poniedziałek, 19 listopada 2018 r.  Imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła
Wiadomości z tagiem Projekt  RSS
krzesło balance

Dodano: 16.08.2025 8:56 | 1644 odsłon | 0 komentarzy

Krzesło inne niż wszystkie w kształcie litery S. Projekt krzesła powstał w latach 60. XX w. Nie posiada standardowych czterech nóg, a półkolista powierzchnia styku z podłożem daje dużą stabilność krzesła. PProdukt wykonany jest z pojedynczego odlewu tworzywa, dzięki czemu jest n iezwykle wytrzymałe i odporne na czynniki zewnętrzne takie jak temperatura oraz wilgoć. Oparcie wraz z siedziskiem, dzięki lekkiej sprężystości, dają bardzo duży komfort siedzenia. krzesło balance

EB i Projekt Tymczasem zdominowało polski YouTube w październiku 2018 [YouTube Ads Leaderboard]

Dodano: 19.11.2018 7:28 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Do zestawienia przebiły się jeszcze tylko Słodziaki z Biedronki.

Źródło: feedproxy.google.com

Pn, 16 lip 21:30 (TVN) - Projekt Lady

Dodano: 18.11.2018 7:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Nadchodzi czas podsumowań. Uczestniczki czeka śniadanie w towarzystwie Mikołaja Reya. Tatiana Mindewicz-Puacz powierzy im opiekę nad nietypowym...

Źródło: https:

Pn, 9 lip 21:30 (TVN) - Projekt Lady

Dodano: 18.11.2018 7:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Uczestniczki otrzymają pracę i mieszkanie w centrum Warszawy. Jeśli podczas rozmowy kwalifikacyjnej zrobią dobre wrażenie, odbędą staż w galerii sztuki...

Tagi: Projekt
Źródło: https:

SPOTKANIA Z MUZYKĄ KLASYCZNĄ - WALCE ŚWIATA

Dodano: 17.11.2018 13:12 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Fundacja Art Connection zaprasza w sobotę 17 listopada 2018 r. o godz.16.00 do sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Targówek przy ul. Kondratowicza 20 w Warszawie na koncert z cyklu “Spotkania z muzyką klasyczną”.
W programie koncertu znajdą się piękne, najbardziej znane walce takich kompozytorów jak Piotr Czajkowski, Ilia Szatrow, Johann Strauss, Jacques Offenbach.
Wystąpi trio fortepianowe w składzie: Klementyna Schweizer - skrzypce, Tatiana Przybylska-Karaszewska - wiolonczela, Ewa Drygieniec-Wiszniewska - fortepian.
Projekt “Spotkania z muzyką klasyczną” współfinansuje Urząd Dzielnicy Targówek.
Wstęp wolny.

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Osiecki: Pomysł niesprawiedliwy, antysystemowy i nieskuteczny

Dodano: 15.11.2018 13:07 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Dzieje ustawy znoszącej limit 30-krotności składek na ubezpieczenia społeczne to kliniczny obraz tego, jak nie należy wprowadzać zmian systemowych. Projekt pojawił się jakby był efektem kaprysu. Dotyczył sprawy fundamentalnej: zmiany sytemu emerytalnego, a wniesiony został z dnia na dzień i uchwalony w ciągu miesiąca. Wszystko to działo się przy dobrej sytuacji w gospodarce, gdy w Sejmie procedowany był budżet na kolejny rok, nie istniały więc przesłanki do takich ekspresowych działań. W efekcie doszło do sytuacji, w której rząd błyskawicznie przeforsował pomysł, by potem cieszyć się, że prezydent wysłał go do TK i modlić, by ten ostatni go uchylił.

Tagi: Projekt
Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Wkrótce zmiany ws. przeciwdziałania nieuczciwym praktykom handlowym

Dodano: 14.11.2018 19:26 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W najbliższym czasie w życie wejdą nowe regulacje dotyczące przeciwdziałania nieuczciwym praktykom handlowym związanym z wykorzystywaniem przewagi kontraktowej w obrocie produktami rolnymi i spożywczymi. Projekt nowelizacji został już podpisany przez prezydenta Andrzeja Dudę i czeka na publikację w Dzienniku Ustaw. W efekcie wzmocniona ma zostać pozycja mniejszych podmiotów.

Źródło: www.podatki.biz

Naimski: projekt Baltic Pipe realizujemy zgodnie z harmonogramem

Dodano: 14.11.2018 19:06 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Projekt Baltic Pipe realizujemy zgodnie z harmonogramem - zapewnił w środę pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej Piotr Naimski. Dodał, że prawdopodobnie pod koniec listopada, na początku grudnia mają być podpisane istotne umowy pomiędzy polskim i duńskim inwestorem.

Źródło: https:

Odpowiedzialność podmiotów zbiorowych - nowy projekt budzi wątpliwości

Dodano: 13.11.2018 19:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Rząd zamierza wprowadzić nowe regulacje dotyczące odpowiedzialności podmiotów zbiorowych. Przygotowany w resorcie sprawiedliwości projekt ustawy zakłada całkowitą zmianę podejścia do odpowiedzialności przedsiębiorców - planowana jest m.in. rezygnacja z zasady, że podmiot zbiorowy podlega karze, jeśli wcześniej skazano prawomocnym wyrokiem osobę fizyczną działającą w jego imieniu. Projekt krytykują organizacje zrzeszające firmy.

Tagi: Projekt
Źródło: www.podatki.biz

Cherrypick Games publikuje wyniki po trzech kwartałach

Dodano: 09.11.2018 20:07 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Cherrypick Games, notowany na NewConnect producent gier mobilnych, w okresie od stycznia do września wypracował 9,3 mln zł przychodów. W tym czasie zysk netto ukształtował się na poziomie 1,8 mln zł. 1 listopada swoją premierę miała najważniejsza produkcja studia My Beauty Spa: Stars & Stories, a już za niespełna dwa tygodnie na globalny rynek trafi Project Fame.

Tagi: Projekt, Stacy
Źródło: biznes.interia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone