czwartek, 13 grudnia 2018 r.  Imieniny: Dalidy, Juliusza, Łucji
Wiadomości z tagiem Spotkanie  RSS
Spotkanie z Mistrzynią Lekkiego Pióra - Krystyną Mirek w Warszawie

Dodano: 13.12.2018 7:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Spotkanie autorskie z uwielbianą przez Czytelniczki
Krystyną Mirek
poświęcone jej najnowszej, świątecznej powieści
Tylko jeden wieczór

Tagi: Spotkanie
Źródło: kulturalnie.waw.pl

Spotkanie wigilijne służb mundurowych

Dodano: 12.12.2018 17:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Po raz kolejny wszystkie kieleckie służby mundurowe spotkały się na uroczystej wigilii zorganizowanej przez Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych na Bukówce. W Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach byli przedstawiciele Wojska Polskiego, Policji, Straży Pożarnej, Straży Miejskiej, Służby Ochrony Kolei, Lasów Państwowych, Służby Celnej i Straży Granicznej, a także przedstawiciele władz wojewódzkich i samorządowych.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Hit na otwarcie ekstraligowego sezonu żużlowego w Częstochowie

Dodano: 11.12.2018 11:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy

forBET Włókniarz Częstochowa zainauguruje przyszłoroczne rozgrywki PGE Ekstraligi meczem u siebie z aktualnym wicemistrzem Polski Cash Broker Stalą Gorzów. Spotkanie to odbędzie się w piątek, 5 kwietnia.

Źródło: www.wczestochowie.pl

Chłopaki-chojraki zmieniają świat na lepsze. Spotkanie z Marcinem Prokopem w Empiku Junior

Dodano: 11.12.2018 7:31 | 0 odsłon | 0 komentarzy

O śmiałkach, którzy walczą o to, w co wierzą, zmieniając świat na lepsze, autor opowie podczas spotkania z czytelnikami w Empiku Junior już 11 grudnia.

Tagi: Spotkanie
Źródło: kulturalnie.waw.pl

Buchwald/Buchwald

Dodano: 10.12.2018 7:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Spotkanie z człowiekiem. A właściwie z ludźmi. Z różnymi ludźmi w ciele jednego człowieka. Ciekawymi? Dziwnymi? Smutnymi? Nijakimi? To już zależy od publiczności i kosmosu. Maciej Buchwald z teatru improwizowanego Klancyk wciela się w różne postaci improwizując ich historie na podstawie sugestii publiczności. Wszystko na żywo, bez scenariusza i solo!
Zapraszamy na spotkanie z wieloma twarzami Maćka!

Źródło: kulturalnie.waw.pl

dziś, 7 lip 15:50 (TVP 1) - Piłka nożna: Mistrzostwa Świata - Rosja 2018 - mecz ćwierćfinałowy: Szwecja - Anglia

Dodano: 10.12.2018 7:16 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Spotkanie w Samarze wyłoni trzeciego półfinalistę mundialu. Anglicy w poprzedniej rundzie turnieju wyeliminowali Kolumbijczyków, jednak zwycięstwo...

Źródło: https:

Spotkanie w sali konferencyjnej

Dodano: 07.12.2018 19:06 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Chcesz, żeby organizowane przez Ciebie wydarzenie odbywało się w wyjątkowych okolicznościach? Skorzystaj z propozycji, którą dla Ciebie przygotowaliśmy. Nasza sala konferencyjna w Warszawie to nie tylko wyjątkowe wyposażenie, lecz także dostęp do nowoczesnych urządzeń multimedialnych. Obok przestronnej sali konferencyjnej udostępniamy także toalety, czy dodatkowe pomieszczenia do cateringu. Wszystko to w wyjątkowych cenach i z zachowaniem najwyższego profesjonalizmu. Szczegóły naszej pracy na stronie www.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Praca dla fachowców w Niemczech! Spotkanie z pracodawcą

Dodano: 05.12.2018 14:44 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Prowadzimy nabór na BEZPŁATNY kurs języka niemieckiego przeznaczony dla elektryków, hydraulików, spawaczy i operatorów CNC. Organizatorem kursu jest nasz niemiecki partner - istniejąca od niemal 40 lat firma zatrudniająca ponad 7 tys. fachowców w branży budowlanej oraz w przemyśle. Praca w Niemczech dla elektryków, hydraulików, spawaczy i operatorów CNC + bezpłatny, branżowy kurs języka niemieckiego Do kogo skierowana jest oferta? – do elektryków, hydraulików, spawaczy i operatorów CNC posiadających doświadczenie w zawodzie, – osób posiadających samochód oraz prawo jazdy kat. B. Jak wygląda kurs? – jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNY, – czas trwania to jedynie 4 tygodnie (start w połowie stycznia), – intensywny kurs jest prowadzony od poniedziałku do piątku, 8 godzin dziennie, – organizator oferuje bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie dla kursantów, – po ukończeniu kursu wypłacany jest bon szkoleniowy w wysokości 400 €. Co dalej? – stabilna praca na podstawie niemieckiej umowy o pracę, – wynagrodzenie od 2000 €/ msc + 40 € diety dziennej, – pracodawca zapewnia zakwaterowanie, – zapewnione ubezpieczenie zdrowotne, zasiłki socjalne oraz niemiecka emerytura, - pracodawca gwarantuje załatwienie wszystkich formalności w Niemczech. Podoba Ci się nasza oferta? Powiedz o niej kolegom! Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Wystarczy, że zadzwonisz pod numer 733 516 777 lub prześlesz swoje CV na adres mailowy [email protected] Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli: "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL. Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w "klauzuli informacyjnej". Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi do pracy. Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485. Zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), które obowiązuje od 25.05.2018 informujemy, że biorąc udział w rekrutacji IRKL: wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych: umieściłeś zgodę w CV, w treści maila lub zaznaczyłeś zgodę na stronie internetowej, Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji, w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do: [email protected]), Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa, szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl.org/pl/regulamin/

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Kraków. Spotkanie z prof. Allainem, laureatem tegorocznej Nagrody Witkacego

Dodano: 05.12.2018 0:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

9 grudnia w niedzielę o godz. 12.00 w Małopolskim Ogrodzie Sztuki odbędzie się spotkanie z prof. Paulem Allainem z University of Kent - laureatem tegorocznej Nagrody Witkacego oraz współzałożycielem "Physical Actor's Training - an online A-Z".

Źródło: www.e-teatr.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone