niedziela, 24 czerwca 2018 r.  Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
Wiadomości z tagiem Rozwoju  RSS
Turcja: Erdogan i AKP faworytami wyborów, ale niespodzianki mogą być

Dodano: 23.06.2018 13:06 | 2 odsłon | 0 komentarzy

W wyborach prezydenckich i parlamentarnych, które odbędą się w niedzielę w Turcji, faworytami są obecny prezydent Recep Tayyip Erdogan i jego Partia Sprawiedliwości i Rozwoju (AKP). Eksperci nie wykluczają jednak, że może dojść do kilku niespodzianek.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Magazynier bez znajomości języka, Niemcy! 2000 €/ msc!

Dodano: 21.06.2018 16:43 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Aktualnie dla naszego niemieckiego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko: Magazynier Miejsce pracy: Neenstetten i Langenau, Niemcy Wymagania: - prawo jazdy kat. B, - mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku oraz uprawnienia na wózek widłowy. Język niemiecki nie jest wymagany - na miejscu pracują już Polacy! Zakres obowiązków: - przygotowywanie towaru do wysyłki, - komisjonowanie. Warunki zatrudnienia: - niemiecka umowa o pracę zawierana bezpośrednio z pracodawcą, - możliwość podjęcia pracy od zaraz, - praca 6 dni w tygodniu, 9 godzin dziennie, - możliwość nadgodzin, - wynagrodzenie od 2050 € brutto miesięcznie, - zakwaterowanie oferowane przez pracodawcę, płatne przez pracownika 10 €/ dzień. APLIKUJ! Wystarczy, że wyślesz CV na adres mailowy [email protected] lub zadzwonisz pod numer 733 516 777 Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli: "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL. Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w "klauzuli informacyjnej". Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy. Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485. Zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), które obowiązuje od 25.05.2018 informujemy, że biorąc udział w rekrutacji IRKL: wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych: umieściłeś zgodę w CV, w treści maila lub zaznaczyłeś zgodę na stronie internetowej, Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji, w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do: [email protected]), Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa, szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl.org/pl/regulamin/

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Asystentka Zarządu. Rembertów k. Warszawy

Dodano: 21.06.2018 15:33 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Dla naszego Klienta - firmy zajmującej się utylizacją, skupem i sprzedażą wszelkiego rodzaju sprzętu elektronicznego oraz militarnego, poszukujemy osoby na stanowisko: Asystentka Zarządu Miejsce pracy: Rembertów k. Tarczyna (województwo mazowieckie) Od kandydatki oczekujemy: - wykształcenia wyższego, - znajomości języka angielskiego na poziomie min. B2, - doświadczenia w pracy biurowej, - umiejętności tworzenia pism w oparciu o przepisy prawne, - bardzo dobrej obsługi pakietu MS Office. Do zadań Asystentki należy: - prowadzenie kalendarza spotkań, - przygotowywanie i edycja dokumentów firmy, - organizowanie wyjazdów służbowych, - obsługa sekretariatu Zarządu, - dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w firmie. Co oferujemy: - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - pełny etat, - praca od poniedziałku do piątku, - godziny pracy 8.00- 16.00, - wysokie wynagrodzenie, - interesującą i odpowiedzialną pracę w przyjaznej atmosferze. APLIKUJ! CV należy wysyłać do dnia 27.06.2018 na adres [email protected] Więcej informacji pod nr tel. 535 085 400 Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL. Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w "klauzuli informacyjnej".  Biorąc udział w rekrutacji IRKL: • wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej • Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji • w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do: iod) • Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa • szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl.org/pl/regulamin/ Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy. Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Pracownik biurowy z j. niemieckim, Katowice

Dodano: 21.06.2018 14:32 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Posługiwanie się nowymi technologiami nie sprawia Ci problemu? Chciałbyś rozwijać swoje umiejętności techniczne? Lubisz pracę pełną wyzwań? Zgłoś się do nas! Poszukujemy kandydatów z bardzo dobrą znajomością j. niemieckiego na stanowisko: Specjalista ds. wsparcia klienta niemieckojęzycznego  Miejsce pracy: Katowice Osoba na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za telefoniczną obsługę Klienta indywidualnego (Support) poprzez ODBIERANIE POŁĄCZEŃ PRZYCHODZĄCYCH. Brak sprzedaży! Odpowiadamy wyłącznie za HELPDESK! Wymagamy: - znajomości j. niemieckiego na poziomie bardzo dobrym (B2/C1), - znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1), - dobrej znajomości pakietu MS Office, - komunikatywności. Oferujemy: - pracę w międzynarodowym zespole na rzecz światowego lidera z branży nowoczesnych technologii, - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - jasno określone możliwości rozwoju, - pracę w elastycznych godzinach (możliwość pracy w godz. 8-20), - wynagrodzenie: 5000 zł/ m-c brutto + premie, - benefity pozapłacowe (karta MultiSport/ prywatna opieka medyczna), - pakiet relokacyjny: 2000 zł (dla osób spoza województwa śląskiego), - dogodną lokalizację pracy (GPP Business Park), - profesjonalne szkolenie wstępne (płacimy za Twój czas spędzony na szkoleniu). APLIKUJ! Wyślij swoje CV do dnia 13.07.2018 r. na adres: [email protected] Więcej informacji uzyskasz pod nr tel. 535 995 195/ lub 533 397 200 Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL. Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w "klauzuli informacyjnej". Biorąc udział w rekrutacji IRKL: wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej - Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji - w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do: [email protected]) - Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa - szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl.org/pl/regulamin/ Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Specjalista ds. Obsługi Klienta Biznesowego w j. niemieckim

Dodano: 21.06.2018 13:02 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Chciałbyś pracować w międzynarodowym zespole przy ambitnym projekcie? Lubisz poznawać różne kultury i osobowości? Zgłoś się do nas! Poszukujemy kandydatów z bardzo dobrą znajomością j. niemieckiego na stanowisko: Specjalista ds. obsługi klienta biznesowego w j. niemieckim  Miejsce pracy: Katowice Osoba na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za pierwszą linię wsparcia klientów biznesowych (klienci kontaktują się telefonicznie, mailowo oraz poprzez chat). Wymagamy: - znajomości j. niemieckiego na poziomie min. B2, - komunikatywności, - dobrej znajomości obsługi komputera. Oferujemy: - pracę w międzynarodowym zespole na rzecz światowego lidera branży e-commerce, - stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, - wynagrodzenie: 5000 zł/m-c brutto + dodatki za pracę w weekendy + premie miesięczne w wysokości do 1000 zł brutto, - benefity pozapłacowe (karta MultiSport/ prywatna opieka medyczna), - pakiet relokacyjny: 2000 zł (dla osób spoza województwa śląskiego), - dogodną lokalizację pracy (GPP Business Park), - profesjonalne szkolenie wstępne (płacimy za Twój czas spędzony na szkoleniu). APLIKUJ! Wyślij swoje CV (pamiętaj o dopisaniu zgody na przetwarzanie danych osobowych) do dnia 13.07.2018 r. na adres: [email protected] Więcej informacji uzyskasz pod nr tel. 535 995 195 Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL. Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w "klauzuli informacyjnej". Biorąc udział w rekrutacji IRKL: wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę na stronie internetowej • Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji • w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do: [email protected]) • Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa • szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl.org/pl/regulamin/ Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

Elektryk/hydraulik/spawacz/CNC-praca w DE+kurs niemieckiego!

Dodano: 21.06.2018 10:49 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy. Aktualnie prowadzimy nabór na BEZPŁATNY kurs języka niemieckiego przeznaczony dla elektryków, hydraulików, spawaczy i operatorów CNC. Kurs jest organizowany przez naszego niemieckiego partnera - istniejącą od niemal 40 lat firmę zatrudniającą ponad 7 tys. fachowców w różnych branżach. Praca w Niemczech dla elektryków, hydraulików, spawaczy i operatorów CNC + BEZPŁATNY kurs języka niemieckiego Przed rozpoczęciem kursu organizowane są spotkania z pracodawcą. W najbliższym czasie będą one organizowane w: Warszawie, Katowicach, Toruniu i Wrocławiu. Dla kogo? – dla elektryków, hydraulików, spawaczy i operatorów CNC posiadających doświadczenie w zawodzie (min. 1 rok), – osób chętnych do podjęcia pracy w Niemczech, – osób posiadających prawo jazdy kat. B. Jak wygląda kurs? – jest CAŁKOWICIE BEZPŁATNY, – czas trwania to jedynie 4 tygodnie, – intensywny kurs jest prowadzony od poniedziałku do piątku, 8 godzin dziennie, – koszty wyżywienia i zakwaterowania uczestników pokrywa organizator, – po ukończeniu kursu otrzymujesz bon szkoleniowy w wysokości 400 €. Co dalej? – gwarantowana stabilna praca w oparciu o niemiecką umowę o pracę w firmie Piening Montage, – wynagrodzenie miesięczne od 2000 € brutto + 200 - 400 € NETTO dodatku, – BEZPŁATNE zakwaterowanie i samochód służbowy, – zapewnione ubezpieczenie zdrowotne, zasiłki socjalne oraz niemiecka emerytura, - pracodawca zapewnia załatwienie wszystkich formalności w Niemczech. Jesteś zainteresowany ofertą? A może jesteś z innego miasta? Skontaktuj się z nami - prowadzimy rekrutacje na kursy w całej Polsce w różnych terminach! Wystarczy, że zadzwonisz pod numer 733 516 777 lub prześlesz swoje CV na adres mailowy [email protected] Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli: "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego Sp. z o.o. (IRKL) z siedzibą w Olsztynie w celu wzięcia udziału w niniejszym i przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez IRKL. Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w "klauzuli informacyjnej". Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485. Zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (RODO), które obowiązuje od 25.05.2018 informujemy, że biorąc udział w rekrutacji IRKL: wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych: umieściłeś zgodę w CV, w treści maila lub zaznaczyłeś zgodę na stronie internetowej, Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (IRKL) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji, w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane (napisz do: [email protected]), Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy bezpieczeństwa, szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie irkl.org/pl/regulamin/

PGNiG SA z nagrodą za innowacyjność

Dodano: 21.06.2018 10:40 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo SA otrzymało główną nagrodę w kategorii "Przełomowe Rozwiązanie", w konkursie "Nagrody Gospodarcze Polskiego Radia". Firma została doceniona za centrum startupowe InnVento. Statuetkę odebrał Łukasz Kroplewski, Wiceprezes Zarządu ds. Rozwoju PGNiG SA.

Źródło: biznes.interia.pl

Przetarg na projekt dworca w Olsztynie ustawiony? CBA zatrzymało 5 osób

Dodano: 20.06.2018 12:40 | 4 odsłon | 0 komentarzy


Nie będzie podpisania umowy na projekt dworca w Olsztynie. CBA zatrzymało 5 osób w związku z podejrzeniem ''ustawienia'' przetargu na 5 mln złotych. Co ciekawe, o interesujących wątkach tego przetargu alarmowali już olsztyńscy społecznicy z Forum Rozwoju Olsztyna.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Krzysztof Jurgiel rezygnuje ze stanowiska ministra rolnictwa

Dodano: 19.06.2018 13:05 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Minister Krzysztof Jurgiel złożył w poniedziałek ze względów osobistych rezygnację ze stanowiska Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi - poinformowało biuro prasowe resortu rolnictwa.

Źródło: https:

Poszukujemy trenera szkoleń komputerowych

Dodano: 19.06.2018 11:53 | 6 odsłon | 0 komentarzy

W związku z rozpoczęciem realizacji projektu EFS ze szkoleniami językowymi dla osób dorosłych bezrobotnych i pracujących (szkolenialubuskie.wirpe.pl) z terenu województwa lubuskiego, poszukujemy: Trener, wykładowca - szkolenia komputerowe Obowiązki: Prowadzenie szkoleń komputerowych dla grup 10-osobowych w wymiarze 100h/grupę (osoby dorosłe: bezrobotne lub pracujące), przygotowujących do egzaminu ECCC DIGCOMP, w tym: - prowadzenie zajęć (dostarczamy wybrany podręcznik dla każdego uczestnika szkolenia), - prowadzenie egzaminów wewnętrznych cząstkowych w trakcie szkolenia, -profesjonalne przygotowanie do egzaminów ECCC, - dbałość o dokumentację szkoleniową (listy obecności, dzienniki, inna dokumentacja bieżąca). Wymagania: - min. 2-letnie praktyczne doświadczenie w prowadzeniu kursów komputerowych dla osób dorosłych, - profesjonalne podejście do wykonywanych zadań, - wysokiej jakości przygotowanie uczestników kursu do egzaminów ECCC. Oferta: - stałość zleceń na obszarze woj. lubuskiego (powiaty do wyboru), - współpracę z profesjonalnym zespołem realizującym projekty EFS, - możliwość współpracy w innych projektach EFS. Kontakt Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji rekrutacja(małpa)wirpe.pl Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone