wtorek, 14 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy
Wiadomości z tagiem Przedstawiamy  RSS
Wezwanie do zapłaty z parafii. Internet wrze! Niezwłoczna "dobrowolna" ofiara na kościół poróżniła komentujących [ZDJĘCIA]

Dodano: 12.08.2018 13:53 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Przedstawiciele parafii św. Wojciecha rozesłali pismo, w którym proszą o niezwłoczną ofiarę na kościół. W piśmie podpisanym przez samego proboszcza, tłumaczą, że utrzymanie kościoła jest obowiązkiem każdej rodziny. Cała sytuacja rozeszła się błyskawicznie w sieci. Internet wrze. Jedni bronią przedstawicieli kościoła, inni nie zostawiają na nich suchej nitki. Przedstawiamy najciekawsze komentarze Internautów. Tych pod naszym artykułem było ponad sto!

Źródło: www.poranny.pl

Gdzie na grzyby? Okolice Białegostoku i Podlaskie. Kiedy zbierać grzyby? Czy już są? [MAPA] [RAPORT GRZYBY]

Dodano: 11.08.2018 12:10 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Gdzie na grzyby? Kiedy wybrać się na grzyby? Sezon grzybobrania rozpoczyna się już wiosną. Jego szczyt przypada na wrzesień. Czy są już grzyby w okolicach Białegostoku? Gdzie je zbierać? O czym powinien pamiętać fan grzybobrania? Z artykułu dowiesz się, jakie są najważniejsze zasady zbierania grzybów. Przedstawiamy też aktualną mapę dogodnych miejsc zbiorów.

Źródło: www.poranny.pl

Medyczna szkoła techniki dentystycznej, wpisowe 0 zł

Dodano: 03.08.2018 13:13 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Przedstawiamy Państwu ofertę zdobycia zawodu z przyszłością TECHNIKA DENTYSTYCZNEGO. • Wpisowe 0 zł • Zapewniamy materiały dla uczniów na I rok nauki • Pierwsze 10 osób, które złożą dokumenty w sekretariacie szkoły otrzymają 2 miesiące gratis Szkoła znajduje się w Zgierzu przy ul. Kasztanowej 21/23. Dyplomy szkoły uznawane są w kraju i zagranicą. Słuchaczom zapewniamy możliwość zakwaterowania w nowoczesnym internacie znajdującym się na terenie uczelni. Nasi absolwenci pracują w renomowanych pracowniach protetycznych w kraju i za granicą lub z powodzeniem prowadzą własną działalność gospodarczą.

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Emerytura i renta w KRUS 2018 (po waloryzacji). Ile wynosi zasiłek chorobowy, macierzyński, pogrzebowy

Dodano: 02.08.2018 19:08 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Ne emeryturę rolniczą (wypłacaną przez KRUS) składa się z części składkowej i części uzupełniającej. Waloryzacja to przyznawana co roku wraz z początkiem marca podwyżka świadczeń - rent i emerytur. Jak wyjaśnia Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, wprowadzono ją, by emeryci i renciści nie tracili na podwyżkach cen (np. energii, czy gazu). Ile zyskają w marcu 2018 roku? Przedstawiamy również tabelę zasiłków i dodatków w KRUS.

Źródło: www.nto.pl

TECHNIKA DENTYSTYCZNEGO, wpisowe 0 zł

Dodano: 02.08.2018 13:16 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Przedstawiamy Państwu ofertę zdobycia zawodu z przyszłością TECHNIKA DENTYSTYCZNEGO. • Wpisowe 0 zł • Zapewniamy materiały dla uczniów na I rok nauki • Pierwsze 10 osób, które złożą dokumenty w sekretariacie szkoły otrzymają 2 miesiące gratis Szkoła znajduje się w Zgierzu przy ul. Kasztanowej 21/23. Dyplomy szkoły uznawane są w kraju i zagranicą. Słuchaczom zapewniamy możliwość zakwaterowania w nowoczesnym internacie znajdującym się na terenie uczelni.

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

SDK Distribution Sp. z o.o

Dodano: 30.07.2018 14:12 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Poszukujesz fryzjera do swojego salonu? A może jesteś fryzjerem i chcesz zaoferować swoje usługi? Odwiedź SzukamFryzjera.pl. Na naszym portalu internetowym umieszczamy ogłoszenia pracy dla fryzjerów. Tutaj znajdziesz oferty dla fryzjerów, z podaną lokalizacją salonu oraz wynagrodzeniem. Przedstawiamy też profile poszczególnych salonów fryzjerskich – w czym się specjalizują, gdzie się znajdują oraz jakich fryzjerów szukają. Publikujemy także porady branżowe tj. założyć własny salon fryzjerski. SDK Distribution Sp. z o.o ul. Ruczaj 69 02-997 Warszawa

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

To cud, że to dziecko uniknęło poważnego wypadku [wideo - program Stop Agresji Drogowej]

Dodano: 27.07.2018 11:31 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Przedstawiamy wam nasz nowy program - Stop Agresji Drogowej. W drugim odcinku wspólnie z Komendą Wojewódzką Policji w Bydgoszczy pokazujemy kolejnych piratów drogowych z regionu.

Źródło: www.pomorska.pl

Serwis i pogotowie komputerowe Warszawa Targówek 500020100

Dodano: 26.07.2018 19:13 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę na: Szybka naprawa komputerów PC oraz laptopów Instalacja oraz naprawa zainstalowanych OS Windows. * konfiguracja sprzętu * usuwanie wirusów i szkodliwego oprogramowania * naprawa/wymiana uszkodzonych podzespołów PC, * usuwanie usterek sprzętowych , systemowych * instalacja profesjonalnych zabezpieczeń - antywirusy, firewalle * konserwacja sprzętu * zabezpieczanie danych * testowanie oraz diagnostyka sprzętu * modernizacja, przyspieszanie komputerów laptopów Dajemy Państwu również możliwość złożenia przez nas komputera z preferowanych przez Państwa części i producentów. Wystawiamy faktury VAT Profesjonalna wymiana matryc w laptopie. W ofercie posiadamy wszystkie rodzaje ( LED LCD CCFL ) oraz rozmiary od 10" -> Czas wykonania usługi max. 24h. Przystępne ceny na każda kieszeń. Zapraszamy do kontaktu Uwaga na oszustów podających się za legalnie działające firmy pod przykrywką serwisów komputerowych. Dane firmy oraz jej profil działalności można sprawdzić na stronie CEIDG pod adresem: https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/ceidg.public.ui/search.aspx Tam też można się dowiedzieć o jej profilu działalności, numerze NIP, KRS, oraz adresie rejestracji firmy. Tam też, macie do wglądu numery PKD ( zakres świadczonych usług ) Szanujmy się nawzajem i nie popierajmy szarej strefy nieudaczników. Sam kontakt telefoniczny nie jest żadną gwarancją usługi a osoby reklamujące się w ten sposób nie mogą być wierzytelne. Żadna z firm, która poważnie myśli o swoich klientach , nie umieszcza ogłoszeń bez podania swojej siedziby firmy, adresie, numerze NIP i REGON. Jest wiele ogłoszeń osób , które "próbują" naprawić powierzony przez Was sprzęt. Tylko wiarygodne firmy dają Wam gwarancję na części oraz usługi.

Pełna oferta podzespołów, laptopy, PC, Warszawa, 500 020 100

Dodano: 24.07.2018 19:15 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę na: * instalacja profesjonalnych zabezpieczeń - antywirusy, firewalle * szybka naprawa komputerów PC oraz laptopów Instalacja oraz naprawa zainstalowanych OS Windows. * konfiguracja sprzętu * usuwanie wirusów i szkodliwego oprogramowania * naprawa / wymiana uszkodzonych podzespołów PC, * usuwanie usterek sprzętowych , systemowych * konserwacja sprzętu * zabezpieczanie danych * testowanie oraz diagnostyka sprzętu * modernizacja, przyspieszanie komputerów Dajemy Państwu również możliwość złożenia przez nas komputera z preferowanych przez Państwa części i producentów. Wystawiamy faktury VAT Profesjonalna wymiana matryc w laptopie. W ofercie posiadamy wszystkie rodzaje ( LED LCD CCFL ) oraz rozmiary od 10" -> Czas wykonania usługi max. 24h. Przystępne ceny na każda kieszeń. Zapraszamy do kontaktu Uwaga na oszustów podających się za legalnie działające firmy pod przykrywką serwisów komputerowych. Dane firmy oraz jej profil działalności można sprawdzić na stronie CEIDG pod adresem: https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/ceidg.public.ui/search.aspx Tam też można się dowiedzieć o jej profilu działalności, numerze NIP, KRS, oraz adresie rejestracji firmy. Tam też, macie do wglądu numery PKD ( zakres świadczonych usług ) Szanujmy się nawzajem i nie popierajmy szarej strefy nieudaczników. Sam kontakt telefoniczny nie jest żadną gwarancją usługi a osoby reklamujące się w ten sposób nie mogą być wierzytelne. Żadna z firm, która poważnie myśli o swoich klientach , nie umieszcza ogłoszeń bez podania swojej siedziby firmy, adresie, numerze NIP i REGON. Jest wiele ogłoszeń osób , które "próbują" naprawić powierzony przez Was sprzęt. Tylko wiarygodne firmy dają Wam gwarancję na części oraz usługi.

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

Serwis komputerowy Warszawa Żoliborz zaprasza. 500-020-100

Dodano: 24.07.2018 16:56 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Przedstawiamy Państwu naszą ofertę na: *instalacja profesjonalnych zabezpieczeń - antywirusy, firewalle * szybka naprawa komputerów PC oraz laptopów Instalacja oraz naprawa zainstalowanych OS Windows. * konfiguracja sprzętu * usuwanie wirusów i szkodliwego oprogramowania * naprawa/wymiana uszkodzonych podzespołów PC, * usuwanie usterek sprzętowych , systemowych * konserwacja sprzętu * naprawa laptopów * zabezpieczanie danych * testowanie oraz diagnostyka sprzętu * modernizacja, przyspieszanie komputerów, laptopów Dajemy Państwu również możliwość złożenia przez nas komputera z preferowanych przez Państwa części i producentów. Wystawiamy faktury VAT. Działamy na: Tarchomin, Białołęka i okolice

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone