sobota, 19 stycznia 2019 r.  Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
Wiadomości z tagiem Przedstawiciele  RSS
"Zimowe Ptakoliczenie" w Częstochowie i okolicach. Weź udział w spacerze ornitologicznym

Dodano: 18.01.2019 13:19 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Przedstawiciele częstochowskiego oddziału Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków organizują 26 i 27 stycznia wycieczkę w ramach corocznego "Zimowego Ptakoliczenia".

Źródło: www.wczestochowie.pl

Władze miasta omówiły z kombatantami harmonogram tegorocznych uroczystości

Dodano: 18.01.2019 8:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Przedstawiciele organizacji kombatanckich, jak co roku spotkali się w Ratuszu Miejskim, aby omówić harmonogram uroczystości, ceremonii, obchodów świąt państwowych i wojskowych oraz rocznic upamiętniających wydarzenia historyczne, związanych z walką o niepodległość Polski, pamięcią o ofiarach wojny i okresu powojennego.

Źródło: www.wczestochowie.pl

PGNiG ma umowę na poszukiwanie ropy i gazu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Dodano: 16.01.2019 19:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Przedstawiciele PGNiG SA oraz Ras Al Khaimah Petroleum Authority i RAK GAS LLC podpisali umowę, która umożliwia polskiej spółce poszukiwanie i wydobycie węglowodorów w emiracie Ras al-Chajma.

Źródło: biznes.interia.pl

Mają aktywne konto

Dodano: 13.01.2019 17:43 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Pożyczkowa oferta pieniędzy dla wszystkich Jeśli masz złą historię kredytową, nie ma to znaczenia. Dokładnie 18 lat lub więcej, mają aktywne konto bankowe i jedno regularne dochody w wysokości co najmniej 1000 EUR. Nie ma żadnych żmudnych papierków związanych i skomplikowanych. Nie potrzebujesz żadnych szczegółów faksem. Wszystko jest zrobione Linia. Wypełniasz formularz zgłoszeniowy i przesyłasz. Przedstawiciele pożyczkodawcy podadzą numer telefonu lub e-mailem, aby zapewnić swoje dane. Tak się stało, ty Uzyskaj kwotę przedpłaconej gotówki na swoim koncie w ramach przedpłaty 24 godziny. W niektórych przypadkach możesz nawet wpłacić pieniądze 3 godziny użytkowania. Pożyczka jest tak prosta, jak proces składania wniosku. Pieniądze i odsetki odjęte z twojego konta w danym dniu Pojawia się wynagrodzenie. Nie musisz nawet opuszczać swojego Dom prosić lub spłacić pożyczkę. Najważniejsze jest aby móc zapłacić koszty ubezpieczenia przed przeniesieniem do wynagrodzenia Konto. Kwota zaliczki, którą możesz zadać psi, była inna niż 5000 do 150 000 EUR. Właśnie dlatego te pożyczki są tak "dobre". kiedy Idziesz do banku, by pożyczyć 2000 euro, długo byś Okres. W nagłych wypadkach nie masz czasu czekać. również Masz zły kredyt, prawdopodobnie nie uzyskać pożyczkę bankową. W takich przypadkach z góry wypłacana jest gotówka jest ratownikiem. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną proszę przez e-mail: [email protected]

Źródło: telefony.hiperogloszenia.pl

Wyzwania i nadzieje dla branży na 2019 r. [Rynek]

Dodano: 03.01.2019 7:58 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Puls Biznesu porusza temat wyzwań i nadziei dla rynku ubezpieczeń na 2019 r. Przedstawiciele branży komentują:Rynek musi zmierzyć się z (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Rada UE przyjęła stanowisko ws. budżetu na 2019 r.

Dodano: 01.01.2019 7:25 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Przedstawiciele państw członkowskich w Radzie UE przyjęli we wtorek w Brukseli stanowisko ws. budżetu UE na 2019 rok. Stolice nieznacznie przycięły propozycję Komisji Europejskiej, zmniejszając planowane zobowiązania o 1,6 mld euro, a płatności o 0,5 mld euro.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone