poniedziałek, 21 stycznia 2019 r.  Imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
Wiadomości z tagiem Projekt  RSS
krzesło balance

Dodano: 16.08.2025 8:56 | 1788 odsłon | 0 komentarzy

Krzesło inne niż wszystkie w kształcie litery S. Projekt krzesła powstał w latach 60. XX w. Nie posiada standardowych czterech nóg, a półkolista powierzchnia styku z podłożem daje dużą stabilność krzesła. PProdukt wykonany jest z pojedynczego odlewu tworzywa, dzięki czemu jest n iezwykle wytrzymałe i odporne na czynniki zewnętrzne takie jak temperatura oraz wilgoć. Oparcie wraz z siedziskiem, dzięki lekkiej sprężystości, dają bardzo duży komfort siedzenia. krzesło balance

Koncert Mariany Sadowskiej

Dodano: 20.01.2019 13:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy

The NIGHT IS JUST BEGINING/NOC DOPIERO SIĘ ZACZYNA Mariana Sadovska, urodzona we Lwowie, ukraińska wokalistka, kompozytorka, multiinstrumentalistka, aktorka i reżyserka. Obecnie mieszka w Kolonii w Niemczech. Pracuje w całej Europie i Stanach Zjednoczonych. Jej praca w muzyce i teatrze zawsze była inspirowana rdzennymi kulturami i dźwiękami pochodzącymi z całego świata. Po ataku w Dombasie, w latach 2014-2016, Sadovska kilkakrotnie koncertowała wzdłuż linii frontu po wschodniej Ukrainie. Jej solowy spektakl jest wynikiem spotkań i rozmów z mieszkańcami tych zapomnianych obszarów. Łączy w sobie eksperymenty wokalne i dźwiękowe z nagraniami terenowymi, elektronicznymi dźwiękami, pieśniami ludowymi i poezją wojenną, tworząc unikalną opowieść muzyczną. Projekt dźwiękowy: Stefan Bohne, wsparcie artystyczne: Jörga Ritzenhoffa i André Erlena, wiersze Serhij Zhadana i Liubova Iakymchuka. Wydarzenie w ramach Dni Kultury Białoruskiej i Ukraińskiej.

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Android-x86 już z Androidem Oreo. Uruchomisz go na swoim komputerze

Dodano: 17.01.2019 20:36 | 0 odsłon | 0 komentarzy

image Projekt Android-x86 to dystrybucja GNU/Linuxa, pozwalająca uruchomić system Android na komputerze z procesorem x86. Właśnie wydane zostały nowe obrazy instalacyjne ssytemu, dzięki którym możemy korzystać z Androida Oreo. Android-x86 w wersji 8.1 z Androidem Oreo jest rozwijany od czerwca 2019 roku, w styczniu 2019 osiągnął status stabilnego. System z obrazu można uruchamiać w maszynie&...

Źródło: feedproxy.google.com

Projekt ustawy o kancelariach skierowany do I czytania w komisjach [Prawo]

Dodano: 17.01.2019 7:59 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Senacki projekt ustawy o świadczeniu usług w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych wynikających z czynu niedozwolonego ([[https://s.dzub (...)

Tagi: Projekt
Źródło: feedproxy.google.com

Mad Box - konsola, która nie ma szans z PlayStation i Xboksem

Dodano: 15.01.2019 13:19 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Raz na jakiś czas mała firma ma pomysł na zrobienie własnej konsoli. Tym razem padło na Slightly Mad Studios, twórców Project Cars. Ich konsola, a raczej jej wizja, nosi nazwę Mad Box i właśnie zaprezentowano jej grafiki koncepcyjne.

Tagi: Projekt
Źródło: www.pcformat.pl

Rozmowy z Krajową Informacją Skarbową pod biometryczną kontrolą?

Dodano: 14.01.2019 13:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Projekt ustawy - Ordynacja podatkowa zawiera przepis uprawniający dyrektora Krajowej Informacji Skarbowej do przetwarzania danych biometrycznych w celu zidentyfikowania lub weryfikacji tożsamości osoby fizycznej, której udzielana jest informacja telefoniczna. Projektowane przepisy mają na celu identyfikację osób, którym udzielana jest informacja telefoniczna, w celu ustalenia, jaką pomoc uzyskały, w razie późniejszego kwestionowania faktu lub jakości tej pomocy. Skorzystanie przez podatnika z tej formy kontaktu byłoby całkowicie dobrowolne, zatem ewentualne przetwarzanie danych biometrycznych uzależnione zostało od zgody osoby, której dane dotyczą - wyjaśniło Ministerstwo Finansów.

Źródło: www.podatki.biz

Analitycy Noble Securities podnieśli zalecenie dla CD Projektu

Dodano: 09.01.2019 14:58 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Analitycy Noble Securities, w raporcie z 4 stycznia, podnieśli zalecenie dla CD Projekt do "kupuj" z "trzymaj" wcześniej. Cena docelowa została obniżona do 194,3 zł z 213,2 zł.

Źródło: biznes.interia.pl

Bat na nieuczciwe spółki. Projekt ustawy o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych przyjęty przez rząd

Dodano: 08.01.2019 19:06 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Rząd przyjął we wtorek projekt ustawy o odpowiedzialności podmiotów zbiorowych. Nowe przepisy mają umożliwić zdecydowaną walkę z nieuczciwymi firmami, które oszukują Polaków, a także narażają na straty polskie państwo - przekazał resort sprawiedliwości.

Tagi: Projekt, Nowi
Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Intel na CES 2019 - Projekt Athena i spółka

Dodano: 08.01.2019 14:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Podczas odbywających się w Las Vegas targów CES Intel pokazał wiele rozwiązań dla komputerów.

Źródło: www.pcformat.pl

Od początku lutego duże zmiany dla chorych onkologicznie

Dodano: 08.01.2019 8:21 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Na początku lutego w województwach świętokrzyskim i dolnośląskim rozpocznie się pilotaż Krajowej Sieci Onkologicznej. Projekt zakłada przyśpieszenie procedur medycznych i przyczyni się do lepszej opieki nad pacjentami chorymi onkologicznie od momentu, gdy trafiają do lekarza. Ma również ocenić efekty kompleksowego leczenia nowotworów - powiedział na naszej antenie profesor Marcin Pasiarski, kierownik Kliniki Hematologii i Transplantacji Szpiku w Świętokrzyskim Centrum Onkologii.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone