piątek, 22 czerwca 2018 r.  Imieniny: Pauliny, Sabiny, Tomasza
Wiadomości z tagiem Roberts  RSS
Referendum razem z wyborami do europarlamentu? Karczewski: To świetny pomysł Terleckiego

Dodano: 21.06.2018 8:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy


"Nie wiem dlaczego. Słowo honoru, że nie wiem" - stwierdził w Porannej rozmowie w RMF FM marszałek Senatu Stanisław Karczewski pytany o to, dlaczego nie odbyło się wspólne posiedzenie prezydiów Sejmu i Bundestagu. "Nie rozmawiałem wczoraj z panem marszałkiem Markiem Kuchcińskim. Dziś będę miał taką okazję. Zapytam się i będę rozmawiał o innych różnych rzeczach" - dodał. "Jestem pod wielkim wrażeniem prekampanii Patryka Jakiego" - przyznał gość Roberta Mazurka. "Na spotkania z Jakim przychodzi bardzo dużo ludzi. Jest olbrzymie...

Źródło: www.rmf24.pl

Stanisław Karczewski gościem Porannej rozmowy w RMF FM

Dodano: 20.06.2018 19:59 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Gościem Roberta Mazurka w Porannej rozmowie w RMF FM będzie marszałek Senatu Stanisław Karczewski. Naszego gościa zapytamy, czy popiera prezydencki pomysł referendum konsultacyjnego i czy po wtorkowym spotkaniu z prezydenckim ministrem Pawłem Muchą jest porozumienie w sprawie liczby pytań referendalnych.

Źródło: www.rmf24.pl

Schetyna: Referendum nie będzie. Duda zderzy się z twardą odpowiedzią PiS. Będzie to bolesne

Dodano: 20.06.2018 8:02 | 5 odsłon | 0 komentarzy


"Nie spuszczać nosa na kwintę. Trzeba uwierzyć, że wszystko jest możliwe. Wszystko jest w nas. To kwestia wyciągnięcia wniosków" - tak mecz Polska-Senegal na mundialu w Rosji podsumowuje gość Porannej rozmowy RMF FM Grzegorz Schetyna. Jak podkreśla: to jeden mecz. "Ale trochę pokazuje, że nie odrobiliśmy lekcji" - mówi. Gość Roberta Mazurka pytany o nie-kampanię Rafała Trzaskowskiego w Warszawie tłumaczy, że kandydat PO wygra wybory w stolicy. "Zmobilizuje mieszkańców do walki z Patrykiem Jakim i PiS-em"- podkreśla. Szef Platformy...

Źródło: www.rmf24.pl

Wszystko będzie dobrze - pokaz filmu i dyskusja z twórcami

Dodano: 19.06.2018 13:19 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Zapraszamy na kolejne spotkanie KLUBU FILMOWEGO E10!
Tym razem pokażemy film Tomasza Wiszniewskiego WSZYSTKO BĘDZIE DOBRZE.
Film zebrał wiele nagród, w tym Złote Lwy za najlepszą reżyserię dla Tomasza Wiszniewskiego, najlepszą muzykę dla Michała Lorenca i najlepszą rolę męską dla Roberta Więckiewicza.

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Sąsiad się do niego dobierał, więc zadał mu 10 ciosów nożem

Dodano: 19.06.2018 5:00 | 5 odsłon | 0 komentarzy

23-letni mieszkaniec gminy Szudziałowo odpowiada przed sądem za zabicie kuchennym nożem sąsiada Roberta C. . Miało pójść o to, że sąsiad się do niego dobierał. Kiedy oskarżony odrzucił jego umizgi, Robert C. chwycił za nóż. Za nóż złapał też oskarżony i zadał 10 ciosów.

Źródło: https:

Micromelancolié – Streaming

Dodano: 18.06.2018 9:24 | 5 odsłon | 0 komentarzy


Talent co się nie marnuje. Zajmujący się wydawaniem kaset magnetofonowych label Never Anything Records sięgnął po artystę z Polski. Wybór padł na Roberta Skrzyńskiego. Lepiej wybrać nie mógł, gdyż nowych utworów ze strony Micromelancolié nigdy za mało. Właściwie Polak w [...] pochodzi z serwisu .

Tagi: Polek, Roberts
Źródło: www.nowamuzyka.pl

Paweł Kukiz gościem Porannej rozmowy w RMF FM

Dodano: 18.06.2018 7:00 | 5 odsłon | 0 komentarzy


​Gościem Roberta Mazurka w Porannej rozmowie w RMF FM będzie Paweł Kukiz, z którym porozmawiamy o referendum konsultacyjnym i o zagadnieniach, które zaproponował prezydent Andrzej Duda. Nasz rozmówca ma alternatywną listę pytań, które zadałby Polakom. Naszego gościa zapytamy też między innymi o jego ostatnie refleksje po podróżach polskimi kolejami, a także o to, dlaczego przeprasza za Morawieckiego seniora.

Źródło: www.rmf24.pl

Chochół. Spektakle w stodole

Dodano: 15.06.2018 19:13 | 6 odsłon | 0 komentarzy

11, 12 lipca o godz. 20.00 oraz 13 lipca o godz. 17.30 i 20.00 w mazurskiej stodole w Chochole k. Świętajna, zeszłorocznym spektaklem pt. "Brama" wg scenariusza Roberta Wasilewskiego, dramaturgii Romualda Wiczy-Pokojskiego i w reżyserii Agnieszki Korytkowskij-Mazur - Stowarzyszenie Twórców i Orędowników Kultury ANIMA inauguruje kolejny - 5. sezon swoich "Mazurskich wędrówek teatralnych".

Źródło: www.e-teatr.pl

Pogrzeb Roberta Brylewskiego. "Był i zawsze będzie kimś bliskim"

Dodano: 15.06.2018 12:30 | 8 odsłon | 0 komentarzy


W Warszawie odbył się pogrzeb Roberta Brylewskiego. Wokalista, gitarzysta, kompozytor i autor tekstów zmarł w wieku 57 lat. Spoczął na Powązkach.

Źródło: www.rmf24.pl

Łukasz Szumowski gościem Porannej rozmowy w RMF FM

Dodano: 15.06.2018 6:01 | 7 odsłon | 0 komentarzy


Gościem Roberta Mazurka w Porannej rozmowie w RMF FM będzie minister zdrowia i kardiolog Łukasz Szumowski, z którym porozmawiamy o tym, jak piłkarze i kibice mają cało i zdrowo przeżyć mundial. Z szefem resortu zdrowia pomówimy też o tym, co zmieni się po wpompowaniu w służbę zdrowia kolejnych planowanych przez resort pieniędzy i czy pacjenci mogą w końcu liczyć na zmniejszenie kolejek do lekarzy specjalistów. Nie zabraknie też pytań o stan zdrowia polskich polityków i o przedwakacyjne rady dla urlopowiczów.

Źródło: www.rmf24.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone