czwartek, 16 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Joachima, Nory, Stefana
Wiadomości z tagiem Problem  RSS
Wakacje last minute? Pamiętaj o przygotowaniu paszportu!

Dodano: 14.08.2018 21:56 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Wakacje? Tylko po zakończeniu sezonu! Mniej ludzi, zdecydowanie taniej, a pogoda nadal dopisuje. Jeśli chcesz wypocząć w jednym z państw Unii Europejskiej do wyjazdu wystarczy dowód osobisty. Problem pojawia się kiedy chcesz ruszyć dalej.

Źródło: di.com.pl

Pasażerowie się denerwują, bo zniszczony kilka tygodni temu przystanek komunikacji miejskiej wciąż bez dachu

Dodano: 12.08.2018 9:32 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Przystanek na Osiedlu Zielonym w Sokółce został zniszczony miesiąc temu. Problem zauważył pan Józef z Sokółki, który zwrócił się do gminy z prośbą o naprawę przystanku. Ale dopiero nasza interwencja poruszyła urzędników, a w międzyczasie okazało się, że policja znalazła sprawcę.

Źródło: sokolka.naszemiasto.pl

Problem z nadmierną potliwością

Dodano: 07.08.2018 15:13 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Nadmierna potliwość to problem, który dotyka wielu Polaków. Jest przyczyną trudności w życiu osobistym czy zawodowym, utrudnia kontakty i relacje miedzyludzkie, prowadzi do obniżenia poczucia własnej wartości. Jeśli i Ty borykasz się z nadmierną potliwością, koniecznie wejdź na stronę internetową gabinetu Body Move: www.nadmiernapotliwosc.warszawa.pl. Naszym klientom polecamy leczenie nadpotliwości medodą jonoforezy, która polega na zmniejszaniu aktywności receptorów w gruczołach potowych. Sam zabieg jest nieinwazyjny, bezbolesny i skuteczny. Zapraszamy.

Tagi: Bowl, Jemu, Problem
Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Jak być szczęśliwym w czasach Facebooka?

Dodano: 07.08.2018 13:54 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Wielu ludzi czuje się nieszczęśliwymi. Coraz częściej dotyczy to osób młodych. Problem pogłębiają media społecznościowe, ponieważ z publikowanych w nich zdjęć na ogół przebija szczęście, więc może nam się wydawać, że innym żyje się dobrze. Co zrobić, aby faktycznie być zadowolonym ze swojego życia?

Źródło: di.com.pl

Problem z opinią o finansach GetBacku: Audytor z Deloitte zapomniał umieścić istotny akapit w raporcie do sprawozdania spółki za 2016 rok

Dodano: 06.08.2018 13:06 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Audytor z Deloitte zapomniał umieścić w raporcie do sprawozdania finansowego GetBacku za 2016 r. istotny akapit . Przyznaje, że to błąd, ale do dzisiaj go nie naprawił

Tagi: Problem
Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Naprawa gniazda karty SD Katowice Centrum

Dodano: 03.08.2018 19:16 | 2 odsłon | 0 komentarzy

"Karta pamięci [CF lub SD] zablokowana/nie wysuwa się ze slotu ? Nie można włożyć karty albo odwrotnie, nie da się karty wyciągnąć? Problem dotyczy zarówno kart SD jak i CF Prezentujemy to na dołączonych dwóch zdjęciach wykonanych w naszym serwisie. Na wyświetlaczu wtedy pojawiają się komunikaty: ""Err"" lub ""Brak karty pamięci"". Brzmi znajomo, prawda? Odradzamy samodzielnej ingerencji ponieważ PIN jeśli się obluzuje lub wsunie poniżej listwy stabilizującej (w przypadku slotu CF) dojdzie do zwarcia oraz tym samym uszkodzenia np. płyty głównej. Oczywistym jest, iż wtedy znacznie wzrastają koszty naprawy. Najczęstszą przyczyną uszkodzonego slotu karty SD jest pęknięcie/ukruszenie kawałka obudowy karty SD i przyblokowanie styków przez jej pozostałości. Wyceny wykonujemy tylko na miejscu, po otwarciu zlecenia w serwisie. Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas: 516558878

Źródło: audio-video-foto.hiperogloszenia.pl

Walka o pieniądze na regiony będzie bardzo ostra [WYWIAD]

Dodano: 03.08.2018 7:26 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Problem z praworządnością istnieje i nie da się zaklinać rzeczywistości – mówi DGP Marek Woźniak, wiceszef Europejskiego Komitetu Regionów

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Ochłodzenie koniunktury. Lipiec przyniósł znaczący spadek aktywności krajowego przemysłu

Dodano: 02.08.2018 13:06 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Wskazuje na to opublikowany wczoraj wskaźnik PMI obrazujący koniunkturę w sektorze przetwórczym. Problem nie dotyczy jednak wyłącznie Polski. W większości krajów europejskich przemysłowy PMI był w lipcu niżej niż średnio w pierwszej połowie roku. Podobnie było w dużych gospodarkach poza Europą.

Tagi: Problem
Źródło: rss.gazetaprawna.pl

RODO: Przedsiębiorcy nie mogą zgłosić IOD, bo system bawi się z nimi w kotka i myszkę

Dodano: 31.07.2018 13:07 | 4 odsłon | 0 komentarzy


31 lipca br. mija termin, w jakim przedsiębiorcy, którzy w myśl art. 37 RODO mają obowiązek powołania inspektora ochrony danych (IOD), muszą wyznaczyć na to nowe stanowisko odpowiednią osobę (o ile przed 25 maja nie mieli administratora bezpieczeństwa informacji). Do tego samego dnia muszą oni też zawiadomić o jego powołaniu prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Problem w tym, że mogą to uczynić wyłącznie w formie elektronicznej, za pośrednictwem specjalnego formularza na stronie internetowej, a niestety system elektroniczny nie działa prawidłowo: zawiesza się, nie przyjmuje wniosków.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

CERT ostrzega przed problemami z dziurawym Bluetoothem

Dodano: 26.07.2018 18:17 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Specjaliści z CERT alarmują, że wiele urządzeń ma poważną lukę w zabezpieczeniach Bluetootha. Problem dotyczy urządzeń z Androidem, iOS oraz komputerów.

Tagi: CENA, Problem
Źródło: www.telepolis.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone