sobota, 25 maja 2019 r.  Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Wiadomości z tagiem Posiadasz  RSS
Kurs na wózek: operator podnoszony wraz z ładunkiem. IWJO.

Dodano: 24.05.2019 18:10 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kurs na wózek specjalizowany: operator podnoszony wraz z ładunkiem. IWJO. Nasze centrum szkoleń JGL Logistics zapewnia różne rodzaje szkoleń na urządzenia transportu bliskiego. Kursy możemy przeprowadzić w naszych ośrodkach oraz również w siedzibie i na sprzęcie klienta. W naszej ofercie znajdziesz kursy z egzaminem UDT na wózki jezdniowe, widłowe: - specjalizowane z operatorem podnoszonym wraz z ładunkiem - kat. I WJO - specjalizowane ze zmiennym wysięgiem - kat. I WJO - podnośnikowe kat. II WJO (wózek widłowy - spalinowy, gazowy, elektryczny,) - szkolenie z zakresu bezpiecznej wymiany butli gazowej dla wózków kat. II WJO Zrobisz też kurs na: - podest ruchomy wolnobieżny - zwyżki, kat. 1P - podest ruchomy na samochodzie, kat. 1P - żuraw HDS, kat. 2Ż - magazyniera z obsługą wózka widłowego. Zdobyte kwalifikacje są ważne bezterminowo. Koszt szkoleń różni się od siebie i zależy od rodzaju urządzenia. Do ceny kursu należy doliczyć - koszt egzaminu UDT 172 zł - przeprowadzanego przez Urząd Dozoru Technicznego. Uczymy w oparciu o program zatwierdzony przez Urząd Dozoru Technicznego. Zajęcia obejmują praktykę i teorię, umożliwiającą pełną zdawalność. Na naszych szkoleniach zapewniamy: - aktualne materiały szkoleniowe (przykładowe pytania egzaminacyjne wraz z odpowiedziami), - szkolenie teoretyczne, - praktykę na sprzęcie, - zaplecze dydaktyczne, - przygotowanie dokumentów oraz kontakt z Dozorem Technicznym w sprawie egzaminu, - opiekę instruktora podczas egzaminu przed komisją kwalifikacyjną Urzędu Dozoru Technicznego. Nasze ośrodki szkoleniowe, czynne w godz. 8-20 od pon. - pt.: TYCHY ul. Fabryczna 11, (tereny fabryczne), tel. 603 456 555 ŁÓDŹ ul. Tuszyńska 60/64, tel. 695 375 025 SIERADZ ul. Cypriana Bazylika 17, tel. 665 596 688 KRAKÓW ul. Saska 4, tel. 661 720 325 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI ul. Wolborska 6B, tel. 695 375 015 KATOWICE ul. Bracka 20F, (teren huty BAILDON), tel. 603 456 333 Prowadzimy także kursy dla firm i grup zorganizowanych. Informacje pod numerem tel.: 601 950 888. Posiadamy certyfikat i jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA FIRMA. Zapraszamy do współpracy.

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

(24) Biuro Turystyczne VOYAGE - wycieczki szkolne i obozy

Dodano: 24.05.2019 15:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jakie będą wojaże z biurem turystycznym VOYAGE? Biuro turystyczne VOYAGE zajmuje się rozplanowywaniem różnych wyjazdów, wycieczek a także obozów zagranicznych. Jego klientem może być dosłownie każdy, trzeba jedynie zajrzeć na stronę internetową i poznać obecną ofertę. Jeśli ona Cię w pełni nie satysfakcjonuje, to zalecamy kontakt drogą telefoniczną albo mailową w celu konsultacji i znalezienia najbardziej odpowiedniego rozwiązania. Posiadamy w ofercie wyprawy do najwspanialszych miejsc na świecie, z nami zwiedzisz Anglię, Szkocję, Francję, Włochy oraz Republikę Czeską, ponadto organizujemy także wyjazdy na terenie Polski na przykład: do Karpacza, Zakopanego czy też w Bieszczady. Aktualnie zatrudniamy najlepszych przewodników turystycznych, którzy z pewnością poszerzą twoją wiedzę dotyczącą zwiedzanych miejsc. Zajmujemy się także organizowaniem wycieczek szkolnych, w ramach nich zapewniamy co najmniej jednego opiekuna przypadającego na 10 uczniów. Program wyprawy zawsze można ustalić indywidualnie, przedyskutować różnorodne kłopotliwe kwestie i osiągnąć satysfakcjonujący kompromis.

Źródło: telefony.hiperogloszenia.pl

(19) Biuro Turystyczne VOYAGE - wycieczki szkolne i obozy

Dodano: 24.05.2019 15:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jakie będą wojaże z biurem turystycznym VOYAGE? Biuro podróży VOYAGE specjalizuje się w organizowaniu różnorakich wyjazdów, wycieczek oraz obozów zagranicznych. Jego klientem może być dosłownie każdy, wystarczy jedynie zajrzeć na stronę internetową i zapoznać się z obecną ofertą. Jeżeli ona Cię nie satysfakcjonuje, to zalecamy kontakt drogą telefoniczną albo mailową w celu omówienia i wybrania najbardziej odpowiedniego rozwiązania. Posiadamy w ofercie wojaże do najwspanialszych miejsc na świecie, z nami odwiedzisz Anglię, Szkocję, Francję, Włochy czy Republikę Czeską, ponadto organizujemy również wyjazdy po Polsce przykładowo: do Karpacza, Zakopanego czy też w Bieszczady. Obecnie zatrudniamy najbardziej profesjonalnych przewodników turystycznych, którzy na pewno rozszerzą twoją wiedzę na temat odwiedzanych miejsc. Zajmujemy się również organizacją wycieczek szkolnych, w ramach nich zapewniamy co najmniej jednego opiekuna przypadającego na 10 uczniów. Program podróży zawsze można dostosować indywidualnie, przedyskutować różnorakie sporne kwestie i osiągnąć satysfakcjonujący kompromis.

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

(5) Biuro Turystyczne VOYAGE - wycieczki szkolne i obozy

Dodano: 24.05.2019 15:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jakie będą wojaże z biurem turystycznym VOYAGE? Biuro podróży VOYAGE specjalizuje się w organizowaniu różnorodnych wyjazdów, wycieczek i obozów zagranicznych. Jego usługobiorcą może być dosłownie każdy, wystarczy odwiedzić stronę internetową i zapoznać się z obecną ofertą. Jeżeli ona Cię w pełni nie satysfakcjonuje, zalecamy kontakt drogą telefoniczną lub mailową w celu omówienia i wybrania najodpowiedniejszego rozwiązania. Posiadamy w ofercie podróże do najwspanialszych miejsc na świecie, z nami zwiedzisz Anglię, Szkocję, Francję, Włochy bądź Republikę Czeską, ponadto organizujemy również wycieczki wewnątrzkrajowe np.: do Karpacza, Zakopanego czy też w Bieszczady. W bieżącej chwili pracują u nas najlepsi przewodnicy turystyczni, którzy na pewno rozszerzą twoją wiedzę na temat zwiedzanych miejsc. Zajmujemy się również organizowaniem wycieczek szkolnych, w ramach nich gwarantujemy minimum jednego opiekuna przypadającego na 10 uczniów. Program podróży zawsze można ustalić indywidualnie, przedyskutować różnorakie sporne sprawy i osiągnąć satysfakcjonujący kompromis.

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

(4) Biuro Turystyczne VOYAGE - wycieczki szkolne i obozy

Dodano: 24.05.2019 15:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jakie będą wojaże z biurem turystycznym VOYAGE? Biuro podróży VOYAGE zajmuje się rozplanowywaniem różnorakich wyjazdów, wycieczek jak również obozów zagranicznych. Jego petentem może być dosłownie każdy, trzeba odwiedzić witrynę internetową i poznać bieżącą ofertę. Jeżeli ona Cię nie satysfakcjonuje, zalecamy kontakt drogą telefoniczną ewentualnie mailową w celu omówienia i znalezienia najbardziej korzystnego rozwiązania. Posiadamy w ofercie podróże do najwspanialszych miejsc na świecie, z nami odwiedzisz Anglię, Szkocję, Francję, Włochy oraz Republikę Czeską, ponadto organizujemy również wyjazdy wewnątrzkrajowe na przykład: do Karpacza, Zakopanego czy też w Bieszczady. Obecnie pracują u nas profesjonalni przewodnicy turystyczni, którzy z pewnością poszerzą twoją wiedzę na temat odwiedzanych miejsc. Zajmujemy się także organizacją wycieczek szkolnych, w ramach nich zapewniamy co najmniej jednego opiekuna przypadającego na 10 uczniów. Program wyprawy zawsze można zmienić, przedyskutować różnorodne kłopotliwe sprawy i osiągnąć satysfakcjonujący kompromis.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Wakacje nad morzem z dzieckiem - wakacjezdzieckiem.pl

Dodano: 24.05.2019 11:32 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jeżeli szukają Państwo idealnego miejsca na wakacje z dzieckiem nad morzem, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez nasz serwis wakacjezdzieckiem.pl. Posiadamy bazę obiektów wypoczynkowych, idealnych do spędzenia wczasów z dzieckiem nad morzem. Prezentowane hotele, obiekty agroturystyczne, domki letniskowe i ośrodki wczasowe są przyjazne do spędzenia wakacji z dziećmi na morzem.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Sklep medyczny

Dodano: 24.05.2019 11:20 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Sprzęt medyczny w naszej ofercie: Sprzęt do ratownictwa medycznego Posiadamy bardzo bogatą ofertę sprzętu do ratownictwa medycznego. Proponujemy Państwu m.in. defibrylatory, pulsoksymetry, resuscytatory, apteczki, nosze, deski ortopedyczne oraz kołnierze ortopedyczne. Codziennie powiększamy naszą ofertę handlową o sprzęt medyczny i przygotowujemy bardzo atrakcyjne promocje. Zachęcamy do zakupów w sklepie www.medyczny.pl.

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Personel sprzątający

Dodano: 24.05.2019 11:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Firma P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: SPRZĄTACZKA / PRACOWNIK GOSPODARCZY Miejsce pracy: SZCZECIN, WYMAGANIA: - orzeczenie o niepełnosprawności - warunek konieczny - dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków - dyspozycyjność ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - utrzymanie czystości w pomieszczeniach socjalnych, biurowych i innych, - kontrola czystości i sprzątanie pomieszczeń sanitarnych - utrzymanie w czystości nośników towarowych i powierzchni szklanych OFERUJEMY: - atrakcyjne wynagrodzenie - dobór obiektu do możliwości oraz predyspozycji pracownika - terminową realizację świadczeń wynikających z umowy - możliwość dodatkowych środków na leki i rehabilitację - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34 jest firmą specjalizująca się w świadczeniu usług ochrony mienia oraz usług porządkowych. Posiadamy status Zakładu Pracy Chronionej. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny 41 341 20 28 lub 513 921 412 przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres [email protected] Dziękujemy za wszystkie zgłoszone oferty! Informujemy, że administratorem Pani/Pana danych osobowych jest P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Warszawska 34. Dane zawarte w dokumentach aplikacyjnych przetwarzane będą dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji, a także - w przypadku wyrażenia zgody - dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ponieważ podmioty z Grupy Kapitałowej P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. posiadają zróżnicowaną ofertę stanowisk, podane dane osobowe będą udostępniane do spółek z Grupy Kapitałowej P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. – wyłącznie w celach rekrutacji na wybrane stanowisko Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumentach, niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez firmę P.W. ”KARABELA-CK” Sp. z o.o. (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r.). Zgoda na przetwarzanie moich danych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy(a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem(am) poinformowany(a) o prawie wglądu do moich danych osobowych oraz do ich poprawiania”. Jednocześnie uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

(5) Wiele różnych towarów do bilarda

Dodano: 24.05.2019 1:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Od bardzo dawna nasza firma zajmuje się sprzedawaniem artykułów dotyczących bilarda. Posiadamy doskonałą ofertą obejmującą tego rodzaju artykuły, ale także piłkarzyki czy też air hockey. Jesteśmy przekonani, że każdy kto zdecyduje się na zaufanie prowadzonej przez nas firmie będzie zadowolony z dostarczonych przez nas artykułów. W sprzedaży mamy stoły bilardowe, gadżety i wiele innych produktów. Nasza kadra pracowników w razie konieczności potrafi pomóc w wyborze odpowiednich produktów, które w pełni zachwycą nawet bardzo wymagających klientów. Z nami wszyscy urządzą wymarzony salon rozrywki.

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Kurs na ładowarki teleskopowe, egzamin UDT.

Dodano: 23.05.2019 19:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kurs na ładowarki teleskopowe, egzamin UDT. Wózek ze zmiennym wysięgiem to inaczej ładowarka teleskopowa. To znane i często wykorzystywane urządzanie transportu bliskiego. Umiejętność obsługi tego urządzenia należy do uprawnień najwyższej kategorii wózków jezdniowych podnośnikowych - kat. I WJO. W naszym centrum szkoleń JGL Logistics - możesz zrobić kurs i zdobyć uprawnienia UDT na operatora ładowarki teleskopowej. Zdobyte kwalifikacje są ważne bezterminowo. Nasza oferta obejmuje następujące kursy na wózki jezdniowe, widłowe: - specjalizowane z operatorem podnoszonym wraz z ładunkiem - kat. I WJO - specjalizowane ze zmiennym wysięgiem - kat. I WJO - podnośnikowe kat. II WJO (wózek widłowy - spalinowy, gazowy, elektryczny,) - szkolenie z zakresu bezpiecznej wymiany butli gazowej dla wózków kat. II WJO Koszt szkoleń na poszczególne wózki jest zróżnicowany, zależny od rodzaju urządzenia. Do ceny kursu należy doliczyć - koszt egzaminu UDT - przeprowadzanego przez Urząd Dozoru Technicznego. Nasze kursy oparte są o program zatwierdzony przez Urząd Dozoru Technicznego i obejmują zajęcia praktyczne i teoretyczne dające pewną zdawalność. Na naszych szkoleniach zapewniamy: - aktualne materiały szkoleniowe (przykładowe pytania egzaminacyjne wraz z odpowiedziami), - szkolenie teoretyczne, - praktyczną naukę na wózku widłowym, - zaplecze dydaktyczne, - przygotowanie dokumentów oraz kontakt z Dozorem Technicznym w sprawie egzaminu, - opiekę instruktora podczas egzaminu przed komisją kwalifikacyjną Urzędu Dozoru Technicznego. Szkolenia prowadzimy w naszych ośrodkach szkoleniowych JGL Logistics, a także w firmach. Nasze ośrodki szkoleniowe: SIERADZ ul. Cypriana Bazylika 17, tel. 665 596 688 ŁÓDŹ ul. Tuszyńska 60/64, tel. 695 375 025 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI ul. Wolborska 6B, tel. 695 375 015 KATOWICE ul. Bracka 20F, (teren huty BAILDON), tel. 603 456 333 TYCHY ul. Fabryczna 11, (tereny fabryczne), tel. 603 456 555 KRAKÓW ul. Saska 4, tel. 661 720 325 Prowadzimy także kursy dla firm i grup zorganizowanych. Informacje pod numerem tel.: 601 950 888. Posiadamy certyfikat i jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA FIRMA. Zapraszamy do współpracy.

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone