poniedziałek, 24 czerwca 2019 r.  Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
Wiadomości z tagiem Premiera  RSS
Poznań. Zbliża się premiera "Parii" w Hali Areny

Dodano: 24.06.2019 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Po raz pierwszy do Polski przyjechał Graham Vick, słynny reżyser operowy i dyrektor artystyczny Birmingham Opera Company. To artysta, który w świecie opery jest zupełnie osobny. W snobistycznym środowisku szuka miejsca dla zwykłych; tam, gdzie ladies and gentlemen chodzą w sukniach i smokingach, on każe zdjąć krawaty i szpilki, i dołączyć do centrum spektaklu. W Poznaniu wyreżyseruje "Parię" Moniuszki. Premiera - 28 czerwca.

Źródło: www.e-teatr.pl

"Deadline" - tragikomedia korporacyjna w Teatrze WARSawy

Dodano: 20.06.2019 13:27 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Premiera spektaklu już 12 marca 2019.

Tagi: Premiera
Źródło: warszawa.dlastudenta.pl

Ukraina.Produkcja reklamowa,filmowa,show-biznesow.BTL,Event.

Dodano: 20.06.2019 13:20 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Ukraina.Produkcja reklamowa,filmowa,show-biznesowa.BTL,Event,PR marketing. Ukraina.Jako doswiadczeni specjalisci www.vavilon.kiev.ua oferujemy od 1998r. pelny kompleks uslug marketingowych, organizacje i realizacje.Eventy promocyjne, masowe,koncerty,happeningi. Premiery produktowe, konferencje,szkolenia. Doradztwo, kampanie reklamowe, telewizyjne,imprezy okolicznosciowe,public relations. Swiadczymy kompleksowe BTL,Event,PR uslugi. Dzialania zwiazane z produkcja reklamowa,filmowa, show-biznesowa. Zapraszamy do wspolpracy wszystkich zainteresowanych. Telefon: +380505806241 (polsk.), E-mail: [email protected] Skype:IgorKijow www.vavilon.kiev.ua ul.Uborewicza 16,lok.2 Kijow 03164 Ukraina

Źródło: kultura.hiperogloszenia.pl

FIN DE

Dodano: 19.06.2019 19:10 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Sylwester Biraga powraca po dziesięciu latach ze swoim autorski spektaklem „Fin de...", którego premiera odbędzie się na XXVI Międzynarodowym Festiwalu „Słowiańskie Spotkania Teatralne” w Czernichowie na Ukrainie.
Premiera w Warszawie 24 października 2018 | ONE&ONLY |
Sztuka jest próbą ukazania zawiłych zależności pomiędzy człowiekiem wyrządzającym krzywdę - katem a tym, kto jest poddawany tej krzywdzie - ofiarą. Chirurgiczna analiza relacji międzyludzkich obu stron. Badanie relacji, które zasadzają się na krzywdzie, kłamstwie, lęku, braku jakichkolwiek wartości w bezdusznym i pędzącym do przodu świecie, gdzie powoli zaczyna brakować miejsca na dobroć, słabość, przywiązanie. Spektakl przestrzega, uczula, zmusza do refleksji i zachęca do przeanalizowania swej własnej hierarchii wartości życiowych.
Z recenzji:
W "Fin de..." Sylwester Biraga ukazuje bardzo ponury obraz naszych czasów, jednak czyni to w sposób błyskotliwy, perfekcyjnie wykorzystując wszystkie środki współczesnej reżyserii scenicznej. Oszczędność na poziomie werbalnym pozwala wysunąć na pierwszy plan grę ciałem, co znakomicie uzupełnia tezę o zaniku międzyludzkiej komunikacji i kryzysie wartości, które ustępują pierwotnym instynktom i odruchom warunkowym. W konsekwencji następuje proces dehumanizacji współczesnego człowieka, prowadzący go do zagłady.
Muzyka, dźwięk, choreografia, wykorzystanie przestrzeni scenicznej, sylwetki postaci, gesty, mimika - wszystkie te elementy - konkretne, a zarazem przesycone znaczeniem - wzajemnie się uzupełniają, dając w rezultacie przedstawienie spójne, a jednocześnie surowe; porywające, a jednocześnie skłaniające do refleksji. (Alain Schetrit "Midi Libre")
Scenariusz, reżyseria i choreografia: Sylwester Biraga
Występują: Halina Chrobak, Natalia Maria Wojciechowska, Sylwester Biraga, Mariusz Deszczyński, Sławomir Doliniec, Piotr Duda, Kim Lee, Piotr Zwolski.
Światło: Piotr Kłodawski
Dźwięk: Attila Horvath
Koordynacja pracy: Małgorzata Rawińska
Premiera 20 października 2018 Teatr im. T. Szewczenki w Czernichowie na Ukrainie.
Działalność Teatru Druga Strefa współfinansuje Urząd m. st. Warszawy

Premiera trzeciego sezonu reality-show "Nowe ciało z Khloé Kardashian" na kanale E!

Dodano: 19.06.2019 13:27 | 4 odsłon | 0 komentarzy

W lipcu 2019 roku Khloé Kardashian powróci w roli prowadzącej reality-show "Nowe ciało z Khloé Kardashian", który zmienia życia uczestników. W każdym z odcinków razem z trenerami personalnymi i ekspertami z zakresu dietetyki oraz psychoterapii będzie wspierała uczestników programu w osiągnięciu nie tylko wymarzonej sylwetki, ale równowagi psychicznej, która pomoże przezwyciężyć ich problemy.

Tagi: Nowi, Premiera
Źródło: feedproxy.google.com

Pruszcz Gdański. Premiera "Niezwyciężonego" na Scenie Letniej

Dodano: 17.06.2019 0:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

W Teatrze Wybrzeże trwają próby do spektaklu "Niezwyciężony" Torbena Bettsa w reżyserii Jarosława Tumidajskiego. Planowana premiera: 13 lipca na Scenie Letniej w Pruszczu Gdańskim.

Źródło: www.e-teatr.pl

Poznań. Czerwiec' 56 z perspektywy kobiet

Dodano: 17.06.2019 0:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Trzy tramwajarki - legendarne uczestniczki Czerwca'56: Helena Przybyłek, Stanisława Sobańska i Maria Kapturska będą bohaterkami plenerowego spektaklu w reżyserii Janusza Stolarskiego. Premiera - 21 czerwca w dawnej zajezdni tramwajowej przy u Gajowej.

Źródło: www.e-teatr.pl

Premiera serialu HBO "Euforia" o nastolatkach zagubionych we współczesnym świecie (wideo)

Dodano: 14.06.2019 12:46 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Nowy serial HBO "Euforia" śledzić będzie losy grupy licealistów szukających własnej drogi i tożsamości w skomplikowanym nastoletnim świecie pełnym narkotyków, seksu i traum, w którym ważną rolę odgrywają media społecznościowe, miłość i przyjaźń. Producentem wykonawczym serialu jest Drake, a pomysłodawcą i autorem scenariusza Sam Levinson.

Tagi: Nowi, Premiera
Źródło: feedproxy.google.com

Nowy film dokumentalny HBO "Lód płonie". Leonardo DiCaprio w roli narratora i producenta (wideo)

Dodano: 14.06.2019 11:34 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Film dokumentalny HBO "Lód płonie" przedstawia nowe rozwiązania problemu zmian klimatycznych. Jego narratorem i producentem jest Leonardo DiCaprio. Obraz miał swoją światową premierę na tegorocznym festiwalu w Cannes. Premiera na antenie HBO w lipcu, dokument jest już dostępny w HBO GO.

Źródło: feedproxy.google.com

Sekielscy zdradzili datę premiery drugiej części „Tylko nie mów nikomu”

Dodano: 13.06.2019 19:14 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Będzie kontynuacja dokumentu o pedofilii w polskim kościele. Premiera drugiej części wstrząsającego dokumentu braci Sekielskich „Tylko nie mów nikomu” poruszającego problem pedofilii w polskim kościele katolickim odbędzie się w październiku tego roku. „Tylko nie mów nikomu” to wstrząsający dokument ukazujący potwierdzone przypadki pedofilii w polskim kościele katolickim. Relacje świadków zawarte w filmie, które w dzieciństwie [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone