środa, 21 listopada 2018 r.  Imieniny: Janusza, Marii, Reginy
Wiadomości z tagiem Poznaniu  RSS
Mocne wejście „Nowego Teatru”

Dodano: 20.11.2018 12:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W poniedziałek w Teatrze im. W. Siemaszkowej w Rzeszowie rozpoczął się Festiwal Nowego Teatru. Zainaugurował go Teatr Nowy w Poznaniu spektaklem „Beniowski. Ballada bez bohatera”. To historia o autentycznej postaci, Maurycego Beniowskiego, awanturnika, którego wyczyny i słowiańska fantazja zainspirowały Juliusza Słowackiego do napisania poematu. Jednak nie o tym na początek… Po wejściu do foyer teatru [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Pociągiem do Poznania już bez zakłóceń

Dodano: 19.11.2018 7:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Przejazd przez stację Wronki  jest już możliwy po obu torach - poinformowały PKP Polskie Linie Kolejowe. W środę po godz. 23.00 zakończono tam prace przy naprawie toru i regulacji sieci. Kursowanie pociągów na trasie Poznań-Krzyż-Szczecin odbywa się już......

Źródło: www.24kurier.pl

Osiedle KaKaDu w Kórniku - domy deweloperskie

Dodano: 17.11.2018 7:30 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Osiedle KaKaDu to 11 ENERGOOSZCZĘDNYCH i EKOLOGICZNYCH domów o nowoczesnej bryle z dużymi przeszkleniami od południa. W zabudowie bliźniaczej i szeregowej o powierzchni 97,6m2 plus poddasze 18m2 oraz garaż 15m2 na działce o powierzchni od 146m2 do 304m2 Deweloper pozostawił wybór Tobie ile pokoi potrzebujesz i jaki rozkład pomieszczeń jest dla Ciebie idealny. Jak u dobrego krawca, można powiedzieć, że te domy są szyte na miarę. Wybierz swoje 3 lub 4 a może 5 pokoi - bez żadnej dopłaty. • POWIERZCHNIA: Parter: - przestronny salon z miejscem na kominek i ogromnym oknem tarasowym prowadzącym na ogród - jasna kuchnia z oknem (istnieje możliwość zamknięcia kuchni oraz wariantu z wyspą) - schowek /spiżarnia - toaleta dla gości (w jednej z opcji możliwością powiększenia, kosztem schowka i stworzenia łazienki) - pomieszczenie gospodarcze /pralnia (z piecem dwufunkcyjnym) - gabinet (przy wyborze opcji 5 pokojowej) Piętro:. - dwie lub trzy sypialnie (w zależności od wyboru opcji 3 lub 4 pokojowej) - garderoba z wejściem z sypialni lub korytarza (przy wyborze wersji 3 pokojowej) - duża łazienka z oknem (miejsce na dwie umywalki, prysznic, wannę, WC) Brak skosów sufitowych pozwala na pełne wykorzystanie pomieszczeń. Wysokość: 2,75m Poddasze: - dodatkowa powierzchnia 18m2 z umiejscowionym tam rekuperatorem. Istnieje możliwość wykończenia wnętrz wraz z zabudową kuchni oraz łazienek za dodatkową opłatą. • LOKALIZACJA: Osiedle KaKaDu pod Kórnikiem powstało z myślą o ludziach ceniących sobie bliskość natury i poszanowanie środowiska. Liczne szlaki turystyczne piesze i rowerowe czy też Centrum Rekreacji i Sportu OAZA zachęcają do aktywnego wypoczynku. W odległości około 2 km od Osiedla KaKaDu napotkamy w pełni rozwiniętą infrastrukturę: przedszkola, szkoły podstawowe, liceum ogólnokształcące czy też liczne sklepy oraz apteki itp. Atrakcyjność tego miejsca potęguje: Szybki dojazd do Poznania - jedyne 20 min. Wygodne wjazdy na S11, A2 i S5. • DEWELOPER: Domy wybudowane przez rodzinną firmę deweloperską, działającą na rynku polskim i zagranicznym, która nie ma nic do ukrycia. Spytaj przyszłych sąsiadów, mieszkających już w pierwszym Etapie i po prostu przekonaj się sam. Zaprojektowali te domy w domy w najdrobniejszych szczegółach, a następnie wybudowali w oparciu o nowoczesne rozwiązania. W ten sposób połączyli KOMFORT z BARDZO NISKIMI KOSZTAMI UTRZYMANIA. • STANDARD: Domy budowane są w podwyższonym standardzie deweloperskim, który w pakiecie podstawowym zawiera już wszystkie elementy niezbędne dla zapewnienia kosztów ogrzewania poniżej 1000 zł rocznie (poniżej 40 kWh/m&² rocznie). OPIS PODSTAWOWEGO STANDARDU DEWELOPERSKIEGO W CENIE 339 500 zł Szczegóły oraz opcje dodatkowe na www.tecta.com.pl Standard wykonania domów został potwierdzony testem szczelności. Bądź EKO kup dom z Tectą. Kupujący nie płaci podatku PCC 2%.

Źródło: nieruchomosci.hiperogloszenia.pl

Poznań. Inscenizacja w stulecie zwołania Polskiego Sejmu Dzielnicowego

Dodano: 14.11.2018 0:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Okoliczności zwołania przed stu laty Polskiego Sejmu Dzielnicowego przypomniała w środę inscenizacja zorganizowana na Starym Rynku w Poznaniu. Sejm obradował w Poznaniu w dniach 3-5 grudnia 1918 roku.

Źródło: www.e-teatr.pl

Zamknięci w pokoju Kalisz, Poznań

Dodano: 13.11.2018 14:20 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Poczuj się jak w prawdziwym horrorze. Odwiedź nasz escape room w Poznaniu i Kaliszu. Pokoje zagadek to miejsce dla wyjątkowo odważnych osób. Pokaż, że jesteś jedną z nich. Spędź u nas swój czas wolny lub zorganizuj niezapomniany wieczór panieński/kawalerski. Zapraszamy do dokonywania rezerwacji.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

11 listopada w Poznaniu świętem rogali i gęsiny

Dodano: 10.11.2018 19:06 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Gęsina w różnych postaciach promowana będzie 11 listopada na ulicach Poznania. W ramach akcji upowszechniającej gęsie mięso, przez niemal cały dzień w centrum stolicy Wielkopolski odbywać się będą degustacje, pokazy kulinarne i konkursy.

Tagi: Poznaniu
Źródło: https:

Poznań. Słuchowiska w przestrzeni miejskiej

Dodano: 10.11.2018 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Festiwal Słuchowisk odbędzie się w Poznaniu i Wielkopolsce po raz trzeci. Twórcy festiwalu przenoszą dźwiękowe produkcje teatralne z eteru do przestrzeni miejskiej, nadając tym samym nowy kontekst utworom dźwiękowym, które do tej pory głównie kojarzyły się z medium radia.

Źródło: www.e-teatr.pl

Poznań. Verba Sacra - finał konkursu 2018

Dodano: 10.11.2018 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W poniedziałek 12 listopada w Pałacu Działyńskich w Poznaniu odbędzie się Finał Ogólnopolskiego Konkursu na artystyczną interpretację tekstu religijnego i klasycznego Verba Sacra 2018.

Źródło: www.e-teatr.pl

Poznań. Koncert Marszałkowski w Teatrze Wielkim

Dodano: 10.11.2018 0:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Organizowany co roku przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego oraz Teatr Wielki w Poznaniu koncert to okazja do przypomnienia sobie jak ważnym dniem dla Polaków jest 11 listopada.

Źródło: www.e-teatr.pl

Poznań. Czytanie "Dialogu Mistrza Polikarpa ze Śmiercią"

Dodano: 06.11.2018 0:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

7 listopada o godz. 19 w Teatrze Polskim w Poznaniu odbędzie się czytanie performatywne "Dialogu Mistrza Polikarpa ze Śmiercią" pod opieką artystyczną Pauliny Skorupskiej.

Źródło: www.e-teatr.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone