wtorek, 14 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy
Wiadomości z tagiem Sieci  RSS
Profesjonalne strony internetowe

Dodano: 08.08.2018 1:05 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Internet stanowi już główne źródło informacji dla ponad 10 mln mieszkańców naszego kraju. W Sieci robimy zakupy, stanowi ona także miejsce pracy wielu firm. Aby mogły one wyróżnić się pośród wielkiej liczby internautów, pozyskać nowych czytelników czy klientów, wypromować produkt - czyli osiągnąć zamierzone cele - potrzebne są profesjonalne strony www. Zaprojektuje je dla Ciebie Studio Lapis z Olsztyna. Zespół projektantów oferuje nie tylko tanie strony internetowe czy logo dla firm. Poznaj pełną ofertę na www.studiolapis.pl.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Profesjonalny serwis laptopów, komputerów warszawa 500020100

Dodano: 27.07.2018 19:16 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Nasza firma zajmuje się serwisem sprzętu komputerowego. Działamy na terenie Warszawa, Białołęka, Tarchomin dojazd do klienta - gratis. Instalacja i konfiguracja internetu, podział łącza internetowego na wiele komputerów Diagnostyka i konfiguracja sprzętu komputerowego Naprawa, konserwacja i modernizacja komputerów stacjonarnych, laptopów, notebooków Sieci bezprzewodowe, kablowe w domu, firmie - najnowsze rozwiązania Usuwanie wirusów i złośliwego oprogramowania Archiwizacja danych, podział dysku na partycje, tworzenie obrazów systemów Zabezpieczenie komputera przed wirusami, trojanami, złośliwymi atakami z internetu To tylko niektóre wybrane pozycje z szerokiej gamy usług. Proponowane usługi oraz części i podzespoły komputerowe są w bardzo atrakcyjnych cenach. Wystawiamy faktury VAT Profesjonalna wymiana matryc w laptopie. W ofercie posiadamy wszystkie rodzaje ( LED LCD CCFL ) oraz rozmiary od 10" -> Czas wykonania usługi max. 24h. Przystępne ceny na każda kieszeń. Zapraszamy do kontaktu Uwaga na oszustów podających się za legalnie działające firmy pod przykrywką serwisów komputerowych. Dane firmy oraz jej profil działalności można sprawdzić na stronie CEIDG pod adresem: https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/ceidg.public.ui/search.aspx Tam też można się dowiedzieć o jej profilu działalności, numerze NIP, KRS, oraz adresie rejestracji firmy. Tam też, macie do wglądu numery PKD ( zakres świadczonych usług ) Szanujmy się nawzajem i nie popierajmy szarej strefy nieudaczników. Sam kontakt telefoniczny nie jest żadną gwarancją usługi a osoby reklamujące się w ten sposób nie mogą być wierzytelne. Żadna z firm, która poważnie myśli o swoich klientach , nie umieszcza ogłoszeń bez podania swojej siedziby firmy, adresie, numerze NIP i REGON. Jest wiele ogłoszeń osób , które "próbują" naprawić powierzony przez Was sprzęt. Tylko wiarygodne firmy dają Wam gwarancję na części oraz usługi.

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

Telewizja braci Karnowskich wPolsce.pl od sierpnia w UPC Polska

Dodano: 27.07.2018 12:22 | 7 odsłon | 0 komentarzy

W sierpniu 2018 roku UPC Polska, największy operator telewizji kablowej w Polsce, powiększy swoją ofertę telewizji cyfrowej o kanał publicystyczno-informacyjnego wPolsce.pl, tworzonego przez autorów i współpracowników spółki Fratria, wydającej także m.in. tygodnik Sieci i portal wPolityce.pl.

Źródło: feedproxy.google.com

reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone