sobota, 19 stycznia 2019 r.  Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
Wiadomości z tagiem Rozmowy  RSS
Nowoczesny bank spółdzielczy. NASZ, PODKARPACKI!

Dodano: 18.01.2019 13:56 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Rozmowa z RAFAELEM LELITO, wiceprezesem Podkarpackiego Banku Spółdzielczego z siedzibą w Sanoku. Podkarpacki Bank Spółdzielczy jest największym i jednym z najstarszych banków spółdzielczych w Polsce. Jego korzenie sięgają 1871 roku, kiedy to na mocy ustawy o spółdzielniach, w Sanoku powstało Powiatowe Towarzystwo Zaliczkowe. Umożliwiało ono inwestowanie ludziom, którzy byli wykluczeni przez inne instytucje finansowe – [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Jak nóż wirtualny zmienia się w stalowy

Dodano: 18.01.2019 6:51 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Rozmowa z dr. Maciejem Milczanowskim, ekspertem ds. bezpieczeństwa z Uniwersytetu Rzeszowskiego. – Policja podsumowała niedawno 2018 rok. Stwierdziła, że zmniejszyła się liczba przestępstw, a Polska to spokojny i bezpieczny kraj na tle innych państw europejskich. Kilka dni później podczas jednego z najbardziej radosnych wydarzeń w kraju, na oczach ludzi został zamordowany prezydent miasta. W Polsce [...]

Źródło: supernowosci24.pl

„Nie możemy żałować pieniędzy na nasze bezpieczeństwo”

Dodano: 16.01.2019 20:58 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Rozmowa z gen. Tomaszem Bąkiem, dyrektorem Instytutu Studiów nad Terroryzmem WSIiZ w Rzeszowie oraz dyrektorem Muzeum Techniki i Militariów w Rzeszowie. – Atak nożownika w Gdańsku obnażył braki w bezpieczeństwie podczas imprez masowych? – Zdecydowanie tak, gdyż pojęcie bezpieczeństwa jest w Polsce bagatelizowane. Ogólnie rzecz ujmując potrzebne są zmiany systemowe. W naszym kraju powinni działać [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Rozmowy z Krajową Informacją Skarbową pod biometryczną kontrolą?

Dodano: 14.01.2019 13:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Projekt ustawy - Ordynacja podatkowa zawiera przepis uprawniający dyrektora Krajowej Informacji Skarbowej do przetwarzania danych biometrycznych w celu zidentyfikowania lub weryfikacji tożsamości osoby fizycznej, której udzielana jest informacja telefoniczna. Projektowane przepisy mają na celu identyfikację osób, którym udzielana jest informacja telefoniczna, w celu ustalenia, jaką pomoc uzyskały, w razie późniejszego kwestionowania faktu lub jakości tej pomocy. Skorzystanie przez podatnika z tej formy kontaktu byłoby całkowicie dobrowolne, zatem ewentualne przetwarzanie danych biometrycznych uzależnione zostało od zgody osoby, której dane dotyczą - wyjaśniło Ministerstwo Finansów.

Źródło: www.podatki.biz

Rozpoczęło się spotkanie prezydenta z ministrami rolnictwa i środowiska ws. odstrzału dzików

Dodano: 10.01.2019 19:05 | 5 odsłon | 0 komentarzy

W czwartek po godz. 17 w Pałacu Prezydenckim rozpoczęło się spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z ministrami: rolnictwa - Janem Krzysztofem Ardanowskim i środowiska - Henrykiem Kowalczykiem oraz głównym lekarzem weterynarii Pawłem Niemczukiem. Rozmowa ma dotyczyć planowanego odstrzału dzików.

Źródło: https:

Gorące rozmowy o nauczycielskich podwyżkach

Dodano: 07.01.2019 18:42 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Anna Zalewska, minister edukacji spotkała się dziś w Warszawie z przedstawicielami nauczycielskich związków zawodowych. Rozmowy dotyczyły przede wszystkim podwyżek. Te, które resort proponuje nauczycieli nie satysfakcjonują. Przypomnijmy, od stycznia zarobki nauczycieli wzrosną o 5 procent. To druga taka podwyżka w ciągu ostatnich miesięcy. Trzecia również pięcioprocentowa zaplanowana jest na styczeń 2020 roku. Jednak oświatowa Solidarność oraz Związek Nauczycielstwa Polskiego chcą większych pieniędzy.

Źródło: www.radio.kielce.pl

USA: bez porozumienia w sprawie zakończenia częściowego zawieszenia rządu

Dodano: 06.01.2019 19:05 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Rozmowy przedstawicieli Białego Domu oraz Kongresu w sprawie zakończenia częściowego zawieszenia działania rządu federalnego USA (shutdown) nie przyniosły w sobotę przełomu - informują amerykańskie media. Strony planują wrócić do negocjacji w niedzielę.

Tagi: Dong, Rozmowy
Źródło: https:

Pracownicy i miłośnicy teatru Żeromskiego świętują jego wyjątkowy jubileusz

Dodano: 05.01.2019 17:37 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Teatr imienia Stefana Żeromskiego w Kielcach, jedna z najstarszych w Polsce scen dramatycznych świętuje 140-lecie istnienia. Wydarzenia jubileuszowe rozpoczęły się w sobotę od spotkania z byłymi i obecnymi pracownikami teatru oraz jego miłośnikami. Rozmowy poprowadził krytyk teatralny Tomasz Domagała.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Opiekunka osób starszych - Praca w Anglii bez doświadczenia

Dodano: 04.01.2019 14:35 | 1 odsłon | 0 komentarzy

EPSN Workforce Poland dla naszego Klienta - sieci domów opieki w różnych lokalizacjach w Anglii poszukuje Opiekunek/Opiekunów do pracy stałej. Rozmowy skype: 9 stycznia, 23 stycznia DOSTĘPNE LOKALIZACJE: Norfolk Surrey Wiltshire East Sussex Surrey Buckinghamshire Hertfordshire Oxfordshire Berksire Liczba miejsc jest ograniczona. ZAKRES OBOWIĄZKÓW: profesjonalna opieka nad rezydentami domu opieki zapewnienie wsparcia dla pacjentów w codziennej toalecie pomoc w ubieraniu się, przebieraniu, spożywaniu posiłków organizacja czasu wolnego dla podopiecznych współpraca z personelem medycznym KLIENT OFERUJE: pracę stałą w pełnym wymiarze godzin (37.5 tygodniowo) - elastyczny grafik zakwaterowanie (płatne, pracodawca pokrywa pierwsze 4 tygodnie) wynagrodzenie 7.83-8.50 GBP dla Opiekunki (zależne od doświadczenia) dodatek za nadgodziny oraz dyżury w weekendy, święta zwrot kosztów przelotu na miejsce pracy WYMAGANIA: bardzo dobra znajomość angielskiego (min. B1/B2) mile widziane doświadczenie w opiece nad osobami starszymi mile widziane wykształcenie kierunkowe lub dyplom Opiekuna medycznego chęć wyjazdu do Anglii Zainteresowanych prosimy o kierowanie CV w języku angielskim na adres: [email protected]

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Opiekunka osób starszych - Praca w Irlandii

Dodano: 04.01.2019 14:33 | 1 odsłon | 0 komentarzy

EPSN Workforce Poland naszego Klienta w Irlandii (różne lokalizacje: Roscommon, Carlow, Tipperary) poszukuje Opiekunów Osób Starszych oraz Pielęgniarek do pracy stałej. Rozmowy skype z pracodawcą: Styczeń 2019 Zakres obowiązków: udzielania pacjentom codziennego wsparcia w toalecie, utrzymywaniu higieny ciała pomoc przy spożywaniu posiłków wspieranie pielęgniarek oraz personelu medycznego w codziennych obowiązkach pomoc pacjentom w przemieszczaniu się po domu opieki Wymagania: bardzo dobra znajomość angielskiego - poziom B2 rejestracja w NMBI (Pielęgniarki) - wymóg konieczny Fetalc level 5 lub ekwiwalent (Opiekunki) - wymóg konieczny doświadczenie w opiece nad osobami starszymi w domu opieki lub na oddziale geriatrycznym chęć wyjazdu do Irlandii do pracy stałej gotowość do podjęcia pracy od zaraz Pracodawca oferuje: pracę stałą w pełnym wymiarze godzin (36 godz./tygodniowo) wynagrodzenie €10.50 euro dla Opiekunek, €18.50 dla Pielęgniarki kontrakt zawierany bezpośrednio z pracodawcą wsparcie w relokacji Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected] w języku angielskim. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone