środa, 20 czerwca 2018 r.  Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
Wiadomości z tagiem Roku  RSS
Jak powstają nowe leki? „Z tysięcy rozwiązań zostaje jedno lub dwa, które testuje się na ludziach”

Dodano: 19.06.2018 13:07 | 6 odsłon | 0 komentarzy

- Rząd odgrywa bardzo ważną rolę mediatora – mówi Rory O’Connor, wiceprezes Pfizer. – Zapewnia bardzo ważne podstawy społecznych oczekiwań innowacji. Ta kultura w Polsce jest bardzo orzeźwiająca.

Tagi: Polska, Roku
Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Złota Budowlana Marka Roku 2018 dla Viessmann!

Dodano: 19.06.2018 11:13 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Witajcie, Miło mi poinformować, że Viessmann otrzymał tytuł Złotej Budowlanej Marki Roku 2018 w kategorii Pompy Ciepła! Ranking Budowlana...

Źródło: https:

La Route d’Occitanie 2018: Roux z etapem, piękna walka Valverde i LuLu Sancheza!

Dodano: 17.06.2018 15:41 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Francuz na ostatnich metrach wyprzedził lidera wyścigu i triumfował na czwartym etapie. Klasyfikacja generalna trafiła w dłonie Alejandro Valverde (Movistar), który przez wiele kilometrów... uciekał razem z Luisem Leonem Sanchezem (Astana). pochodzi z serwisu .

Tagi: Roku, Luis, Francja
Źródło: naszosie.pl

Skandal podczas ceremonii otwarcia mundialu! W roli głównej: Robbie Williams

Dodano: 14.06.2018 21:26 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Pierwszy dzień mundialu 2018 za nami: przyniósł pierwsze piłkarskie emocje i… pierwszy skandal! Bohaterem: brytyjski wokalista Robbie Williams, który był gwiazdą ceremonii otwarcia mistrzostw. W pewnym momencie, w trakcie wykonywania hitu "Rock DJ", Williams zmienił nieco tekst, a do kamery pokazał… środkowy palec.

Źródło: www.rmf24.pl

Czerwcowe "Ladies Night" w Room 13

Dodano: 14.06.2018 19:13 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Każdy dzień powinien być dniem kobiet! Póki co każdy czwartek w klubie Room 13 jest wieczorem celebrującym kobiecość wszystkich przybyłych tu pań.

Tagi: Każda, Roku
Źródło: kulturalnie.waw.pl

Bogdan Hołownia & Chris Schittulli - Piosenka jest dobra na wszystko

Dodano: 14.06.2018 19:13 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Duet wyjątkowy. Spotkanie dwóch osobowości o niespotykanej wrażliwości muzycznej i charyzmie, Chrisa Schittulli, francuskiego wokalisty i Bogdana Hołowni, polskiego pianisty jazzowego.
Najbliższy koncert 15 czerwca w Kalinowym Sercu zostanie dedykowany przede wszystkim twórczości polskich Mistrzów Jerzego Wasowskiego i Jeremiego Przybory. Artyści odsłonią po raz pierwszy przed publicznością Kalinowego Serca dotychczas przetłumaczone na język francuski utwory Mistrzów, które składać się będą na przygotowywany przez Artystów projekt WASOWSKI I PRZYBORA po francusku.
Podczas koncertu usłyszymy ponadto niezapomniane piosenki francuskie Charles’a Aznavour, Edith Piaf, Charles’a Trenet, Yves ’a Montand, Gilberta Bécaud ...
Wysmakowana i subtelna aranżacja, wyjątkowe warunki głosowe Chrisa i mistrzowska interpretacja utworów przez Bogdana dają niezwykły przekaz piosenek. Wszystkie elementy układają się w harmonijną całość tworząc wspaniałą, niepowtarzalną i intymną atmosferę, zabierając odbiorów w muzyczną podróż po Polsce i Francji.
Koncert wyjątkowy, poruszający, niespotykany i budzący zachwyt wśród publiczności.
Chris SCHITTULLI – francuski wokalista, ambasador francuskiej piosenki w Polsce i polskiej po francusku
Francuz o włoskich korzeniach pochodzący z Grenoble. Dla swojej żony Polki przeprowadził się z Francji do Warszawy, gdzie obecnie mieszka i rozwija swoją karierę muzyczną.
Prowadzili go m.in. światowej sławy baryton Mark Pancek oraz Thierry Peala, uznany wokalista jazzowy. Przygoda ze śpiewem bel canto pozwoliła mu na tworzenie muzyki pełnej ekspresji, uczuć i emocji. Chris z łatwością porusza się w szerokim repertuarze pop, jazz, rock, pop-opera, piosenki autorskiej, poezji śpiewanej.
Od 2008 roku współpracuje z jednym z najbardziej znanych trenerów wokalnych we Francji Richardem Crossem, a w 2013 roku ukończył słynną paryską szkołę Pédagogie de Richard Cross, co pozwala mu jednocześnie rozwijać pasję pedagoga śpiewu.
Jest współzałożycielem francuskiej grupy muzycznej DIVINO, znanej z repertuaru pop-opera.
Spotkanie z Jackiem Cyganem i Bogdanem Hołownią zapoczątkowało u Chrisa etap fascynacji polską piosenką. Tak rozpoczęła się przygoda z tłumaczeniem tekstów polskich twórców i mistrzów, które dotąd nie doczekały się wersji francuskich.
Wydana w Polsce wspólnie z Bogdanem Hołownią płyta C’est si bon (2017) stanowi ukłon w stronę polskich i francuskich mistrzów piosenki.
Bogdan HOŁOWNIA – jeden z najwrażliwszych polskich pianistów jazzowych
Pochodzi z Torunia. W latach 1985-1988 studiował muzykę w kwartecie Jana Ptaszyna Wróblewskiego, legendarnego wspaniałego mistrza i nauczyciela. W latach 1990-1993 studiował w Berklee College of Music w Bostonie (USA) u profesora Raya Santisiego i Grega Hopkinsa. W USA Bogdan współpracował z Davem Clarkiem, Skippem Haddenem, George Zoncem, Larrym Kohutem, Jeffem Stitelym, Bronkiem Suchankiem, Grażyną Auguścik, Jerzym Głodem, Michałem Urbaniakiem i Urszulą Dudziak. Odbył też trasy koncertowe z Big Bandem Artie Showa.
Wspólnie z basistą Bronkiem Suchankiem nagrali kilka płyt poświęconych muzyce polskiej. Jest założycielem wytwórni płytowej Hobo Records. Jego biurko zawiera stosy kompozycji Jerzego Wasowskiego, Henryka Warsa, Władysława Szpilmana, Jerzego Petersburskiego, Jerzego Abratowskiego… zapis utworów wspaniałych polskich mistrzów piosenki.
W marcu 2001 otrzymał nagrodę Fryderyka w kategorii Jazzowy Album Roku za solową płytę Don’t Ask Why - piano solo.
Został również laureatem Grand Prix Jazz Melomani w 2002 roku w kategorii artysta roku. Bogdan gra w swoim trio o nazwie L.A. Trio. Grywa również z El Jazz Quintetem. Akompaniuje Joannie Trzepiecińskiej, Lorze Szafran, Magdzie Umer, Adze Zaryan, Dorocie Miśkiewicz i innym.
Bilety 50 zł
Rezerwacje 887 333 383

Braas Złotą Budowlaną Marką Roku 2018. Marka Braas trzeci rok z rzędu została laureatem w kategorii „Pokrycia Dachowe Ciężkie”

Dodano: 14.06.2018 13:26 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Ranking Budowlana Marka Roku jest opracowywany na podstawie ogólnopolskiego badania realizowanego przez Centrum Badań i Analiz Rynku.

Źródło: www.nto.pl

dziś, 14 cze 21:15 (Eurosport 1) - Wyścigi samochodowe: Wyścig 24-godzinny w Le Mans - trening

Dodano: 14.06.2018 7:09 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Najlepsi kierowcy cyklu FIM World Endurance Championship przygotowują się do 86. edycji wyścigu na słynnym Circuit de la Sarthe. Rola faworyta rywalizacji

Źródło: teletydzien.interia.pl

Osiedla Lokum Deweloper trzykrotnie nagrodzone w konkursie Dolnośląska Budowa Roku

Dodano: 14.06.2018 7:08 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Dolnośląska Budowa Roku to konkurs organizowany przez Wrocławski Oddział Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa, pod patronatem honorowym marszałka województwa dolnośląskiego, wojewody dolnośląskiego, przewodniczącego Dolnośląskiej Izby Inżynierów Budownictwa, Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego i rektora Politechniki Wrocławskiej. Jury w głosowaniu wyłania obiekty budowlane, które odznaczają się szczególnie nowatorskimi rozwiązaniami we wszystkich fazach procesu budowlanego. W tegorocznej edycji aż trzy inwestycje Lokum

Źródło: halo.domy.pl

jutro, 14 cze 21:15 (Eurosport 1) - Wyścigi samochodowe: Wyścig 24-godzinny w Le Mans - trening

Dodano: 13.06.2018 19:14 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Najlepsi kierowcy cyklu FIM World Endurance Championship przygotowują się do 86. edycji wyścigu na słynnym Circuit de la Sarthe. Rola faworyta rywalizacji

Źródło: teletydzien.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone