wtorek, 26 marca 2019 r.  Imieniny: Dory, Olgi, Teodora
Wiadomości z tagiem Projekt  RSS
krzesło balance

Dodano: 16.08.2025 8:56 | 1870 odsłon | 0 komentarzy

Krzesło inne niż wszystkie w kształcie litery S. Projekt krzesła powstał w latach 60. XX w. Nie posiada standardowych czterech nóg, a półkolista powierzchnia styku z podłożem daje dużą stabilność krzesła. PProdukt wykonany jest z pojedynczego odlewu tworzywa, dzięki czemu jest n iezwykle wytrzymałe i odporne na czynniki zewnętrzne takie jak temperatura oraz wilgoć. Oparcie wraz z siedziskiem, dzięki lekkiej sprężystości, dają bardzo duży komfort siedzenia. krzesło balance

Mikser kuchenny w laboratorium. Naukowcy sprawdzili skład pierwiastkowy smartfonu

Dodano: 25.03.2019 17:29 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Każdego roku produkuje się około 1,4 mld smartfonów. Rodzi się pytanie, co zrobić z tymi egzemplarzami, które nie są już użytkowane i jakie surowce można z nich odzyskać. Rozwiązania zagadki podjęli się naukowcy z Uniwersytetu w Plymouth. Wykorzystali przy tym sprzęt niezbyt powszechny w laboratoriach badawczych, a mianowicie mikser kuchenny. Projekt został opracowany przez dr Arjana Dijkstrę&...

Źródło: feedproxy.google.com

Gwarantowane staże i szkolenia

Dodano: 25.03.2019 10:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Brak pracy? Czas na zmiany! Projekt Kierunek-Kariera jest dla Ciebie! Staże 1551,84 zł brutto/ m-c i szkolenia 10,35 zł brutto/godz. Warunki udziału: -wiek powyżej 29 lat -zamieszkiwanie w woj. podkarpackim -maksymalnie średnie wykształcenie -osoba bezrobotna lub bierna zawodowo Wsparcie dla uczestników: - 5-miesięczne staże zawodowe - certyfikowane szkolenia zawodowe - warsztaty skutecznego poszukiwania pracy - konsultacje z trenerem rozwoju kariery - pośrednictwo pracy i doradztwo zawodowe -catering - zwrot kosztów dojazdu - zwrot kosztów opieki nad dziećmi/osobami zależnymi UDZIAŁ W PROJEKCIE JEST BEZPŁATNY! Zapraszamy kobiety i mężczyzn! REKRUTACJA TRWA!! Adres biura Kierunek-Kariera C.H. EUROPA II, 3 piętro ul. Piłsudskiego 34 35-001 Rzeszów Projekt współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Programu Operacyjnego Regionalny Program Operacyjny Województwa Podkarpackiego na lata 2014-202 0 Priorytet VII. Regionalny rynek pracy Działanie 7.1. Poprawa sytuacji osób bezrobotnych na rynku pracy- projekty konkursowe. Posiadamy również staże i szkolenia dla osób z wyższym wykształceniem!!

Pierwszy kontakt z zespołem - 3 praktyczne wskazówki

Dodano: 21.03.2019 13:10 | 2 odsłon | 0 komentarzy

W pracy każdego Project Managera, Scrum Mastera, Product Ownera, a zwłaszcza Agile Coacha przychodzi taki moment, że staje naprzeciwko nowo poznanego zespołu. Będzie miał przyjemność (oby) współpracować z nim przez jakiś czas. Aby nową znajomość przekuć w zawodowy sukces, warto zastosować się do 3 praktycznych wskazówek.

Źródło: di.com.pl

Ceny prądu. Ministerstwo Energii ukrywa uwagi do rozporządzenia o cenach energii

Dodano: 20.03.2019 20:01 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Polacy ciągle nie wiedzą, ile płacą za energię. Ustawa o zamrożeniu cen jest bezzębna, bo brakuje rozporządzeń. Te mamy poznać już za chwilę. Projekt jest konsultowany. Resort nie chce jednak powiedzieć, jakie uwagi do niego spływają.

Źródło: https:

„Bo to Polska właśnie…”. Premiera w częstochowskim teatrze

Dodano: 20.03.2019 9:14 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W Teatrze Adama Mickiewicza odbędzie się premiera spektaklu „Bo to Polska właśnie…” inspirowanego „Weselem” Stanisława Wyspiańskiego. Projekt Hanny Zbyryt, aktorki częstochowskiego teatru i współtwórczyni zakopiańskiej sceny, adresowany jest przede wszystkim do młodzieży szkolnej.

Źródło: www.wczestochowie.pl

Projekt krakowskiego monitoringu "totalnego" został wstrzymany!

Dodano: 19.03.2019 22:01 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Projekt monitoringu w Krakowie nie wszedł w fazę realizacji – taki wniosek płynie z informacji udzielonej przez Prezydenta Miasta. Kategoryczna opinia radców urzędu miasta o niezgodności projektu z prawem prawdopodobnie przesądza o jego losie. To pokazuje, że działania wspólne mieszkańców, organizacji i instytucji w obronie podstawowych praw i wolności mogą przynieść oczekiwany skutek.

Źródło: di.com.pl

Ares Design Panther Project 1 wyjechał z cienia

Dodano: 15.03.2019 15:30 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ares Design postanowiło przypomnieć światu o marce DeTomaso. W tym celu powstał imponujący model Panther Project 1, który po licznych zapowiedziach w końcu został zaprezentowany w pełnej krasie.

Tagi: Projekt, Area
Źródło: www.v10.pl

Podatki 2020: PIT i CIT - Kolejne ograniczenie możliwości zaliczania wydatków do KUP

Dodano: 15.03.2019 14:59 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Projekt ustawy o zmianie ustawy o podatku od towarów i usług oraz niektórych innych ustaw (projekt pochodzi z 25.02.2019 r. i sygnalizowaliśmy go już wczoraj) przewiduje od początku 2020 r. kolejne ograniczenie możliwości zaliczania wydatków do KUP. Podatnicy, którzy będą chcieli uniknąć niebezpieczeństw związanych z pomniejszeniem kosztów (lub zwiększeniem przychodów - o czym za chwilę), będą musieli konfrontować numer rachunku na dokumencie kontrahenta z bazą rachunków - codziennie od nowa.

Źródło: www.podatki.biz

=> RODO a nowelizacja UDUiR - zmiany nie tylko na lepsze <= [Punkty widzenia]

Dodano: 15.03.2019 7:57 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Projekt ustawy nowelizującej UDUiR w kontekście dostosowania do przepisów RODO zawiera pewne rozwiązania niewątpliwie korzystne dla zakładów ubezpieczeń. Niemniej, cytując klasyka: "Rozchodzi się jednak o to, żeby te plusy nie przesłoniły wam minusów!" W projekcie są bowiem przewidziane również zmiany dla ubezpieczycieli niekorzystne.

Tagi: Projekt, ROKU
Źródło: feedproxy.google.com

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone