środa, 23 stycznia 2019 r.  Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
Wiadomości z tagiem Projekt  RSS
krzesło balance

Dodano: 16.08.2025 8:56 | 1791 odsłon | 0 komentarzy

Krzesło inne niż wszystkie w kształcie litery S. Projekt krzesła powstał w latach 60. XX w. Nie posiada standardowych czterech nóg, a półkolista powierzchnia styku z podłożem daje dużą stabilność krzesła. PProdukt wykonany jest z pojedynczego odlewu tworzywa, dzięki czemu jest n iezwykle wytrzymałe i odporne na czynniki zewnętrzne takie jak temperatura oraz wilgoć. Oparcie wraz z siedziskiem, dzięki lekkiej sprężystości, dają bardzo duży komfort siedzenia. krzesło balance

Zaświadczenie o sytuacji podatkowej kontrahenta tylko za jego zgodą?

Dodano: 22.01.2019 12:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Projekt ustawy - Ordynacja podatkowa zawiera przepis art. 106 § 3, który uprawnia do udostępnienia kontrahentowi podatnika prowadzącego działalność gospodarczą informacji m.in. o zaleganiu lub niezaleganiu przez podatnika w podatkach wynikających z deklaracji pod warunkiem, że podatnik wyraził pisemną zgodę na udzielenie tych informacji. Zgodę kontrahent podatnika powinien przedstawić wraz z wnioskiem o udzielenie informacji. W przypadku braku pisemnej zgody, organ podatkowy wydaje postanowienie o odmowie udzielenia informacji.

Tagi: Projekt
Źródło: www.podatki.biz

Przedsiębiorcy czekają na ułatwienia dotyczące profilu zaufanego

Dodano: 21.01.2019 10:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W marcu br. w życie wejść mają nowe regulacje ws. profilu zaufanego i podpisu zaufanego. Zmiany powinny ułatwić uzyskanie profilu zaufanego, co będzie możliwe również przy użyciu profilu osobistego. Projekt rozporządzenia w tej sprawie pozytywnie oceniają eksperci Business Centre Club, którzy wskazują, że z ułatwień skorzystają zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorcy.

Źródło: www.podatki.biz

Projekt rozporządzenia ws. wynagrodzenia RF w związku z Funduszem Edukacji Finansowej [Prawo]

Dodano: 21.01.2019 7:49 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Opublikowano projekt rozporządzenia w sprawie wynagrodzenia Rzecznika Finansowego z tytułu obsługi i realizacji zadań finansowanych ze środków (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Aktualizacje Androida są wydawane coraz szybciej. Projekt Treble spełnia swoje zadanie

Dodano: 20.01.2019 20:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy

image Przez kilka lat jedynym sposobem na to, by szybko dostać nowego Androida, było kupienie urządzenia z serii Nexus, a potem Motoroli i Pixela. Jednak sytuacja się poprawia. Aktualizacje dla smartfonów innych producentów są wydawane coraz szybciej. Zmiany dobrze wróżą bezpieczeństwu Androida, ale wciąż kupując nowy smartfon, nie mamy pewności, że będzie dostawał poprawki bezpieczeństwa na czas&...

Źródło: feedproxy.google.com

Koncert Mariany Sadowskiej

Dodano: 20.01.2019 13:13 | 1 odsłon | 0 komentarzy

The NIGHT IS JUST BEGINING/NOC DOPIERO SIĘ ZACZYNA Mariana Sadovska, urodzona we Lwowie, ukraińska wokalistka, kompozytorka, multiinstrumentalistka, aktorka i reżyserka. Obecnie mieszka w Kolonii w Niemczech. Pracuje w całej Europie i Stanach Zjednoczonych. Jej praca w muzyce i teatrze zawsze była inspirowana rdzennymi kulturami i dźwiękami pochodzącymi z całego świata. Po ataku w Dombasie, w latach 2014-2016, Sadovska kilkakrotnie koncertowała wzdłuż linii frontu po wschodniej Ukrainie. Jej solowy spektakl jest wynikiem spotkań i rozmów z mieszkańcami tych zapomnianych obszarów. Łączy w sobie eksperymenty wokalne i dźwiękowe z nagraniami terenowymi, elektronicznymi dźwiękami, pieśniami ludowymi i poezją wojenną, tworząc unikalną opowieść muzyczną. Projekt dźwiękowy: Stefan Bohne, wsparcie artystyczne: Jörga Ritzenhoffa i André Erlena, wiersze Serhij Zhadana i Liubova Iakymchuka. Wydarzenie w ramach Dni Kultury Białoruskiej i Ukraińskiej.

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Android-x86 już z Androidem Oreo. Uruchomisz go na swoim komputerze

Dodano: 17.01.2019 20:36 | 0 odsłon | 0 komentarzy

image Projekt Android-x86 to dystrybucja GNU/Linuxa, pozwalająca uruchomić system Android na komputerze z procesorem x86. Właśnie wydane zostały nowe obrazy instalacyjne ssytemu, dzięki którym możemy korzystać z Androida Oreo. Android-x86 w wersji 8.1 z Androidem Oreo jest rozwijany od czerwca 2019 roku, w styczniu 2019 osiągnął status stabilnego. System z obrazu można uruchamiać w maszynie&...

Źródło: feedproxy.google.com

Projekt ustawy o kancelariach skierowany do I czytania w komisjach [Prawo]

Dodano: 17.01.2019 7:59 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Senacki projekt ustawy o świadczeniu usług w zakresie dochodzenia roszczeń odszkodowawczych wynikających z czynu niedozwolonego ([[https://s.dzub (...)

Tagi: Projekt
Źródło: feedproxy.google.com

Mad Box - konsola, która nie ma szans z PlayStation i Xboksem

Dodano: 15.01.2019 13:19 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Raz na jakiś czas mała firma ma pomysł na zrobienie własnej konsoli. Tym razem padło na Slightly Mad Studios, twórców Project Cars. Ich konsola, a raczej jej wizja, nosi nazwę Mad Box i właśnie zaprezentowano jej grafiki koncepcyjne.

Tagi: Projekt
Źródło: www.pcformat.pl

Rozmowy z Krajową Informacją Skarbową pod biometryczną kontrolą?

Dodano: 14.01.2019 13:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Projekt ustawy - Ordynacja podatkowa zawiera przepis uprawniający dyrektora Krajowej Informacji Skarbowej do przetwarzania danych biometrycznych w celu zidentyfikowania lub weryfikacji tożsamości osoby fizycznej, której udzielana jest informacja telefoniczna. Projektowane przepisy mają na celu identyfikację osób, którym udzielana jest informacja telefoniczna, w celu ustalenia, jaką pomoc uzyskały, w razie późniejszego kwestionowania faktu lub jakości tej pomocy. Skorzystanie przez podatnika z tej formy kontaktu byłoby całkowicie dobrowolne, zatem ewentualne przetwarzanie danych biometrycznych uzależnione zostało od zgody osoby, której dane dotyczą - wyjaśniło Ministerstwo Finansów.

Źródło: www.podatki.biz

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone