środa, 20 marca 2019 r.  Imieniny: Joachima, Kiry, Maurycego
Wiadomości z tagiem Prawo  RSS
Wyjazd do Pana Helmuta (85l.) + premia 200 EUR brutto

Dodano: 20.03.2019 19:27 | 0 odsłon | 0 komentarzy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania! Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Opiekun/ka osób starszych w Niemczech: Wyjazd do Pana Helmuta (85l.) + premia 200 EUR brutto Data wyjazdu: 09.04. Miejsce pracy: Bielefeld Atuty oferty: pomoc masażysty i Pflegedienst samochód do dyspozycji wolne weekendy premia wiosenna 200 EUR brutto Opis oferty i zadań: Pan Helmut jest 85-letnim samotnym seniorem poruszającym się o lasce. Przeszedł zawał serca i ma również początki Alzheimera. Dwa razy w tygodniu do Seniora przychodzi Pflegedienst i masażysta. Seniora raz w tygodniu odwiedza przyjaciel i razem spacerują. Do zadań należy: pomoc w ubieraniu/myciu, prowadzenie gospodarstwa domowego, podawanie lekarstw. Oczekiwania: dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku, życzliwość oraz cierpliwość wobec podopiecznych. Oferujemy: wynagrodzenie 1300 EUR netto (za miesiąc)+ premia! legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1), składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4765 zł brutto), podpisanie jednej, czytelnej umowy, możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW i OC, zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie, pokrycie kosztów podróży w obie strony, opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Senior - szczęśliwy człowiek obok nas

Dodano: 20.03.2019 19:09 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Szczęśliwy senior to osoba, która dobrze czuje się w swojej roli, jest bezpieczna i w razie potrzeby może liczyć na wsparcie i troskę swojego opiekuna. Praca z ludźmi nie jest łatwym zadaniem, gdyż nie każdy człowiek jest wyrozumiały, a przy tym chętny i skory do współpracy. Podobnie jest z osobami starszymi, u których niezwykle ważne są przyzwyczajenia i nawyki.

Tagi: Prawo
Źródło: di.com.pl

Płacimy za oglądanie reklam ! Za samą rejestrację 20zł !

Dodano: 20.03.2019 15:47 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Co byłoby gdybyś za każdą przeczytaną lub obejrzaną reklamę dostawał pieniądze? W dzisiejszych czasach reklamy otaczają nas ze wszystkich stron. Są w radiu, prasie, telewizji, internecie. Wyobraź sobie, że za każdą reklamę na którą się natkniesz otrzymasz wynagrodzenie od agencji reklamowej, która ją umieściła.... W krótkim czasie stałbyś się dużo bogatszy. 5 powodów, dla których warto spróbować : - Za samą rejestrację otrzymasz 20 zł . - Za każde przeczytanie eRmaila dostaniesz do 1 zł . - Polecając swoich znajomych zwiększysz swoje zarobki nawet o 200 % . - Uzyskasz informacje o zniżkach, nowościach, produktach i usługach na polskim rynku i otrzymasz za to pieniądze . - Będziesz mógł wypełniać proste kwestionariusze, za które otrzymasz do 20 zł / - - kwestionariusz. Zacznij zarabiać na tym , co do tej pory robiłeś za darmo ! Wszystko to w zasięgu Twoich możliwości, wystarczy się zarejestrować z poniższego linka: http://www.ermail.pl/link/YACmYmVTlJN7XjNjleeJcVAAX7NYa2aV Podobna oferta: Praca bardzo prosta bo należy wpisywać kody reklamowe. Idealne dla osób mających dostęp do internetu i trochę wolnego czasu. To od Ciebie zależy ile zarobisz więcej spędzisz czasu nad tą pracą tym więcej zarobisz. Strona jest po angielsku ale można skorzystać z " tłumacza googlle ". Poniżej link do rejestracji. W menu głównym kliknij: registration: http://ucmoney.club/4385140476500/ Ofertę z podobnymi znajdziesz także na: http://checinyzamek.blogspot.com Pełna oferta. Sprawdż koniecznie: http://finansowoprawny.blogspot.com Masz pytania? Po prostu do mnie napisz!

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Niepewna przebudowa linii kolejowej Skarżysko-Kozłów

Dodano: 20.03.2019 15:29 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Rewitalizacja linii kolejowej nr 8 na odcinku Skarżysko-Kamienna – Kozłów stoi pod znakiem zapytania. Platforma Obywatelska dopatruje się w tym braku działań rządu. Prawo i Sprawiedliwość zwraca uwagę na bierność samorządów w zabieganiu o inwestycję.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Zmiany w programie 500+ będą kosztować ponad 20 mld zł rocznie

Dodano: 20.03.2019 14:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej opublikowało projekt zmian w ustawie o pomocy państwa w wychowywaniu dzieci. Główną zmianą przewidzianą w projekcie jest rozszerzenie programu 500+ na każde dziecko. Resort szacuje, że nowe rozwiązania będą kosztować budżet państwa ok. 20-22 mld zł w skali roku. Nowelizacja wejdzie w życie już z początkiem lipca br.

Źródło: www.podatki.biz

Praca w Holandii od zaraz

Dodano: 20.03.2019 13:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Praca w Holandii (Limburgia, okolice Venlo) od zaraz! - Nie musisz znać języka ani mieć doświadczenia! - Zarobisz co najmniej 9.82 euro brutto za godzinę! (dodatkowo możliwość uzyskania premii) - To my organizujemy zakwaterowanie dla Ciebie! - Jesteś pod stałą opieką naszego człowieka na miejscu! W naszej ofercie m.in.: - zbiór i pielęgnacja ogórków oraz pomidorów szklarniowych - zbiór i pakowanie truskawek - pielęgnacja i ścinanie kwiatów - zbiór szparagów - szkółka drzewek Wyślij maila: [email protected] lub zadzwoń: +48 572 642 300

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Spawacz TIG

Dodano: 20.03.2019 13:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Firma, lezaca w poludniowej Jutlandii, szuka doswiadczonych spawaczy TIG-nierdzewka. Poczatek jak najszybciej Wymagania: Doswiadczenie w spawaniu metoda TIG nierdzewka Precyzja Zaliczenie testu przed rozpoczeciem pracy Jezyk angielski w stopniu komunikatywnym Praca tymczasowa, minimum 6 miesiecy, mozliwosc przedluzenia Praca rotacyjna, minimum 56 godzin/tydzien, 6 dni roboczych /tydzien Zainteresowanych prosimy o kontakt: [email protected] lub +45 60980645

Tagi: Prawo
Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Kodeks pracy 2019. Duże zmiany w urlopach wypoczynkowych oraz likwidacja umów cywilnoprawnych?

Dodano: 20.03.2019 12:44 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Kodeks pracy w 2019 roku może czekać wiele zmian. Prace nad nowym projektem prowadziła komisja powołana przez minister pracy. Zmiany jednak nie zostały wprowadzone i nie jest pewne, kiedy nastąpią. Proponowane dotyczą m.in. urlopów wypoczynkowych oraz likwidację umów cywilnoprawnych.

Tagi: Prawo, Zmiany
Źródło: https:

Wyjazd do Seniora (86l.) z premią 200 EUR brutto

Dodano: 20.03.2019 10:53 | 0 odsłon | 0 komentarzy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania! Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Opiekun/ka osób starszych w Niemczech: Wyjazd do Seniora (86l.) z premią 200 EUR brutto Data wyjazdu: 08.04. Miejsce pracy: Völklingen Atuty oferty: dogodna lokalizacja (blisko sklepy, przychodnia, apteka) pomoc Pflegedienst osobne mieszkanie premia wiosenna 200 EUR brutto Opis oferty i zadań: Do opieki jest mobilny Senior w wieku 86 lat i cierpi na demencję i osteoporozę. Jest osobą towarzyską, przyjazną i spokojną. Interesuje się historią i polityką. Lubi grać w karty i spacerować. Często chce chodzić na zakupy i do kawiarni. Rodzina Seniora mieszka w tym samym mieście i chętnie pomaga. Do zadań należy: pomoc w ubieraniu/myciu, prowadzenie gospodarstwa domowego, podawanie lekarstw, mierzenie ciśnienia, wsparcie podczas poruszania się. Oczekiwania: dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku, prawo jazdy, życzliwość oraz cierpliwość wobec podopiecznych. Oferujemy: wynagrodzenie 1250 EUR netto (za miesiąc)+ premia! legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1), składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4765 zł brutto), podpisanie jednej, czytelnej umowy, możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW i OC, zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie, pokrycie kosztów podróży w obie strony, opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7.

Wyjazd do Pani Irene (81l.) z premią wiosenną

Dodano: 20.03.2019 10:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania! Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia. Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Opiekun/ka osób starszych w Niemczech: Wyjazd do Pani Irene (81l.) + premia wiosenna Data wyjazdu: 09.04. Miejsce pracy: Geestland Atuty oferty: piękna okolica pomoc rodziny wolne weekendy premia wiosenna 200 EUR brutto Opis oferty i zadań: Do opieki podopieczna poruszająca się za pomocą rollatora, mieszkająca w uroczej miejscowości. Seniorka jest po udarze i wymaga pomocy przy codziennych czynnościach. Podopieczna mieszka z mężem, który nie wymaga opieki i wspiera opiekuna w codziennych obowiązkach. Podopieczni lubią spędzać weekendy z rodziną, która mieszka w sąsiedniej miejscowości. Do zadań należy: pomoc w ubieraniu/myciu, prowadzenie gospodarstwa domowego, podawanie lekarstw. Oczekiwania: dobra znajomość języka niemieckiego, doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku, życzliwość oraz cierpliwość wobec podopiecznych. Oferujemy: wynagrodzenie 1350 EUR netto (za miesiąc) + premia! legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1), składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ponad 4765 zł brutto), podpisanie jednej, czytelnej umowy, możliwość dodatkowego ubezpieczenia NW i OC, zapewniamy zakwaterowanie i wyżywienie, pokrycie kosztów podróży w obie strony, opiekę i wsparcie naszego zespołu 24/7.

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone