wtorek, 13 kwietnia 2021 r.  Imieniny: Artemona, Justyny, Przemysławy
Wiadomości z tagiem Poznań  RSS
Pogodne Rysowanki: Bogaty bukiet

Dodano: 08.04.2021 19:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Warsztaty plastyczne online z cyklu „Pogodne Rysowanki”.
Jest już wiosna więc czas na kwiaty. Razem z naszą instrukcją stworzymy bardzo bogate bukiety - wyklejanki i dowiemy się kim był Jan Brueghel zwany Aksamitnym. Poznamy też technikę dekalkomanii, którą pewnie nie jedno z nas się już kiedyś posługiwało nie znając jej nazwy. Przydadzą nam się farby i papier kolorowy, ale też zdjęcia kwiatów czy owadów wycięte z gazet lub ulotek.
Szukajcie nas na:
https://www.facebook.com/okwesola

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Jak poprawić swoją sytuacje finansowa- Lekcje i Wykłady onli

Dodano: 30.03.2021 23:00 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Jak otworzyć swoje kanały przypływu bogactwa, obfitości ? Te lekcje i Medytacje, otwierające na bogactwo duchowe i materialne bogactwie. który wprowadzi Cię w świat bogactwa. Poznasz prawa jakie rządzą w materii i wykorzystasz je w swoim życiu codziennym. Dowiedz się więcej wejdż na https://akademia-omen-sententia.pl/pl/c/Magia-Bogactwa/22 Kod rabatowy 5% wpisz przy zamówieniu : 1118111 Wykład Marii Bucardi w formie filmu video. Nagranie wykładu w formie do słuchania mp3 Tekst lekcji w formacie do czytania - dokument PDF Dodatkowo otrzymasz w prezencie książkę " Magia Bogactwa". To właśnie tutaj pojawiają się odpowiedzi na pytania jak przyciągnąć pieniądze - magia również w tej dziedzinie życia okaże się niezwykle skuteczna.

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Jak pokonać krwawe myśli? Wykład online

Dodano: 30.03.2021 21:02 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Jak pokonać krwawe myśli i okrucieństwo względem samej siebie/samego siebie czy innych? Porozmawiamy o przyczynach poczucia niskiej wartości, braku miłości do samego siebie, strachu, niepewności, wyrzutach sumienia, karaniu siebie za podjęcie tej czy innej „błędnej” decyzji. Poznasz fenomen karcenia siebie słowami, które zostały Ci zaprogramowane przez rodziców, wychowawców i których dziś używasz w wew. dialogach z samą/samym sobą. Kod rabatowy na dostęp do wykładu 5%- 1118111 Wykład dostepny na stronie zobacz wiecej https://bucardimaria.com/archiwum-ceremonie-z-maria-bucardi/

Tagi: Poznań
Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

reklama

Copyright © 2008-2021 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone