wtorek, 25 lutego 2020 r.  Imieniny: Almy, Cezarego, Jarosława
Wiadomości z tagiem Prawo  RSS
Co szósty Polak przyznaje się do pracy \'na czarno\'

Dodano: 25.02.2020 18:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Najwięcej osób, które twierdzą, że w ciągu ostatniego roku wykonywały pracę "na czarno", czyli bez żadnej umowy, jest wśród wyborców... Prawa i Sprawiedliwości (18%), a mniej wśród wyborców Koalicji Obywatelskiej (10%) i Lewicy (11%).

Źródło: di.com.pl

iOS 14 wciąż ze starym wyglądem? Wycieka wideo

Dodano: 25.02.2020 17:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jeśli - podobnie jak ja - liczyliście na to, że iOS 14 wprowadzi zupełnie nowy wygląd systemu, możecie się przeliczyć. Konferencja WWDC 2020 powinna się odbyć na początku czerwca, co oznacza, że od prezentacji systemu iOS 14 dzielą nas nieco ponad 3 miesiące. Prace nad oprogramowaniem są już z pewnością bardzo zaawansowane, więc nic dziwnego, że pojawiają się pierwsze wiarygodne przecieki na&...

Tagi: Prawo
Źródło: feedproxy.google.com

Prace przy budowie buskiego hospicjum nabrały tempa

Dodano: 25.02.2020 15:49 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jeszcze w tym roku oddany zostanie do użytku budynek buskiego hospicjum stacjonarnego. Przypomnijmy, budowa ośrodka w zdrojowej części kurortu rozpoczęła się około 20 lat temu. Była przerywana ze względu na brak środków finansowych. W lipcu 2018 roku możliwe było wznowienie inwestycji dzięki 10-milionowej unijnej dotacji.

Tagi: Prawo, Jeszcze
Źródło: www.radio.kielce.pl

Praca na produkcji - Pakowacz

Dodano: 25.02.2020 13:43 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364. Dla naszego Klienta obecnie poszukujemy 20 kandydatek/ów na stanowisko: Pakowacz Jesteś dyspozycyjna/y, aby rozpocząć pracę już od zaraz? Jesteś dyspozycyjna/y, aby pracować po 8h w godzinach: 6-14, 14-22, 22-6? Jeżeli TAK to nie czekaj! Aplikuj już dzisiaj! Wymagania: •Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do wyrobienia) •Dyspozycyjność do pracy na trzy zmiany; •Odpowiedzialność i sumienność. Oferujemy: •Wynagrodzenie - ZAWSZE NA CZAS; •Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; •Pakiet rabatów i zniżek dla Pracowników; •Pomoc w organizacji transportu; •Zatrudnienie od zaraz! Miejsce pracy: Skawina lub Jawornik k. Myślenic Zainteresowana? Zainteresowany? Zadzwoń 695 210 233 lub Wyślij SMS o treści "PRACA" - oddzwonimy!! POLEĆ OFERTĘ ZNAJOMEMU! Zapraszamy do rejestracji bezpośredniej na adecco.pl Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest Adecco Poland sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie pl. Europejski 2. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia satysfakcjonującej oferty współpracy, w tym będą udostępniane potencjalnym pracodawcom (klientom Adecco) oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Ponieważ podmioty z Grupy Adecco posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Adecco tj. Adecco Consulting sp. z o.o.; Adecco Staffing sp. z o.o.; Modis Polska sp. z o.o. - wszystkie z siedzibami w Warszawie pl. Europejski 2 - wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko. Powyższe dotyczy również innych danych przekazanych do Adecco Poland sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, bądź osobiście podczas umówionych spotkań. Inne operacje na podanych danych osobowych mogą być wykonywane tylko w przypadku wyrażenia odrębnej zgody - dotyczy to w szczególności zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych przez podmioty z Grupy Adecco wymienione powyżej oraz Adecco Group AG, z siedzibą Sägereistrasse 10, 8152 Glattbrugg, Szwajcaria. Informujemy o prawie do żądania w każdym czasie dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania. A także o prawie cofnięcia zgody na przetwarzanie danych przysługującym w każdym czasie. W razie pytań dotyczących zasad prywatności i przetwarzania danych w Adecco prosimy o kontakt pod adresem email: privacy.poland(małpa)adecco.com.

Usuwający naruszenia skorzysta z prawa do błędu

Dodano: 25.02.2020 13:05 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Od kilku miesięcy prowadzę działalność gospodarczą, ale już zatrudniam kilka osób. W styczniu zorientowałem się, że jeden z moich pracowników nie ma badań lekarskich dopuszczających do pracy na jego stanowisku. Wysłałem go na badania, ale są one z datą późniejszą niż rozpoczęcie przez niego pracy. Czy w razie kontroli Inspekcji Pracy mogę zostać ukarany mandatem? Czy mogę skorzystać z prawa do błędu?

Tagi: Prawo
Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Lekarz Radiolog - Praca w Danii

Dodano: 25.02.2020 11:28 | 0 odsłon | 0 komentarzy

EPSN Workforce Poland dla naszego Klienta w Danii poszukuje Breast Radiologist do pracy stałej. WYMAGANIA: Ukończone studia wyższe Bardzo dobra znajomość języka angielskiego Doświadczenie zawodowe min. 3 lata Doświadczenie w CT, US Gotowość do wyjazdu na 5-miesięczny bezpłatny kurs języka duńskiego KLIENT OFERUJE: Umowę o pracę stałą (37 godz./tygodniowo) Wynagrodzenie 104,000 EUR rocznie Bezpłatny kurs języka duńskiego Pełne wsparcie w procesie relokacji (znalezienie miejsca zamieszkania, pomoc w rejestracji) Dodatkowo 800 euro miesięcznie za każdy miesiąc pobytu na kursie) 6 tygodni płatnego urlopu Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected]

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Praktyczne wskazówki w zakresie chmury obliczeniowej w sektorze ubezpieczeniowym [Prawo i praktyka]

Dodano: 25.02.2020 10:24 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Komisja Nadzoru Finansowego ("KNF") w dniu 23 stycznia br. wydała komunikat dotyczący przetwarzania przez podmioty nadzorowane informacji w chmurze obliczeniowej ("Komunikat"). Dla podmiotów, które zamierzają przetwarzać informacje w chmurze, stworzenie odpowiednich ram organizacyjno-prawnych procesu przetwarzania informacji w chmurze powinno być priorytetem, które zmityguje ryzyka po stronie zakładów ubezpieczeń.

Źródło: feedproxy.google.com

Promotorzy/Promotorki klubowe - 1000 zł tygodniowo i więcej!

Dodano: 25.02.2020 8:32 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Income Invest – Spółka o ugruntowanej pozycji na rynku wznawia nabór na stanowisko Promotor/Promotorka klubowa! Do najbardziej prestiżowego klubu w samym sercu Krakowa, poszukujemy przebojowych i otwartych osób, dla których kontakt z ludźmi nie stanowi żadnego problemu. Nie wymagamy od ciebie doświadczenia, jedyne na czym nam zależy do żebyś podchodził/a do swoich zadań z uśmiechem na twarzy :) Sezon w pełni! Stworzyliśmy mocny zespół młodych i ambitnych osób, do którego potrzebujemy właśnie ciebie! Jeżeli masz ukończone 18 lat Porozumiewasz się w języku angielsku w stopniu komunikatywnym Praca w nocy nie jest dla ciebie przeszkoda Jesteś dyspozycyjny/a min 3 dni w tygodniu – zgłoś się na rozmowę, tam wyjaśnię ci wszystkie szczegóły! Oferujemy: Legalna prace Grafik dostosowany do twoich potrzeb Wypłaty w każdy czwartek (nawet 1000 zł tygodniowo i więcej) – zawsze na czas! Szkolenie, które pomoże ci się wdrążyć w zawód Zainteresowała cię ta oferta? Zgłoś się! Prześlij swoje CV koniecznie z numerem kontaktowym. Masz wątpliwości ? 730973118 zadzwoń, odpowiem na każde pytanie :)

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

OC szpitali - dlaczego tak "drogo"? [Prawo dla nieprawnika]

Dodano: 25.02.2020 7:53 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nie chcę oceniać całego pomysłu na zdarzenia medyczne, chciałbym tylko zwrócić uwagę na podejście władz szpitali. Mając wiedzę o tym jak wysokie są roszczenia pacjentów względem szpitali, że jest ich z roku na rok coraz więcej, było dla mnie oczywiste, że składka musi być bardzo wysoka. Skoro ryzyko osiągnięcia sumy gwarancyjnej jest bardzo wysokie - składaka powinna być do niej zbliżona.

Tagi: Prawo, Skoku
Źródło: feedproxy.google.com

Praca za granicą/ praca dla par od zaraz

Dodano: 24.02.2020 14:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Pracowałeś za granicą? Odzyskaj swój podatek! - Zgłoś się do nas ! Rozliczamy również korespondencyjnie ! BEZPŁATNA KALKULACJA Oferta dotyczy następujących krajów: 1. Holandia, 2. Niemcy, 3. Wielka Brytania, 4. Belgia, Firma w swojej ofercie posiada również : 1. zasiłek rodzinny - Kinderbijslag z Holandii 2. dodatek do ubezpieczenia - Zorgtoeslag 3. zasiłek rodzinny - Kindergeld z Niemiec 4. Wyrobienie numeru SOFI dla współmałżonka 5. Odzyskanie karty podatkowej z Holandii -Jaaropgave/Jaaropgaaf 6. Odzyskanie karty podatkowej z Niemiec-Lohnsteuerbescheinigung ALL-TAX Rzeszów ul. Grunwaldzka 1 35-068 Rzeszów tel: 515 348 683 Nasze oddziały znajdziesz również w Opolu oraz Lublinie! Serdecznie zapraszamy!

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2020 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone