.
Bezpłatne wejściówki.
Szczegóły: www.dobremiejsce.org

Źródło: kulturalnie.waw.pl

dziś, 7 lip 15:50 (TVP 1) - Piłka nożna: Mistrzostwa Świata - Rosja 2018 - mecz ćwierćfinałowy: Szwecja - Anglia

Dodano: 31.08.2019 13:08 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Spotkanie w Samarze wyłoni trzeciego półfinalistę mundialu. Anglicy w poprzedniej rundzie turnieju wyeliminowali Kolumbijczyków, jednak zwycięstwo...

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone