wtorek, 14 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Alfreda, Maksymiliana, Selmy
Wiadomości z tagiem Program  RSS
Program Obywatel.IT. Darmowe szkolenia z korzystania z Internetu dla mieszkańców województwa opolskiego. Warunek? Ukończone 25 lat

Dodano: 12.08.2018 17:39 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Szkolenia finansowane z unijnego programu prowadzone będą do końca lipca 2019 roku. Na stronie internetowej programu można sprawdzić, które opolskie gminy się do niego włączyły. Jest wśród nich m.in. Kędzierzyn-Koźle czy Gogolin.

Źródło: www.nto.pl

Jak złożyć wniosek o wyprawkę dla ucznia? Dobry Start krok po kroku. Trwa przyjmowanie wniosków o świadczenie [ZASADY]

Dodano: 11.08.2018 19:23 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Program "Dobry Start". Rodzice mogą starać się o pieniądze - 300 złotych - na wyprawkę do szkoły dla dziecka. Jak złożyć wniosek i kiedy rodzice dostaną pieniądze z programu?

Źródło: www.nto.pl

Program 500 Plus. Ponad 500 zaległych wniosków zostało do rozpatrzenia służbom wojewody na dzieci rodziców przebywających za granicą

Dodano: 11.08.2018 14:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W styczniu br. Opolski Urząd Wojewódzki przejął od marszałka tzw. koordynację systemów zabezpieczenia społecznego, a wraz z nią 4772 wnioski o przyznanie świadczenia z programu 500+. Po 7 miesiącach zostało jeszcze 503, w sprawie których nie wydano decyzji.

Źródło: www.nto.pl

Program Dobry Start w województwie opolskim ma kosztować niemal 36 mln zł, a uprawnionych do skorzystania jest 116 tys. dzieci

Dodano: 10.08.2018 8:48 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Do końca lipca do gmin i powiatów wpłynęło 12 633 wnioski o wypłatę jednorazowego świadczenia w wysokości 300 zł na każde dziecko, które rozpocznie we wrześniu naukę w szkole.

Źródło: www.nto.pl

Olsztyn Green Festival 2018. Program koncertów godzina po godzinie

Dodano: 09.08.2018 13:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Przed nami największe wydarzenie muzyczne tego lata w Olsztynie. Mowa o dwudniowym Olsztyn Green Festivalu, który odbędzie się nad jeziorem Ukiel. Dziś poznaliśmy dokładny program koncertów.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Podatki 2019: Program Erasmus+ z dłuższym zwolnieniem podatkowym

Dodano: 08.08.2018 19:09 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Dochody z tytułu stypendiów w ramach programu Erasmus+ będą zwolnione z podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT) także w latach 2019-2023 - wynika z opublikowanego przez Ministerstwo Finansów projektu nowego rozporządzenia. Nowe rozporządzenie wejdzie w życie z początkiem 2019 r.

Źródło: www.podatki.biz

Szydło: program 500+ będzie kontynuowany w obecnej formule; zmiany niepotrzebne

Dodano: 08.08.2018 13:05 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Program 500+ to ogromny sukces, będzie kontynuowany w obecnej formule. Dyskusja o jego zmianie jest dziś niepotrzebna. Lepsze jest wrogiem dobrego - napisała na Twitterze wicepremier, szefowa Komitetu Społecznego Rady Ministrów Beata Szydło.

Źródło: https:

Linie Emirates i flydubai z jednym programem lojalnościowym

Dodano: 07.08.2018 9:00 | 17 odsłon | 0 komentarzy


Program Emirates Skywards zastąpił program lojalnościowy linii flydubai OPEN, tym samym stając się wspólnym programem linii Emirates i flydubai. Dzięki temu połączeniu członkowie programu Emirates Skywards będą mogli gromadzić punkty Skywards Miles i Tier Miles, podróżując obiema liniami.  Dotychczasowi członkowie programu OPEN mogą zapisać się do programu Emirates Skywards, aby w dalszym ciągu gromadzić mile... pochodzi z serwisu .

Źródło: nawalizkach.com.pl

LABORATORIA CNC PRAKTYCZNE SZKOLENIA SYSTEM EXPERT CNC-FMS

Dodano: 06.08.2018 13:57 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Firma TOCK-AUTOMATYKA od wielu lat świadczy dla swoich Klientów usługi z zakresu dystrybucji oraz sprzedaży optoelektronicznych indukcyjnych systemów bezpośredniego pomiaru przemieszczeń liniowych i kątowych w obrabiarkach konwencjonalnych i CNC. Firma specjalizuje się w doborze odpowiednich elementów systemów pomiarowych do obrabiarek oraz doradztwem przy wyborze zamienników liniałów pomiarowych. Firma TOCK-AUTOMATYKA jest generalnym, wyłącznym przedstawicielem firm TELA (ISKRA) ze Słowenii oraz AMO z Austrii, których elementy systemów pomiarowych są najczęściej stosowanymi w obrabiarkach wszelkiego typu. Firma TOCK-AUTOMATYKA zapewnia kompleksowe rozwiązania z zakresu sprzedaży liniałów pomiarowych, zamienników liniałów pomiarowych oraz pozostałych elementów systemów jak: przetworniki obrotowo-impulsowe, wyświetlacze położenia, czujniki magnetyczne obrotów, konwertery i inne. W ofercie firmy dostępne są zamienniki firm: Heidenhain, RSF, Accurite, Fagor, Anilam, Mitutoyo, z którymi można zapoznać się korzystając z wyszukiwarki zamienników liniałów pomiarowych dostępnej na firmowej stronie internetowej. Firma zajmuje się również kompleksowo wyposażaniem pracowni CNC i robotyki, włącznie z uruchomieniem pracowni oraz szkoleniem personelu. Firma TOCK-AUTOMATYKA opracowała innowacyjny system szkoleniowy opracowany na bazie wieloletnich doświadczeń w konstruowaniu własnych obrabiarek oraz współpracy z liderem w dziedzinie elektroniki użytkowej firmą SIEMENS. System EXPERT CNC-FMS dedykowany jest dla przemysłu, szkolnictwa zawodowego oraz biznesu. Opracowany przez TOCK-AUTOMATYKA system szkoleniowy opiera się na wykorzystaniu lekkich narzędziowo-szkoleniowych obrabiarek: tokarka CNC TOCK HTC-4000 i frezarka TOCK VMC-2000 ( ze sterowaniami Sinumerik 828D/840D sl i napędami serwo z Sinamics S120) do lekkich prac narzędziowych oraz szkolenia z zakresu CNC i robotyki. Program szkoleniowy zapewnia najwyższe standardy oraz efektywność kształcenia, a wsparcie specjalistów z TOCK-AUTOMATYKA umożliwia uruchomienie bezpiecznego oraz nowoczesnego środowiska pracy. Współpraca z firmą TOCK-AUTOMATYKA gwarantuje najkrótsze terminy dostaw zakupionych liniałów pomiarowych, gwarancję jakości dostarczanych liniałów pomiarowych oraz ich zamienników, a także profesjonalne wsparcie Klienta w procesie zakupu oraz użytkowania zakupionych produktów. Wszystkie oferowane przez TOCK-AUTOMATYKA rozwiązania oraz produkty wyróżniają się najwyższą jakością, którą gwarantuje współpraca z europejskimi producentami oraz najwyższe standardy produkcji. Kompleksowa oferta dostępnych produktów, ich specyfikacja oraz dane umożliwiające kontakt z firmą TOCK-AUTOMATYKA dostępne są na www.tock.pl lub telefonicznie pod numerem 85 661 61 21.

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Certyfikat EITCA/CG: Grafika Komputerowa

Dodano: 06.08.2018 11:15 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Kompleksowe, 150-godzinowe szkolenie e-learningowe w j.polskim umożliwia uzyskanie Międzynarodowego Certyfikatu Informatycznego EITCA CG (EITCA Computer Graphics), wydanego w Brukseli w ramach programu European Information Technologies Certification Academy - Computer Graphics. Akredytowany przez Instytut EITCI w Brukseli oraz przez MEN program szkolenia formalnie dokumentuje wiedzę i umiejętności w bardziej specjalistycznym zakresie niż dyplom studiów wyższych (wydawany w Brukseli certyfikat w języku angielskim wraz z suplementem i odpisem w języku polskim). Program dydaktyczny, obejmujący 12 kursów, zorganizowany jest na poziomie akredytowanych studiów podyplomowych, jednak jego ukończenie możliwe jest już w ciągu 1 miesiąca. Cały proces dydakatyczny wraz z egzaminami odbywa się przez Internet. Do czasu wyczerpania miejsc, całkowite czesne z dofinansowaniem 80% wynosi 880 zł (bez dofinansowania 4400 zł). Aby skorzystać z dofinansowania należy przy rejestracji podać kod: APBPA Link: http://eitca.pl/cg/APBPA Sekretariat Akademii EITCA Informatyczne Centrum Szkoleniowe CompLearn CompSecur sp. z o.o. ul. Piłsudskiego 74 50-020 Wrocław Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w godzinach: Pn - Pt, 10:00 - 17:00 Telefony: 79 457 14 69, 53 542 13 74 E-mail: eitca[małpa]complearn.pl Akredytacja Szkoleniowa Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości nr 1588/2007 Akredytacja Dolnośląskiego Kuratora Oświaty Nr 8 /2014 Certyfikat spełniania wymagań normy zarządzania jakością ISO 9001:2008

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone