niedziela, 23 września 2018 r.  Imieniny: Bogusława, Liwiusza, Tekli
Wiadomości z tagiem Spółka  RSS
Inneko z Laguną zajmą się śmieciami.

Dodano: 20.09.2018 17:56 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Spółka Inneko wraz z firmą Laguna od 1 października przejmują odbiór śmieci z III sektora, czyli z Zawarcia, Zakanala, Nowego Miasta i osiedla Staszica. Firmy połączyły się w konsorcjum i wygrały przetarg ogłoszony przez Związek Celowy Gmin MG-6.

Źródło: tvgorzow.pl

Outdoorzy SA notuje wzrost sprzedaży detalicznej

Dodano: 20.09.2018 11:21 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Outdoorzy SA, spółka notowana na rynku NewConnect, zajmująca się sprzedażą odzieży oraz sprzętu sportowego za pośrednictwem własnego sklepu internetowego, odnotowała w III kw. roku obrotowego 2017/2018 ponad 36-proc. wzrost sprzedaży detalicznej w ujęciu rok do roku. Spółka podtrzymuje również prognozy finansowe na rok obrotowy 2017/2018, zakładające wypracowanie zysku brutto w wysokości 300 tys. zł.

Tagi: Spółka
Źródło: biznes.interia.pl

Nowe mieszkania Chorzów

Dodano: 20.09.2018 7:25 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Szukasz nowego mieszkania w Chorzowie? Dombud S.A. ma w ofercie nowe mieszkania w Chorzowie przy ulicy: - Czempiela - Wolności - 17-go sierpnia - Bojarskiego Wszystkie mieszkania są w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz. Dostępna powierzchnia mieszkań: od 44 m2 do 113 m2. Nowe mieszkania Chorzów - dostępna liczba pokoi: 2-4. DOMBUD S.A. jest spółką prężnie działającą w branży budowlanej. Spółka DOMBUD DEVELOPMENT realizuje usługi deweloperskie, czyli sprzedaż i wynajem mieszkań, zarządzanie obiektami. DOMBUD wykonuje kompleksowe remonty budowlane, realizuje budowę osiedli mieszkaniowych, domów jednorodzinnych, buduje obiekty handlowe, usługowe, magazynowo-produkcyjne. Innym aspektem działań firmy jest produkcja wyrobów betonowych. 70 lat na rynku i tysiące zadowolonych klientów - zachęcamy do kontaktu!

Źródło: mieszkania.hiperogloszenia.pl

Zapłata kartą płatniczą nie pozbawi kosztów

Dodano: 19.09.2018 12:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Pytanie: Czy w sytuacji, gdy spełnione zostaną przesłanki wynikające z art. 15 ust. 1 ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, Spółka będzie uprawniona do zaliczenia do kosztów uzyskania przychodów wydatków rozliczonych poprzez kompensatę (potrącenie) lub przy pomocy karty płatniczej, bez względu na kwotę rozliczonego zobowiązania?

Tagi: Spółka
Źródło: www.podatki.biz

Niemcy! pracownik inwentaryzacji ze znaj. j. niemieckiego

Dodano: 18.09.2018 13:09 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Zarób z nami w ciągu 3 tygodni: - do 4500 zł na rękę dla liczącego znającego język niemiecki, - od 3200 zł na rękę dla liczącego, - od 3800 zł na rękę dla liczącego pełniącego funkcję kierowcy, - od 4300 zł na rękę dla liczącego pełniącego funkcję kierowcy z językiem niemieckim. Spółka INVENT Europe świadczy wyspecjalizowane usługi inwentaryzacyjne dla branży handlowej, logistyki i produkcji. Celem firmy jest spełnianie potrzeb naszych kontrahentów, dlatego też każdorazowo projekt dostosowany jest do specyfiki zlecenia. Liczenie towaru w markecie przy pomocy skanera elektronicznego – nie wymagamy doświadczenia – zapewniamy szkolenie! Aktualne terminy wyjazdów zagranicznych dostępne po zalogowaniu się na stronie: invent.ag Wyślij swoje zgłoszenie! Gwarantujemy: - materiały szkoleniowe z fachowym słownictwem, - darmowy transport, - darmowe zakwaterowanie, - umowę zlecenie, - możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia awansu na koordynatora zespołu, - szkolenie z obsługi skanera przed rozpoczęciem liczenia. Oczekujemy: - komunikatywnej znajomości języka niemieckiego, - dyspozycyjności 6 dni w tygodniu (także w godzinach nocnych), - pełnoletności, - chęci i pełnego zaangażowania. Zapisy oraz wszystkie formalności załatwisz bez wychodzenia z domu: - wyślij zgłoszenie online na stronie: https://rekrutacja.invent.ag - lub wyślij SMS o treści: „Liczący z niemieckim – imię i nazwisko”. Tel.: 600 020 329. Oddzwonimy w ciągu 48h. Po zgłoszeniu nasz konsultant zadzwoni i przedstawi terminy wyjazdów. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dodanie w treści CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez Invent Europe Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.” „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunku w razie załączenia fotografii) przez Invent Europe Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu w celu realizacji postępowań rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę.”

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Spółka Way To Grow dołącza do Grupy Netsprint

Dodano: 18.09.2018 12:52 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Way To Grow zajmuje się optymalizacją powierzchni reklamowej wydawców w modelu programmatic

Źródło: feedproxy.google.com

GTC kontyuuje ekspansję w Budapeszczie

Dodano: 17.09.2018 14:55 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Spółka GTC ogłosiła nabycie nowego projektu deweloperskiego przy Váci út 85 w sąsiedztwie Center Point, bardzo udanej inwestycji biurowej GTC Hungary. Nowa inwestycja o nazwie Center Point 3 zwiększy dostępną powierzchnię flagowca GTC, czyli kompleksu biurowego Center Point, o 35,5 tys. m kw. GLA powierzchni biurowej i handlowej. Dzięki nowemu zakupowi GTC wzmacnia swoją pozycję wiodącego dewelopera na rynku nieruchomości w Budapeszcie.

Tagi: Spółka, Nowi
Źródło: biznes.interia.pl

GetBack uderza w Deloitte

Dodano: 17.09.2018 7:58 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Spółka GetBack poważnie rozważa wystąpienie na drogę sądową przeciwko swojemu audytorowi, firmie Deloitte - pisze poniedziałkowy "Dziennik Gazeta Prawna".

Źródło: biznes.interia.pl

Poli-Med Bielsko Sp. z o. o. Galena Spółka Komandytowa

Dodano: 16.09.2018 9:26 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Doskonała klinika medyczna ze szpitalem dla kobiet i nie tylko. Klinika Galena to miejsce, w którym znajdziesz naszych specjalistów wielu dziedzin medycyny takich jak chociażby ginekologia, ortopedia, chirurgia ogólna i wiele dziedzin, które okazać się mogą właśnie Tobie potrzebne. W naszej klinice leczenie jest o wiele bezpieczniejsze i spokojniejsze, aniżeli w wielu podobnych placówkach. Wszystko dzięki stosowaniu najnowocześniejszych standardów medycznych i okołomedycznych, które oferujemy swoim pacjentom. Poli-Med Bielsko Sp. z o. o. Galena Spółka Komandytowa ul. Żywiecka 71 43-300 Bielsko-Biała

Tagi: Spółka
Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Robinson Europe SA kontynuuje rozwój segmentu wędkarstwa

Dodano: 16.09.2018 4:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Robinson Europe SA, spółka notowana na rynku NewConnect, zajmująca się sprzedażą sprzętu wędkarskiego oraz sportowego, osiągnęła ponad 374 tys. zł zysku netto w III kw. roku obrotowego 2017/2018, a jej przychody netto ze sprzedaży ukształtowały się na poziomie prawie 4775 tys. zł. Spółka dzięki przyjętej polityce sprzedażowej i jej skutecznej realizacji notuje stały wzrost przychodów w segmencie wędkarstwa.

Źródło: biznes.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone