wtorek, 22 stycznia 2019 r.  Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
Wiadomości z tagiem Rady Miasta  RSS
Właściciele sklepów przeciwni nocnej prohibicji

Dodano: 17.01.2019 15:04 | 0 odsłon | 0 komentarzy

RZESZÓW. Przedsiębiorcy składają skargę do wojewody na uchwałę Rady Miasta. Od 1 lutego na osiedlu Śródmieście w godzinach od 22 do 6 rano wprowadzony zostanie zakaz handlu alkoholem. Taką decyzje podjęli radni miejscy. Jednak nie wiadomo, czy prohibicja będzie obowiązywać, bo właściciele sklepów złożyli skargę na decyzję Rady Miasta do wojewody podkarpackiego w kwestii ważności [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Miejskie dotacje dla żłobków niepublicznych. Rodzice maluchów zaoszczędzą?

Dodano: 16.01.2019 11:37 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Olsztyńscy radni podczas najbliższej sesji Rady Miasta pochylą się nad uchwałą o dofinansowaniu opieki nad dziećmi do lat 3 w niepublicznych żłobkach na terenie miasta. Na każde dziecko objęte opieką w takiej prywatnej placówce miasto przekaże 240 złotych.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Będą nowe rodzaje biletów komunikacji miejskiej w Rzeszowie

Dodano: 15.01.2019 13:57 | 1 odsłon | 0 komentarzy

RZESZÓW. Dotychczas bilet miesięczny zakupiony w rzeszowskim ZTM obowiązywał przez cały miesiąc kalendarzowy np. od 1 do 31 stycznia. Teraz wreszcie się to zmieni. Na poniedziałkowej sesji Rady Miasta Rzeszowa przegłosowano wprowadzenie nowych rodzajów biletów dla komunikacji miejskiej. Mowa o biletach 30-dniowych, 90-dniowych oraz 180-dniowych. Dzięki nim, gdy pasażer zakupi bilet np. 20 stycznia to [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Burmistrz Sandomierza złożył kondolencje rodzinie prezydenta i gdańszczanom

Dodano: 15.01.2019 12:36 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Burmistrz Sandomierza Marcin Marzec i przewodniczący Rady Miasta Wojciech Czerwiec złożyli kondolencje rodzinie, współpracownikom oraz mieszkańcom Gdańska z powodu tragicznej śmierci prezydenta tego miasta Pawła Adamowicza.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Pierwsza sesja w nowej kadencji

Dodano: 11.01.2019 17:19 | 3 odsłon | 0 komentarzy

- Gratuluję zdobycia mandatu i zaufania, jakim zostaliście obdarzeni przez społeczności waszych szkół. Bycie radnym, to duże wyróżnienie, ale też odpowiedzialność – mówił prezydent Andrzej Nowakowski do członków Młodzieżowej Rady Miasta Płocka podczas ich pierwszego posiedzenia.

Duże zmiany w budżecie obywatelskim. Koniec z budową boisk?

Dodano: 08.01.2019 15:54 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Koniec z finansowaniem szkolnych boisk, wydzielona kwota dla peryferyjnych osiedli oraz Młodzieżowej Rady Miasta - to zmiany, jakie chcą wprowadzić nowe władze Kielc w tegorocznym budżecie obywatelskim.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Kandydaci z list Wspólnego Samorządu Jacek Gębicz 2018

Dodano: 05.01.2019 13:25 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Danuta Róża Zawadzka okręg nr w Radomsku do Rady Miasta , pozycja nr 2 na liście nr 19 której to Jacek Gębicz jest kandydatem na prezydenta miasta - serdecznie dziękuję za powierzenie mi swego głosu. Jeśli powierzysz mi swój głos, razem: -zatroszczymy się o wychowanie i rozwój młodego pokolenia oraz poziom kultury w mieście -zaopiekujemy się najmłodszymi, zapewniając im miejsca do rozwoju talentów naukowych i artystycznych -wzmocnimy integrację międzypokoleniową -poprawimy infrastrukturę dróg, chodników, osiedli i miejsc zamieszkania -wpłyniemy na poprawę miejsc rekreacji i wypoczynku na świeżym powietrzu oraz stworzymy nowe -w trosce o środowisko rozbudujemy sieć ciepłowniczą i gazową -znajdziemy siedzibę dla organizacji pozarządowych, działających społecznie dla mieszkańców -zadbamy o nasze zdrowie i ekologię, poprawiając jakość powietrza w naszym mieście i troszcząc się o pszczoły -znajdziemy rozwiązania problemów społecznych Od 30 lat działam społecznie i charytatywnie, wykorzystując swój wolny czas na rzecz młodzieży, efektywnie dbając o jej rozwój artystyczny, psychiczny, emocjonalny i realnie przeciwdziałając uzależnieniom. Z założonej przeze mnie organizacji skorzystało bezpośrednio ponad 800 osób.

Źródło: kultura.hiperogloszenia.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone