poniedziałek, 22 października 2018 r.  Imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa
Wiadomości z tagiem Spółka  RSS
KUPIĘ SPÓŁKĘ kupię firmę budowlaną ZADŁUŻONĄ TEŻ

Dodano: 21.10.2018 13:16 | 0 odsłon | 0 komentarzy

KUPIĘ SPÓŁKĘ kupię firmę budowlaną ZADŁUŻONĄ TEŻ Spółki akcyjne,z o.o.,komandytowe,jawne -firmy ,likwidacja,upadłość. Sprzedaż firm,spółek,udziałów - zgłoś nam oferte. Likwidacja spółek,firm- kupimy ten podmiot,płacąc realne pieniądze już dziś .Likwidacja trwa wiele miesięcy lub lat. Skorzystaj z naszej oferty . Upadłość - czas, pieniądze ,nerwy..Sprzedaj udziały ,pozbądż się kłopotu. My zakończymy wszystkie sprawy.Też w formie doradczej,zastępstwa .Każda czynność zgodna z przepisami prawa ,w oparciu o wieloletnie doświadczenia. Przepisanie udziałów.zmiana zarządu,siedziby to minimum .Działania ochraniające zarząd i udziałowców. Jeżeli sprzedajesz kwitnący interes ,skorzystaj z naszego pośrednictwa, wyceny. Nasze usługi są dla Państwa.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Agio trzeba wnieść przed rejestracją sp. z o.o.

Dodano: 20.10.2018 7:10 | 14 odsłon | 0 komentarzy

Jestem jednym z trzech wspólników sp. z o.o. Umowę spółki zawarto 17 kwietnia 2018 r. Na jej podstawie objąłem 60 udziałów o wartości nominalnej 500 zł (za jeden udział), które zobowiązałem się pokryć kwotą 50 tys. zł. Spółkę zarejestrowano w KRS 3 czerwca 2018 r. Do końca września wpłaciłem na kapitał zakładowy podmiotu 30 tys. zł. Spółka domaga się ode mnie zapłaty nadwyżki (tj. 20 tys. zł) wraz z ustawowymi odsetkami. Czy ma do tego prawo?

Tagi: Spółka
Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Prezes JSW: chcemy promować wodór jako czyste paliwo, paliwo przyszłości. Autobus na wodór na szczyt COP24 zrobi Ursus

Dodano: 17.10.2018 19:05 | 11 odsłon | 0 komentarzy

W czasie grudniowego szczytu klimatycznego COP24 w Katowicach Jastrzębska Spółka Węglowa zaprezentuje mobilną stację wodorową i udostępni uczestnikom szczytu zasilany wodorem autobus. Firma szacuje, że w przyszłości koksownie JSW będą w stanie produkować gaz do zasilania 800 takich pojazdów rocznie.

Źródło: https:

NSA. Odstępne za przedterminowe rozwiązanie umowy może być kosztem

Dodano: 17.10.2018 13:02 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Z uzasadnienia: Nie można podzielić stanowiska organu, że działanie Spółki prowadziło do przerzucenia ryzyka prowadzenia działalności gospodarczej na Skarb Państwa. Spółka wskazała, że w wyniku uiszczenia przez nią odstępnego ponoszone koszty uzyskania przychodów będą mniejsze niż w sytuacji realizowania umowy. Gdyby bowiem umowa była nadal realizowania to skarżąca generowałaby koszty uzyskania przychodu i mogłaby osiągnąć nie tylko stratę ekonomiczną, ale i stratę podatkową, a w konsekwencji straciłby na tym także Skarb Państwa z uwagi na brak wpływów podatkowych (...) należało zatem uznać, że wydatki na odstępne mogą stanowić koszt uzyskania przychodów.

Źródło: www.podatki.biz

Google dostosowuje się do UE. Producenci smartfonów z Androidem będą płacić za aplikacje

Dodano: 17.10.2018 9:22 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Spółka jest oskarżana o nadużywanie pozycji rynkowej.

Źródło: feedproxy.google.com

Gazownicy wracają do Ostrowca

Dodano: 16.10.2018 16:32 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Placówka Polskiej Spółki Gazownictwa w połowie przyszłego roku wróci do poprzedniej siedziby przy ulicy Sandomierskiej w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mieszkańcy będą mogli korzystać z jej usług od połowy 2019 roku poinformował dziś dyrektor Zakładu Gazowniczego PSG w Kielcach, Radosław Słoniewski.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Odmulenie zalewu zagrożone?

Dodano: 16.10.2018 9:54 | 5 odsłon | 0 komentarzy

RZESZÓW. Spółka Wody Polskie twierdzi, że z winy ratusza straci 40 mln zł i zbiornik na Wisłoku nie zostanie oczyszczony. Czy odmulenie zalewu Wisłoka w Rzeszowie rozpocznie się w 2019 r.? Zdaniem Przemysława Dacy, prezesa Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie, te prace w przyszłym roku mogą się nie odbyć. Powodem jest, jak to że prezydent [...]

Źródło: supernowosci24.pl

T-Bull S.A. publikuje raport giełdowy za wrzesień, a także chwali się udanym startem ostatniego kwartału 2018

Dodano: 15.10.2018 14:01 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Spółka T-Bull, wrocławski deweloper specjalizujący się w produkcji gier mobilnych, publikuje raport giełdowy za wrzesień. Zgodnie z informacjami w nim zawartymi, w ubiegłym miesiącu ich gry wygenerowały 6,6 miliona pobrań. Pozytywnych wiadomości mogą spodziewać się fani Tank Battle Heroes oraz Idle Racing GO.

Źródło: biznes.interia.pl

Nowe mieszkania Chorzów

Dodano: 12.10.2018 7:27 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Szukasz nowego mieszkania w Chorzowie? Dombud S.A. ma w ofercie nowe mieszkania w Chorzowie przy ulicy: - Czempiela - Wolności - 17-go sierpnia - Bojarskiego Wszystkie mieszkania są w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz. Dostępna powierzchnia mieszkań: od 44 m2 do 113 m2. Nowe mieszkania Chorzów - dostępna liczba pokoi: 2-4. DOMBUD S.A. jest spółką prężnie działającą w branży budowlanej. Spółka DOMBUD DEVELOPMENT realizuje usługi deweloperskie, czyli sprzedaż i wynajem mieszkań, zarządzanie obiektami. DOMBUD wykonuje kompleksowe remonty budowlane, realizuje budowę osiedli mieszkaniowych, domów jednorodzinnych, buduje obiekty handlowe, usługowe, magazynowo-produkcyjne. Innym aspektem działań firmy jest produkcja wyrobów betonowych. 70 lat na rynku i tysiące zadowolonych klientów - zachęcamy do kontaktu!

Źródło: mieszkania.hiperogloszenia.pl

Opole. Mecenas teatru z nagrodą za osiągniecia kulturalne

Dodano: 12.10.2018 0:00 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Spółka Wodociągi i Kanalizacja w Opolu została nagrodzona za wspieranie Opolskiego Teatru Lalki i Aktora, przy organizacji Ogólnopolskiego Festiwalu Teatrów Lalek.

Źródło: www.e-teatr.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone