piątek, 22 lutego 2019 r.  Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
Wiadomości z tagiem Race  RSS
HDOmedical zatrudni Opiekunkę, 15712 Königs Wusterhausen

Dodano: 21.02.2019 13:56 | 2 odsłon | 0 komentarzy

HDOmedical zatrudni Opiekunkę, 15712 Königs Wusterhausen / miasto w pobliżu Berlina Planowany termin wyjazdu: od 08.03.2019 na 2 miesiące Wymagania: Opiekunka z bardzo dobrym językiem niemieckim, można palić na zewnątrz Wynagrodzenie (Euro netto/miesiąc): 1500 € plus zwrot kosztów podróży 180 € plus premia świąteczna Opis zlecenia: Pan 79 lat, 80 kg, z początkami Parkinsona, lekko zapominający. Podopieczny ma stomię - zajmuje się tym żona, ma problemy z biodrami, porusza się za pomocą rolatora. Rano o 8:00 żona podaje panu tabletki i podopieczny dalej śpi. Pani gotuje i zajmuje się gospodarstwem domowym, ale syn chciałby, aby opiekunka odciążyła panią w gospodarstwie domowym i higienie pacjenta.15.02 żona z synem mają jechać do sanataorium i na wczasy, więc opiekunka zostanie sama z podopieczym. Mieszkają w domu jednorodzinnym, dla opiekunki jest pokój z WC, jest internet. Aplikacje (cv+zdjęcie) prosimy kierować na adres mailowy: [email protected] lub prosimy o kontakt tel.: PL +48 669 914 984; PL +48 669 913-033

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Pracownik Ochrony

Dodano: 21.02.2019 8:54 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Firma P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: PRACOWNIK OCHRONY Miejsce pracy: Ciechanów WYMAGANIA: - orzeczenie o niepełnosprawności - warunek konieczny - dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków - dyspozycyjność - mile widziany wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - ochrona osób i mienia OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie - terminową realizację świadczeń wynikających z umowy, - możliwość dodatkowych środków na leki i rehabilitację - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34 jest firmą specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony mienia oraz usług porządkowych. Posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 41 341 20 28 lub przesłanie dokumentów aplikacyjnych [email protected] Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty! Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ponieważ podmioty z Grupy Kapitałowej P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Kapitałowej P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”. Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Zmiany w naborze do szkół ponadpodstawowych? Radni PiS poprą postulat rodziców

Dodano: 20.02.2019 19:06 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Radni PiS podczas jutrzejszej sesji Rady Miasta w Kielcach poprą zmiany w naborze do szkół ponadpodstawowych. Do tej pory uczniowie mogli wybrać maksymalnie trzy placówki, od września ten limit zostanie zniesiony. Władze Kielc zdecydowały się zmodyfikować system naboru po sugestiach rodziców.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Korona chce dodatkowych pieniędzy

Dodano: 20.02.2019 16:22 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Niemieccy akcjonariusze Korony Kielce chcą dodatkowych pieniędzy dla sportowej spółki. Podczas posiedzenia Komisji Finansów Rady Miasta, pełnomocnik prezydenta Danuta Papaj poinformowała, że prywatni właściciele zaproponowali podwyższenie kapitału o 6,5 milionów złotych. Dla miasta oznaczałoby to konieczność dołożenia 1 miliona 800 tysięcy złotych.

Źródło: www.radio.kielce.pl

rajdy / Światowo w Wieliczce

Dodano: 20.02.2019 12:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Tegoroczne Mistrzostwa Polski w Historycznych Rajdach na Regularność liczą pięć rund. Trzecią z nich będzie 8. Rajd Polski Historyczny, organizowany przez Automobilklub Krakowski w terminie od 5 do 8 ...

Źródło: rajdy.autoklub.pl

Kamil Suchański: ktoś źle doradził prezydentowi

Dodano: 20.02.2019 12:02 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Przewodniczący Rady Miasta Kielce Kamil Suchański jest zadowolony z decyzji o przywróceniu Ryszarda Pomorskiego do pracy na stanowisku dyrektora Domu Środowisk Twórczych. Pomorski pozostanie na stanowisku dyrektora, ale upomnieniem oraz określeniem terminu odejścia na emeryturę.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Sowieccy żołnierze zostaną usunięci z grona Honorowych Obywateli Kielc

Dodano: 20.02.2019 11:49 | 2 odsłon | 0 komentarzy

29 sowieckich żołnierzy straci honorowe obywatelstwo Kielc. Na liście znajduje się wprawdzie 31 nazwisk, ale jak poinformował przewodniczący Rady Miasta Kamil Suchański, z dokumentów wynika, że dwóm osobom nigdy ten tytuł nie został nadany, dlatego zostaną po prostu wykreśleni.  

Źródło: www.radio.kielce.pl

Nie byli, bo… nikt ich nie zapraszał

Dodano: 20.02.2019 10:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

PRZEMYŚL. Radnym „dostało się” za absencję na konferencji Europa Karpat od koleżanki z opozycji. Na poniedziałkowej (18 lutego) sesji przemyskiej Rady Miejskiej, radna opozycyjnego klubu „Regia Civitas”, Małgorzata Gazdowicz wyraziła żal i zdumienie, że na odbywającej się w weekend 22. konferencji Europa Karpat próżno wypatrywała kolegów i koleżanek z Rady, poza wyjątkami, na tym spotkaniu [...]

Tagi: Race, Europa
Źródło: supernowosci24.pl

Nie zgadzają się na taki przebieg obwodnicy

Dodano: 20.02.2019 9:55 | 1 odsłon | 0 komentarzy

MIELEC. Mieszkańcy Trzciany zapowiadają „wizytę” na sesji Rady Powiatu. Wydawało się, że sprawa przebiegu północnej obwodnicy Mielca jest już przesądzona. Tymczasem do starosty Stanisława Lonczaka trafiło pismo mieszkańców Trzciany (gm. Czermin), którzy nie zgadzają się na to, aby droga przebiegała przez ich miejscowość i zapowiadają „wizytę” na sesji Rady Powiatu.  Północna obwodnica Mielca ma zaczynać [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Jean-François Fallacher powołany na prezesa Orange Polska na kolejną kadencję

Dodano: 19.02.2019 15:49 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Rada nadzorcza Orange Polska powołała Jean-François Fallacher na prezesa zarządu na kolejną, 3-letnią kadencję, podała spółka. Powołanie zostało dokonane przed upływem obecnej kadencji.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone