wtorek, 22 stycznia 2019 r.  Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
Wiadomości z tagiem Sieci  RSS
Małgorzata Kiebzak: Świętokrzyskie przygotowane do wdrożenia pilotażu

Dodano: 09.01.2019 8:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Narodowy Fundusz Zdrowia będzie wdrażał, ale również finansował pilotaż Krajowej Sieci Onkologicznej, który prowadzony będzie w województwach świętokrzyskim i dolnośląskim. Projekt, zakładający przyśpieszenie procedur medycznych, ma przyczynić się do lepszej opieki nad pacjentami.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Od początku lutego duże zmiany dla chorych onkologicznie

Dodano: 08.01.2019 8:21 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Na początku lutego w województwach świętokrzyskim i dolnośląskim rozpocznie się pilotaż Krajowej Sieci Onkologicznej. Projekt zakłada przyśpieszenie procedur medycznych i przyczyni się do lepszej opieki nad pacjentami chorymi onkologicznie od momentu, gdy trafiają do lekarza. Ma również ocenić efekty kompleksowego leczenia nowotworów - powiedział na naszej antenie profesor Marcin Pasiarski, kierownik Kliniki Hematologii i Transplantacji Szpiku w Świętokrzyskim Centrum Onkologii.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Marta Smaga doradza: Tak teraz prowadzi się kampanie lead generation

Dodano: 02.01.2019 18:29 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Sieci afiliacyjne odchodzą do lamusa... Z podejrzanych baz adresów e-mail nigdy nie korzystaj. Zastanów się zanim wydasz pieniądze.

Tagi: Marsz, Sieci, Small
Źródło: feedproxy.google.com

Profesjonalny serwis laptopów, komputerów warszawa 500020100

Dodano: 01.01.2019 19:08 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Nasza firma zajmuje się serwisem sprzętu komputerowego. Działamy na terenie Warszawa, Białołęka, Tarchomin dojazd do klienta - gratis. Instalacja i konfiguracja internetu, podział łącza internetowego na wiele komputerów Diagnostyka i konfiguracja sprzętu komputerowego Naprawa, konserwacja i modernizacja komputerów stacjonarnych, laptopów, notebooków Sieci bezprzewodowe, kablowe w domu, firmie - najnowsze rozwiązania Usuwanie wirusów i złośliwego oprogramowania Archiwizacja danych, podział dysku na partycje, tworzenie obrazów systemów Zabezpieczenie komputera przed wirusami, trojanami, złośliwymi atakami z internetu To tylko niektóre wybrane pozycje z szerokiej gamy usług. Proponowane usługi oraz części i podzespoły komputerowe są w bardzo atrakcyjnych cenach. Wystawiamy faktury VAT Profesjonalna wymiana matryc w laptopie. W ofercie posiadamy wszystkie rodzaje ( LED LCD CCFL ) oraz rozmiary od 10" -> Czas wykonania usługi max. 24h. Przystępne ceny na każda kieszeń. Zapraszamy do kontaktu Uwaga na oszustów podających się za legalnie działające firmy pod przykrywką serwisów komputerowych. Dane firmy oraz jej profil działalności można sprawdzić na stronie CEIDG pod adresem: https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/ceidg.public.ui/search.aspx Tam też można się dowiedzieć o jej profilu działalności, numerze NIP, KRS, oraz adresie rejestracji firmy. Tam też, macie do wglądu numery PKD ( zakres świadczonych usług ) Szanujmy się nawzajem i nie popierajmy szarej strefy nieudaczników. Sam kontakt telefoniczny nie jest żadną gwarancją usługi a osoby reklamujące się w ten sposób nie mogą być wierzytelne. Żadna z firm, która poważnie myśli o swoich klientach , nie umieszcza ogłoszeń bez podania swojej siedziby firmy, adresie, numerze NIP i REGON. Jest wiele ogłoszeń osób , które "próbują" naprawić powierzony przez Was sprzęt. Tylko wiarygodne firmy dają Wam gwarancję na części oraz usługi.

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone