środa, 16 stycznia 2019 r.  Imieniny: Mascelego, Walerii, Włodzimierza
Wiadomości z tagiem Poznaniu  RSS
Szukasz mieszkania pod Poznaniem?

Dodano: 12.01.2019 13:15 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Szukasz mieszkania pod Poznaniem? W niedalekiej okolicy od Poznania deweloper wybudował nowe szeregowce. Wybudowano je w Koninku, spokojnej i barwnej miejscowości. Jest to wyjątkowo blisko Poznania. Nowo wybudowane mieszkania kierowane są dla wymagających rodzin. Oferowane przez nas domy mają 5 pokoi i dwie łazienki. Są to domy dwupiętrowe. Do każdego domu przynależy ogród i taras. Sprawdź osobiście nasze domy. W rozumiemy, jak ważna w interesie mieszkaniowym jest zgodne z terminem oddanie lokalu. Działanie z naszą firmą to gwarancja, że wszystko zostanie zrobione tak jak trzeba i na czas. Chcielibyśmy aby działanie z nami była dla Państwa ogromnie zadowalającym doświadczeniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą kompletną ofertą na stronie internetowej. Istnieje także możliwość skontaktowania się z nami telefoniczne lub przez formularz kontaktowy znajdujący się na stronie. Zapraszamy!

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Poznań. "Zrobie co zechce" Porywaczy w Ósemkach

Dodano: 09.01.2019 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

24 i 25 stycznia o godz. 19 w Teatrze Ósmego Dnia w Poznaniu odbędą się prezentacje najnowszego spektaklu Teatru Porywacze Ciał pt: "Zrobie co zechce" według tekstu Macieja Adamczyka, w reżyserii i wykonaniu Katarzyny Pawłowskiej i Macieja Adamczyka.

Źródło: www.e-teatr.pl

Poznań. Czytanie Amosa Oza w Nowym w ramach Dnia Judaizmu

Dodano: 09.01.2019 0:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Koncerty, spotkania, wystawy, nabożeństwo i dyskusje złożą się na rozpoczynający się w środę w Poznaniu XXII Dzień Judaizmu, którego hasło brzmi "Nie przyszedłem, aby zatracać".

Źródło: www.e-teatr.pl

Poznań. Bohdan Smoleń będzie miał pomnik

Dodano: 08.01.2019 19:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W przyszłym roku w centrum Poznania powinien stanąć pomnik Bohdana Smolenia - legendy polskiego kabaretu. Zgodę na jego wzniesienie wydali we wtorek miejscy radni.

Tagi: Poznaniu
Źródło: www.e-teatr.pl

W Poznaniu uczczono stulecie zdobycia lotniska w Ławicy

Dodano: 05.01.2019 19:05 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Piknikiem lotniczym w centrum Poznania uczczono w sobotę setną rocznicę zdobycia przez powstańców wielkopolskich Stacji Lotniczej w Ławicy. W uroczystościach wziął udział szef MON Mariusz Błaszczak.

Źródło: https:

Język obcy na rozmowie kwalifikacyjnej - szkoła Akcent Ci po

Dodano: 05.01.2019 0:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jesteś w trakcie poszukiwania pracy, a praktycznie w każdym miejscu oczekują od Ciebie umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim? Już nie musisz się przejmować. Wystarczy, że odwiedzisz Szkołę Językową Akcent z Poznania i skorzystasz z jej oferty. Posiada ona w niej wiele ciekawych kursów i szkoleń, zajęcia grupowe, a także naukę na lekcjach indywidualnych. Już dziś popraw swoje umiejętności. Wejdź na stronę internetową szkoły.

Tagi: Poznaniu
Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Szkolenie w Poznaniu 8.01: Rachunkowość NGO z uwzględnieniem działalności gospodarczej

Dodano: 03.01.2019 19:08 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Przedstawienie przepisów ustawy o rachunkowości obowiązujących NGO, z uwzględnieniem zmian na przestrzeni ostatnich lat, wprowadzenie w problematykę polityki rachunkowości, koniecznych i korzystnych przepisów wewnętrznych, nauka podstawowych założeń rachunkowości i księgowości NGO, z uwzględnieniem koniecznych modyfikacji ze względu na zmiany przepisów to tylko niektóre z celów szkolenia, które odbędzie się już 8.01.2019 r. w Poznaniu. Pozostało tylko kilka wolnych miejsc.

Źródło: www.podatki.biz

Pociągiem do Poznania już bez zakłóceń

Dodano: 02.01.2019 13:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Przejazd przez stację Wronki  jest już możliwy po obu torach - poinformowały PKP Polskie Linie Kolejowe. W środę po godz. 23.00 zakończono tam prace przy naprawie toru i regulacji sieci. Kursowanie pociągów na trasie Poznań-Krzyż-Szczecin odbywa się już......

Źródło: www.24kurier.pl

Ostatnie wolne miejsca - Kurs Agent Celny

Dodano: 28.12.2018 16:04 | 5 odsłon | 0 komentarzy

AGENT CELNY (100h) - kurs będzie realizowany w Zamościu Cena: 750 zł. Celem kursu jest teoretyczne i praktyczne przyswojenie oraz pogłębienie wiedzy niezbędnej w pracy agenta celnego. Poznanie aktualnych zagadnień i najnowszych kierunków rozwoju dotyczących współpracy z organami celnymi. ZAPRASZAMY JUŻ DZIŚ: http://as.edu.pl/zapisy-online/ ZAPRASZAMY Nowa Akademia Nowy Wymiar Edukacji ul. Nowy Rynek 27, II piętro 22-400 Zamość kom. 609 101 091 e-mail: [email protected]

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Niezwykła okazja Kurs Agent Celny

Dodano: 28.12.2018 15:40 | 2 odsłon | 0 komentarzy

AGENT CELNY (100h) - kurs będzie realizowany w Zamościu Cena: 750 zł. Celem kursu jest teoretyczne i praktyczne przyswojenie oraz pogłębienie wiedzy niezbędnej w pracy agenta celnego. Poznanie aktualnych zagadnień i najnowszych kierunków rozwoju dotyczących współpracy z organami celnymi. Warunkiem uczestnictwa w kursie jest: - ukończone 18 lat, - pełna zdolność do czynności prawnych, - wykształcenie wyższe (prawnicze, ekonomiczne, administracyjne) lub osoby które obsługiwały podmioty gospodarcze w zakresie obsługi celnej przez okres minimum 3 lat (osoby z wykształceniem średnim po ukończonym kursie mogą pracować jako Asystent agenta celnego), - obywatelstwo polskie, - niekaralność w zakresie przestępstw dotyczących mienia i obrotu gospodarczego. Kurs przeznaczony m.in dla: - dla osób chcących pracować w agencjach celnych, składach celnych, wolnych obszarach celnych, - osób chcących podjąć pracę w firmach zajmujących się eksportem i importem towarów, firmach przewozowych i spedycyjnych. ZAPRASZAMY JUŻ DZIŚ: http://as.edu.pl/zapisy-online/ ZAPRASZAMY Nowa Akademia Nowy Wymiar Edukacji ul. Nowy Rynek 27, II piętro 22-400 Zamość kom. 609 101 091 e-mail: [email protected]

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone