czwartek, 24 maja 2018 r.  Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
Wiadomości z tagiem Prokuratura  RSS
Afera Amber Gold. Dwie osoby z zarzutami popełnienia przestępstw urzędniczych

Dodano: 23.05.2018 14:43 | 0 odsłon | 0 komentarzy


B. funkcjonariuszka wydziału do walki z przestępczością gospodarczą KWP w Gdańsku oraz b. urzędniczka Urzędu Lotnictwa Cywilnego usłyszały zarzuty popełnienia tzw. przestępstw urzędniczych w związku z działaniami dot. spółki Amber Gold - poinformowała Prokuratura Krajowa.

Źródło: www.rmf24.pl

Skoczył z mostu Hubala do rzeki Narew. Prokuratura w Łomży bada czy ktoś pomagał lub namawiał

Dodano: 22.05.2018 13:51 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zbigniew S. rzucił się do rzeki z łomżyńskiego mostu Hubala 5 maja br. Prokuratura Rejonowa w Łomży prowadzi śledztwo w sprawie tego zdarzenia. Bada czy ktoś pomógł chłopakowi targnąć na swoje życie.

Źródło: lomza.naszemiasto.pl

Prezes MKS w Skarżysku działa na szkodę spółki? Sprawdza to prokuratura

Dodano: 18.05.2018 11:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Czy prezes Bartosz Iskra, prezes Miejskiej Komunikacji Samochodowej w Skarżysku-Kamiennej podejmuje szereg szkodliwych dla spółki działań? Na to pytanie próbuje odpowiedzieć tamtejsza Prokuratura Rejonowa, która wszczęła postępowanie sprawdzające.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Były Komendant Główny Policji Zbigniew Maj usłyszał 10 zarzutów

Dodano: 16.05.2018 21:53 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Prokuratura Krajowa poinformowała w środę wieczorem o postawieniu zarzutów byłemu Komendantowi Głównemu Policji oraz byłym dyrektorom łódzkiej i poznańskiej Delegatury CBA. Zbigniew Maj usłyszał łącznie 10 zarzutów, które obejmują okres od 1 stycznia do 10 lutego 2016 roku. Jak podkreśla prokuratura w komunikacie, w tym czasie sprawował on funkcję szefa policji. Zbigniew Maj został zatrzymany w środę rano w swoim domu w Kaliszu. Jego żona twierdzi, że jest "to działanie polityczne", ponieważ - jak ujawniła w rozmowie z RMF FM - podjął on...

Źródło: www.rmf24.pl

Były szef policji Zbigniew Maj ma usłyszeć zarzuty. Jego żona: To atak polityczny przy wykorzystaniu CBA

Dodano: 16.05.2018 13:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Były szef policji Zbigniew Maj ma usłyszeć zarzuty dot. nieuprawnionego przekazywania informacji w czasach, gdy pełnił funkcję komendanta głównego policji - ujawnione przez dziennikarzy RMF FM informacje potwierdziła Prokuratura Krajowa. Jako pierwsi podaliśmy, że wczesnym rankiem do domu Maja weszli agenci CBA. Po przeszukaniu inspektor ma być przewieziony na przesłuchanie i usłyszeć zarzuty. W ramach tego samego śledztwa agenci CBA zatrzymali również dwóch byłych szefów delegatur Biura z Poznania i Łodzi. Także w ich przypadku chodzi o...

Źródło: www.rmf24.pl

Woźniki. Wyrzuciła 2-letniego synka przez okno. Trafi do psychiatryka?

Dodano: 16.05.2018 12:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Prokuratura Rejonowa w Lublińcu skierowała do Sądu Okręgowego w Częstochowie wniosek o umieszczenie w zakładzie psychiatrycznym 33-letniej Grażyny P., podejrzanej o usiłowanie zabójstwa swojego 2-letniego dziecka.

Źródło: www.wczestochowie.pl

Agenci CBA weszli do domu byłego szefa policji Zbigniewa Maja

Dodano: 16.05.2018 6:58 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Funkcjonariusze CBA weszli do domu byłego komendanta głównego policji Zbigniewa Maja w Kaliszu. Jak dowiedzieli się reporterzy śledczy RMF FM, agenci pojawili się tam tuż po 06:00. Obecnie trwa przeszukanie, po jego zakończeniu były szef policji ma zostać przewieziony do Rzeszowa na przesłuchanie i tam również ma mieć postawione zarzuty. Śledztwo w jego sprawie prowadzi podkarpacki wydział Prokuratury Krajowej. Według informacji dziennikarzy RMF FM, zarzut dotyczy okresu, gdy Maj pełnił funkcję komendanta głównego, chodzi o przekroczenie...

Źródło: www.rmf24.pl

Jest akt oskarżenia w sprawie byłego ministra sportu Andrzeja B. Chodzi o oświadczenia majątkowe

Dodano: 16.05.2018 6:28 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Do stołecznego sądu trafił akt oskarżenia wobec byłego ministra sportu i turystyki w rządzie PO Andrzeja B. Według rzecznika Prokuratury Okręgowej w Warszawie Łukasza Łapczyńskiego, były polityk jest oskarżony o złożenie nieprawdziwych oświadczeń majątkowych.

Źródło: www.rmf24.pl

Policja na konferencji naukowej. Prokuratura wysłała, minister przeprasza

Dodano: 15.05.2018 13:32 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Rektor Uniwersytetu Szczecińskiego wystąpi „do odpowiednich służb" z wnioskiem o wyjaśnienie okoliczności interwencji policji podczas konferencji naukowej z cyklu „Filozoficzne źródła nowoczesnej Europy" organizowanej w tym roku pod hasłem „Karol Marks......

Źródło: www.24kurier.pl

Umorzone śledztwo w sprawie wybuchu przy ul. Łowickiej. Nie można było temu zapobiec

Dodano: 14.05.2018 13:22 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Prokuratura Bydgoszcz-Północ umorzyła śledztwo w sprawie wybuchu przy ul. Łowickiej z lutego tego roku. Śledczy wykluczyli udział osób trzecich oraz ewentualne zaniedbania. Nie będzie żadnych zarzutów.

Źródło: www.pomorska.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone