czwartek, 19 lipca 2018 r.  Imieniny: Alfreny, Rufina, Wincentego
Wiadomości z tagiem Rozmowy  RSS
Ast: Jeśli prof. Gersdorf podejmie działania jako I Prezes SN, musi się spodziewać konsekwencji

Dodano: 18.07.2018 11:40 | 1 odsłon | 0 komentarzy


"Jeśli profesor Małgorzata Gersdorf podejmie działania przypisane Pierwszemu Prezesowi SN, musi się spodziewać konsekwencji dyscyplinarnych" - mówił Marek Ast, polityk Prawa i Sprawiedliwości, członek sejmowej komisji sprawiedliwości, który był gościem Rozmowy w samo południe w RMF FM. "Chodzi o to, żeby jak najszybciej doprowadzić do wyboru I Prezesa" - podkreśla Marek Ast pytany przez Marcina Zaborskiego o kolejną nowelizację przepisów o Sądzie Najwyższym, którą jutro ma się zająć Sejm i która daje prawo wyboru I Prezesa Sądu Najwyższego...

Trump po spotkaniu z Putinem: Nasze relacje nie były nigdy tak złe. To się dziś zmieniło

Dodano: 16.07.2018 17:25 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Ponad dwie godziny trwało spotkanie w cztery oczy prezydenta USA Donalda Trumpa z prezydentem Rosji Władimirem Putinem. "Rozmowy odbyły się w otwartej atmosferze, uważam je za sukces" - ocenił na konferencji prasowej rosyjski przywódca, który przemawiał pierwszy. Dodał, że obaj opowiadają się za "przedłużeniem współpracy w sferze walki z terroryzmem".

Źródło: www.rmf24.pl

Putin po spotkaniu z Trumpem: Krym? Dla Rosji temat zamknięty

Dodano: 16.07.2018 16:21 | 1 odsłon | 0 komentarzy

- Rozmowy z prezydentem Donaldem Trumpem upłynęły w otwartej i rzeczowej atmosferze, były pomyślne i pożyteczne - powiedział Władimir Putin po spotkaniu w Helsinkach z prezydentem USA. Podkreślił, że Rosja nigdy nie ingerowała i nie zamierza ingerować w wewnętrzne sprawy Stanów Zjednoczonych, w tym w wybory.

Źródło: www.rp.pl

Prezydent Putin przybył do Helsinek na szczyt z prezydentem Trumpem

Dodano: 16.07.2018 13:05 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Prezydent Rosji Władimir Putin przybył do Helsinek na rozmowy z przywódcą USA Donaldem Trumpem, które zaczną się w poniedziałek wczesnym popołudniem. Rozmowy zakończą się konferencją prasową, prawdopodobnie nie będzie wspólnej deklaracji - informował Kreml.

Źródło: https:

Majchrowski: rozmowy dotyczące porozumienia w wyborach samorządowych trwają

Dodano: 16.07.2018 13:05 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Rozmowy w sprawie porozumienia w wyborach samorządowych trwają - poinformował prezydent Krakowa Jacek Majchrowski. Jak dodał, PO nie jest jednolitym organizmem, są w niej różnego typu odłamy, również gdy chodzi o wspólne listy część osób chce iść wspólnie w dużej koalicji, a część absolutnie nie.

Tagi: Rozmowy, Jacka
Źródło: https:

Z pięknych autostrad zjeżdżamy na wiejskie, dziurawe drogi. Rozmowa z wójtem Lubicza

Dodano: 16.07.2018 11:13 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Rozmowa z Markiem Olszewskim, wójtem z Lubicza, przewodniczącym Zarządu Związku Gmin Wiejskich RP o problemach gmin wiejskich.

Źródło: www.pomorska.pl

Były prezes PZPN Michał Listkiewicz gościem Rozmowy w samo południe

Dodano: 16.07.2018 7:05 | 3 odsłon | 0 komentarzy


​Gościem Marcina Zaborskiego w pomundialowej Rozmowie w samo południe będzie były międzynarodowy sędzia piłkarski, działacz sportowy, komentator i były prezes PZPN Michał Listkiewicz. Naszego gościa zapytamy oczywiście o wielki i wyjątkowy finał Francja-Chorwacja. Komu kibicował nasz gość, czym ten finał różnił się od wielu poprzednich i czy przewidywał, że obie drużyny zajdą aż tak wysoko. Nie zabraknie również pytań o naszą reprezentację? Co było przyczyną tak słabej postawy Polaków na mundialu w Rosji, czy Jerzy Brzęczek - nowy trener -...

Źródło: www.rmf24.pl

USA i Korea Północna wznowią poszukiwania szczątków żołnierzy amerykańskich

Dodano: 16.07.2018 7:05 | 2 odsłon | 0 komentarzy


​Przedstawiciele władz USA i Korei Północnej uzgodnili w niedzielę w Panmundżomie wznowienie poszukiwań szczątków amerykańskich żołnierzy poległych podczas wojny koreańskiej z lat 1950-1953 - powiadomił sekretarz stanu USA Mike Pompeo. Rozmowy mają być kontynuowane w poniedziałek.

Źródło: www.rmf24.pl

USA i Korea Północna wznowią poszukiwania szczątków żołnierzy amerykańskich

Dodano: 15.07.2018 19:43 | 5 odsłon | 0 komentarzy


​Przedstawiciele władz USA i Korei Północnej uzgodnili w niedzielę w Panmundżomie wznowienie poszukiwań szczątków amerykańskich żołnierzy poległych podczas wojny koreańskiej z lat 1950-1953 - powiadomił sekretarz stanu USA Mike Pompeo. Rozmowy mają być kontynuowane w poniedziałek.

Źródło: www.rmf24.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone