czwartek, 27 czerwca 2019 r.  Imieniny: Cypriana, Emanueli, Władysława
Wiadomości z tagiem Prosto  RSS
Iluzjoniści: Prosto z Broadwayu - spektakl rusza w trasę po Polsce

Dodano: 20.06.2019 13:27 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Najlepiej sprzedający się spektakl magiczny w historii Broadway'u ruszył w trasę po Polsce.

Tagi: Prosto
Źródło: teatr.dlastudenta.pl

Prosta spółka akcyjna już od marca 2020 r.?

Dodano: 14.06.2019 15:45 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Ustawa wprowadzająca prostą spółkę akcyjną (PSA) została już przyjęta przez Sejm. Nowe regulacje mają pozytywnie wpłynąć na rozwój i konkurencyjność start-upów. Jak wskazuje Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, zmiany w prawie powinny wejść w życie z początkiem marca 2020 r.

Źródło: www.podatki.biz

Korepetycje online z j. angielskiego

Dodano: 14.06.2019 14:45 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Witam! :) Oferuje korepetycje z jezyka angielskiego na poziomie podstawowym w mowie i pismie (Czasy: Present Simple, Present Continuous, Past Simple, Past Continuous oraz Present Perfect). Mieszkam zagranica i na codzien posluguje sie trzema jezykami. Oferuje pomoc w rozpoczeciu samodzielnej nauki jezyka, nadrobieniu zaleglosci, pracach domowych, opanowaniu biezacego materialu oraz przygotowaniu do sprawdzianu. Podana cena dotyczy godziny zegarowej. Korepetycje prowadze online uzywajac najlepszych metod zapamietywania (wyksztalconych przez wlasne doswiadczenie w nauce jezykow obcych) pozwalajacych na szybkie rozpoczecie komunikacji w mowie i pismie. Prosze kontaktowac sie ze mna zarowno przez WhatsApp jak i mailowo. Serdecznie zapraszam! :)

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Niezbędne wyposażenie każdego warsztatu

Dodano: 07.06.2019 13:19 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Odpowiednie narzędzia to podstawa w wyposażeniu każdego warsztatu. Nawet najlepiej urządzony warsztat od strony estetycznej, będzie bezużyteczny, jeśli zabraknie w nim specjalistycznego sprzętu. Oczywiście wiele zależy od indywidualnych preferencji właściciela, a także przeznaczenia warsztatu. Prosty domowy warsztat wymaga innych sprzętów, aniżeli profesjonalny warsztat zajmujący się naprawą samochodów. Jednak są pewne narzędzia, które zawsze warto mieć pod ręką.

Źródło: di.com.pl

Moduł impulsów taxi CAN TC1 - Radom

Dodano: 07.06.2019 11:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Taxi CAN TC1 to moduł impulsu prędkości z magistrali CAN. Zapewnia stabilny sygnał niezbędny do podłączenia taksometru. Moduł TC1 umożliwia podłączenie taksometru do nowych samochodów, w których sygnał impulsu prędkości znajduje się jedynie w magistrali CAN. Zapewnia całkowite bezpieczeństwo auta. Moduł jest zgodny z wymaganiami GUM oraz z dyrektywą MID. ~ Nie rozładowuje akumulatora samochodu. ~ Umożliwia podłączenie do auta bez ingerencji w magistralę CAN - opcja - Brak utraty gwarancji na auto. ~ Prosta diagnostyka poprawnego podłączenia. ~ Zapewniamy wsparcie w trakcie montażu. Obsługuje pełne spektrum aut na TAXI. Zapewniamy montaż,serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. W razie jakichkolwiek wątpliwości zadzwoń!!! Odpowiemy na wszelkie Twoje pytania.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone