niedziela, 16 czerwca 2019 r.  Imieniny: Aliny, Anety, Benona
Wiadomości z tagiem Problem  RSS
Problem ze znalezieniem taniego kredytu? Napraw swoją zdolność kredytową

Dodano: 16.06.2019 13:15 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Zdolność kredytową można poprawić poprzez zmniejszenie dotychczasowego zadłużenia, pozyskanie dodatkowych źródeł dochodów oraz włączenie do wniosku kredytowego innego kredytobiorcy o dobrej sytuacji finansowej.

Tagi: Problem
Źródło: https:

Reklamy na ekranie blokady w smartfonach Huawei to pomyłka. Tłumaczymy, jak je usunąć

Dodano: 14.06.2019 16:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Użytkownicy smartfonów Huawei zwracają uwagę na reklamy wyświetlane na ekranach blokady ich urządzeń. Problem został już jednak rozwiązany. Okazuje się, że materiały reklamowe najprawdopodobniej pojawiały się przypadkowo – zostały już usunięte z serwerów i nie będą się pokazywać, natomiast te pobrane wcześniej można w prosty sposób usunąć. Opisywana sytuacja dotyczy ekranu blokady i dostępnej&...

Źródło: feedproxy.google.com

Jak wyłączyć powiadomienia push ze stron? Pomagamy zrobić porządek

Dodano: 14.06.2019 12:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Toniesz w morzu powiadomień od stron, których już nie odwiedzasz? Chcesz odpocząć od natłoku informacji albo włączyłeś powiadomienia ze strony przypadkiem? Spokojnie, można je szybko wyłączyć w ustawieniach przeglądarki. Powiadomienia push są wygodne, jeśli chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami ze swoich ulubionych stron. Problem w tym, że zdecydowanie zbyt łatwo można je&...

Tagi: Problem
Źródło: feedproxy.google.com

Korzystasz z aplikacji do edycji zdjęć? Te odinstaluj!

Dodano: 07.06.2019 17:39 | 9 odsłon | 0 komentarzy

W sklepie Google Play zidentyfikowano niedawno ponad dwadzieścia aplikacji do rzekomej edycji zdjęć. Programy zostały pobrane łącznie ponad 3 miliony razy. Problem w tym, że zamiast poprawiać jakość mobilnych fotografii, serwują nam w nachalnie reklamy.

Źródło: di.com.pl

Android Q ułatwi płatności zbliżeniowe z Google Pay

Dodano: 06.06.2019 16:41 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Android Q + Google Pay = lubię to. Korzystanie z płatności zbliżeniowych nie jest zbyt skomplikowanym procesem. W zasadzie całość sprowadza się do zbliżenia telefonu do terminala, a cała magia odbywa się automatycznie. Problem pojawia się jednak, gdy ktoś używa na zmianę więcej niż jednej karty podpiętej pod Google Pay; ciągłe uruchamianie aplikacji i zmienianie kart jest upierdliwe.&...

Źródło: feedproxy.google.com

NSA ostrzega przed BlueKeep: koniecznie zaktualizuj Windows 7, XP i nie tylko

Dodano: 06.06.2019 14:40 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Użytkownicy systemów Windows są wzywani do instalacji aktualizacji, która łata lukę CVE-2019-0708. Chodzi o podatność, która z czasem zaczęła być szerzej znana jako BlueKeep. Problem dotyczy między innymi Windowsa 7 oraz XP, dla którego łatka również została już wydana, mimo teoretycznie zakończonego niewiele wcześniej wsparcia dla Windows Embedded 2009 POSReady oraz dużo wcześniej dla Windowsa&...

Źródło: feedproxy.google.com

Podatek od nieruchomości: Problem z ustaleniem co jest lokalem i kto jest podatnikiem

Dodano: 06.06.2019 13:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ustawa o podatkach i opłatach lokalnych nie definiuje pojęcia lokalu mieszkalnego, jak również nie odwołuje się do innych aktów prawnych, zgodnie z którymi należy interpretować to pojęcie. Lokal mieszkalny niewyodrębniony prawnie, o którym mowa w art. 3 ust. 1 pkt 4 lit. a ustawy o podatkach i opłatach lokalnych, cechuje zróżnicowany status prawny, może to być np. lokal spółdzielczy, komunalny, bądź inny. Z tego względu nie jest możliwe zastosowanie na potrzeby ustawy jednej z powołanych definicji.

Źródło: www.podatki.biz

Odsetki od kredytu w rachunku firmowym jako koszt uzyskania przychodów

Dodano: 05.06.2019 13:13 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Problem zaliczania odsetek od limitu debetowego czy kredytu odnawialnego w rachunku firmowym dotyczy zwłaszcza przedsiębiorców będących osobami fizycznymi, którzy mogą swobodnie dysponować środkami pieniężnymi zgromadzonymi na rachunku firmowym i przeznaczać je zarówno na cele prywatne, jak i na cele związane z działalnością gospodarczą. Jeśli przedsiębiorcy ci korzystają z usług biura rachunkowego, powinni wyraźnie wskazać, jaka kwota opłat bankowych jest związana z prowadzoną działalnością gospodarczą, a jaka nie ma takiego charakteru. Konsekwencją zaniechania tego obowiązku jest zwykle to, że biuro rachunkowe ujmuje w kosztach uzyskania przychodów wszystkie opłaty bankowe, jakie zawiera wyciąg bankowy. Działanie takie może być obarczone ryzykiem, że organ podatkowy zakwestionuje wysokość tych kosztów i konieczne będzie dokonanie stosownych korekt.

Źródło: www.podatki.biz

Praca biurowa - dobrodziejstwo czy przekleństwo?

Dodano: 04.06.2019 13:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wyniki raportu HealthDesk na temat zdrowia pracowników biurowych pokazują, że praca biurowa, kojarząca się często z posadą marzeń, niesie za sobą wcześniej niemierzone, a co ważne, istotne konsekwencje w obszarze zdrowia fizycznego i psychicznego. Siedząca praca, patrzenie bez przerwy w monitor komputera, brak naturalnego światła i stresująca atmosfera to prosta droga do poważnych problemów zdrowotnych pracowników. Problem będą mieć też pracodawcy, jeśli zawczasu nie zadbają o profilaktykę, udogodnienia oraz zmiany nawyków, ale też zmiany organizacyjne w swoich firmach.

Źródło: www.podatki.biz

Problem z uzyskaniem odszkodowania z OC wżp za szkody dziecka [Rynek]

Dodano: 31.05.2019 8:52 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Portal wyborcza.biz przestrzega, że OC w życiu prywatnym rodzica nie zawsze zadziała w przypadku szkody wyrządzonej przez dziecko. RF: (...)

Tagi: Problem
Źródło: feedproxy.google.com

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone