niedziela, 22 września 2019 r.  Imieniny: Maury, Milany, Tomasza
Wiadomości z tagiem Raport  RSS
Miażdżący raport NIK o odcinkowych pomiarach prędkości: skuteczny system nie istnieje

Dodano: 20.09.2019 14:24 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Na przełomie lat 2018 i 2019 Najwyższa Izba Kontroli wzięła się za zweryfikowanie funkcjonowania Odcinkowych Pomiarów Prędkości. Raport został opublikowany w połowie września. NIK zauważa, że większość kar dla kierowców się przedawnia, że GITD ma niedobory kadrowe, więc manipuluje ograniczeniami prędkości poprzez ich podnoszenie, a aż 11 z 29 OPP umiejscowionych jest bezzasadnie. Wniosek jest...

Źródło: motormania.com.pl

Raport ws. Amber Gold po wyborach. "Przykro mi, jeśli oczekiwano, że Tusk wyjdzie w kajdankach"

Dodano: 18.09.2019 16:49 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Małgorzata Wassermann zapowiedziała, że na wznowionym posiedzeniu po wyborach Sejm zapozna się z raportem końcowym komisji ds. Amber Gold. Wskazała też, że raport oddaje ustalenia komisji. – Jeśli oczekiwania opinii publicznej były takie, że Donald Tusk wyjdzie w kajdankach, to przykro mi – dodała.

Źródło: https:

PSD2, czyli rewolucja w bankowości. Oto, co się zmieni dla klientów poszczególnych banków

Dodano: 13.09.2019 12:32 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Dyrektywa PSD2 - za tą skomplikowaną nazwą kryje się szereg zmian w bankowości. Dla klientów najważniejsze są dwie - podwójne logowanie i częstsze wpisywanie PIN-u przy transakcjach zbliżeniowych. Raport WP Finanse oraz Totalmoney.pl pokazuje, jakie rozwiązania wdrażają poszczególne banki.

Źródło: https:

Rozpoczęły się zawody European Rover Challenge [TRANSMISJA]

Dodano: 13.09.2019 12:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Dzisiaj Raport Dnia nadajemy z Politechniki Świętokrzyskiej. Tam rozpoczęły się trzydniowe zawody łazików marsjańskich European Rover Challenge. Tor przypominający wyglądem marsjański krater, który powstał na kampusie Politechniki Świętokrzyskiej pełen jest kamieni, wzniesień i terenowych niespodzianek mogących łatwo wyeliminować nieuważnych operatorów pojazdów marsjańskich.

(5) Badanie osobowości - PERSO.IN

Dodano: 12.09.2019 13:27 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Czy znasz wynik swojej osobowości? Osobowość to nie jest wyraz przeznaczony tylko dla niewielkiej kadry psychologów. W końcu z jej przejawami spotykamy się codziennie w życiu osobistym, jak i zawodowym. Im bardziej znasz siebie, tym sprawniej będziesz wystrzegał się niepotrzebnych błędów. Wiedząc, kim się jest, można świadomie wybrać profesję. W ten sposób unikniesz wypalenia oraz zwiększysz własną efektywność. zrozumieć siebie można przy pomocy ankiety osobowości. PERSO.IN® to test osobowości, który ułatwi popatrzeć na siebie obiektywnie i na tej podstawie dokonywać przemyślanych wyborów. Całość składa się ze szczegółowego formularza oraz kilku wersji raportów. Dzięki temu możliwe jest dopasowanie oferty do potrzeb konkretnej osoby czy grupy. Raport Osobisty to wyczerpujący opis osobowości. Zawiera on ponad 40 stron, dzięki którym dostrzeżesz jakie posiadasz skłonności w takich dziedzinach, jak: stosunek do ludzi, otwartość na świeże doświadczenia, nastawienie do obowiązków, podejmowanie aktywności i kontaktów z innymi i reakcje na trudne sytuacje. Co więcej, raport ten zawiera informacje o sferach, w których się sprawdzisz, potencjalnych przewagach i ryzykach. Znajdziesz w nim także 10 stylów funkcjonowania. Raport Osobisty kończy się linkiem do Raportu Komunikacyjnego. Istnieją też Raporty Komunikacyjne dla zespołów, wykorzystywane przez wykwalifikowanych trenerów w procesach szkoleniowych. Inny dostępny raport to OnePager. Jest to jedna strona przeznaczona dla grup i klientów indywidualnych. Dowiesz się z niego, co motywuje daną badanego, jakie preferuje aktywności, co jest dla niego istotne, a jakich rzeczy lepiej unikać w kontakcie z nim. Test zaprojektowano w nawiązaniu do modelu Wielkiej Piątki. Jest on stosowany na wszystkich kontynentach dłużej niż 30 lat. Przeprowadzając analizy i obserwacje potwierdziliśmy trafność i rzetelność testu na wysoką. Nie czekaj więc dłużej i skontaktuj się z nami w celu poznania siebie i swojego potencjału.

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Co myślimy o sztucznej inteligencji. Raport NASK

Dodano: 12.09.2019 13:06 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Państwowy Instytut Badawczy NASK przygotował raport dotyczący postrzegania sztucznej inteligencji. Z jednej strony liczymy, że AI zapewni nam większy komfort i bezpieczeństwo, z drugiej obawiamy się, że nas zastąpi...

Źródło: di.com.pl

(24) Diagnoza osobowości - PERSO.IN

Dodano: 12.09.2019 12:01 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Każdy z nas jest niepowtarzalny i posiada inną osobowość. Różnimy się od siebie mocnymi stronami, predyspozycjami. Niektórzy z nas są ustępliwi, a inni bardziej dynamiczni. Niektórzy kochają kontakt z ludźmi, a inni preferują czas w samotności. To, jakie cechy osobowości posiadasz, ma, wbrew pozorom, duże znaczenie ,jak również wpływa na Twoje życie. Jeśli dobrze ją poznasz, możesz wybrać aktywność czy otoczenie, które naprawdę będą Cię zadowalać i dodawać pewności siebie. Skorzystaj z narzędzi diagnostycznych PERSO.IN® i sprawdź, jak poprawić swoją efektywność, rozwinąć zalety oraz nawiązywać dobre relacje z innymi. Do wyboru masz jeden z kilku atrakcyjnych wariantów. Pierwszy z nich to Raport Osobisty. To ponad 40 stron, z których dowiesz się, jakie cechy posiadasz, jakie są Twoje mocne i słabe strony, w jakich obszarach masz okazję się sprawdzić oraz poznasz 10 stylów funkcjonowania. Dostaniesz także dodatkowe wskazówki oraz link do Raportu Komunikacyjnego. Swoje wyniki masz okazję omówić z certyfikowanym trenerem. Raport Komunikacyjny dostępny jest dla zespołów, które zainteresowane są szkoleniem z trenerem PERSO.IN. Dostępne są także OnePagery, czyli jednostronicowe raporty dla zespołów i osób indywidualnych. Zawierają one informacje o motywacji, preferowanych działaniach oraz, a także co jest ważne dla danej osoby i czego unikać w komunikacji z nią. Jeśli zastanawiasz się, czy technika, o której w tym miejscu mowa, jest wiarygodna, to musisz mieć na uwadze, że opracowana została w oparciu o tak zwany model Wielkiej Piątki, czyli naukowy sposób poznawania osobowości przez pryzmat pięciu zasadniczych obszarów. Model ten funkcjonuje już od przeszło trzydziestu lat i posiada solidne podstawy teoretyczne, które znajdują praktyczne zastosowanie. Ponadto nasz test spełnia wszelkie standardy psychometryczne dla testów psychologicznych.

Źródło: telefony.hiperogloszenia.pl

(19) Test psychologiczny - PERSO.IN

Dodano: 12.09.2019 12:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

PERSO.IN® to narzędzie diagnostyczne, dzięki któremu odkryjesz zróżnicowanie psychologiczne między ludźmi. Nie wiesz jakie predyspozycje wynikają z Twojego układu cech? Nie jesteś pewny, w gdzie się sprawdzisz? Skorzystaj z PERSO.IN i dowiedz się, gdzie najlepiej wykorzystasz swoje uzdolnienia. wypełnij ankietę internetową przygotowaną przez psychologów. Składa się ona ze 150 pozycji testowych. Dzięki nim możliwe jest poznanie siebie w pięciu sferach. Są to: Ludzie, Doświadczenia, Obowiązki, Trudności. Na bazie rezultatów utworzymy spersonalizowany Raport Osobisty, który pokaże Twoje naturalne predyspozycje i będzie zawierać instrukcje jak wykorzystać cechy swojej osobowości w życiu prywatnym i zawodowym. Dzięki niemu dowiesz się jaki jesteś i jak mogą postrzegać Cię inni. Poznasz też Twoje naturalne wyróżniki, a także dowiesz się na co uważać. Po przeprowadzonym badaniu masz możliwość, by omówimy wyniki z certyfikowanym trenerem. PERSO.IN to kwestionariusz z pełną wiarygodnością naukową, który posiada solidną podstawę teoretyczną. Przy tworzeniu ankiety odnieśliśmy się do zweryfikowanego w badaniach naukowych modelu Wielkiej Piątki. Ponadto został poddany normalizacji polegającej na przeprowadzeniu badań na szeroką skalę, dzięki czemu możemy odnieść Cię do wyników innych Polaków. Zastosowana w nim metodologia wielokrotnie dowiodła swojej trafności.

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

(4) Poznaj siebie - PERSO.IN

Dodano: 12.09.2019 11:56 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Chcesz poznać siebie? PERSO.IN Ci w tym pomoże. To doskonałe narzędzie badające osobowość. Dzięki ankiecie online przygotowanej przez psychologów masz szansę poznać swoje cechy. Ale tak właściwie czym jest PERSO.IN®? To nowoczesny kwestionariusz do diagnozowania różnic w osobowości jednostek. Nie ma lepszego sposobu, by przeprowadzić tego rodzaju badanie. Bądź otwarty na tego typu test, jeśli chcesz wiedzieć jak sytuujesz się na tle innych osób. Wystarczy, że przeznaczysz około 20 minut, by wypełnić - bez wychodzenia z domu - kwestionariusz dostępny online. Dzięki temu będziemy mogli przygotować specjalnie dla Ciebie indywidualny raport. Ten kwestionariusz jest prawdziwy, co wiemy dzięki szeregu badań przeprowadzonych na ogromnej liczbie osób. Dzięki niemu każda osoba może dowiedzieć się jakie ma słabe oraz mocne strony oraz popracować nad własną osobowością. Osobowość ma znaczenie w sferze indywidualnej oraz w życiu zawodowym. Dzięki temu, że wiesz jaką masz osobowość lepiej dostosujesz swoje środowisko pracy do własnych preferencji. Osobowość jest również ważna w relacjach międzyludzkich. Im lepsze interakcje, tym skuteczniejsza współpraca z daną jednostką. Test osobowości to pierwszy krok do lepszego poznania siebie i pracy nad sobą. Nie zwlekaj, zgłoś się do nas. Pomożemy Ci dobrać raport specjalnie do Twoich potrzeb. Pełny Raport Osobisty, a może One Pager? Każdy znajdzie coś dla siebie w PERSO.IN®.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

NBP: Wyzwaniem dla banków może być dalsze zwiększanie kapitałów

Dodano: 12.09.2019 7:26 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Wyzwaniem dla banków w najbliższych latach może być dalsze zwiększanie kapitałów. Są one niezbędne do rozwijania działalności i mogą też służyć wypełnieniu wymogów MREL, podał Narodowy Bank Polski w dokumencie "Raport o stabilności systemu finansowego.

Źródło: inwestycje.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone