niedziela, 22 kwietnia 2018 r.  Imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
Wiadomości z tagiem Pora  RSS
Szczerze z ludźmi władzy. Marcin Zaborski zaprasza na nowy program Post Scriptum!

Dodano: 21.04.2018 7:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Niegdyś decydowali o losach państwa, byli jednymi z najważniejszych ludzi w kraju, zapisali się na kartach międzynarodowej polityki – dziś na życie publiczne patrzą z boku i dystansu. To właśnie z nimi Marcin Zaborski rozmawiać będzie w swoim nowym cyklu wywiadów Post Scriptum. Premierowy odcinek programu w niedzielę 22 kwietnia na RMF24!

Tagi: Pora, Marcel
Źródło: www.rmf24.pl

Marcin Zaborski z cyklem wywiadów „Post Scriptum” na RMF24.pl (wideo)

Dodano: 20.04.2018 20:40 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Od najbliższej niedzieli w serwisie RMF24.pl będą co tydzień publikowane rozmowy wideo Marcina Zaborskiego z byłymi posłami i ministrami. Cykl nosi nazwę „Post Scriptum”.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Największa Polska giełda cyfrowych walut

Dodano: 20.04.2018 14:51 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zajmujesz się handlem walutami cyfrowymi? Jeżeli tak to zachęcamy do zapoznania się z możliwościami prowadzonej przez nas giełdy walut cyfrowych, która jest na rynku od kilku lat. Umożliwiamy handel cyfrowymi walutami takimi jak bitcoin oraz litecoin. Nasza ekipa ma bardzo duże doświadczenie związane z obrotem walutami, finansów jak i handlu. Nasza platforma ciągle się rozwija, dzięki temu jesteśmy w stanie dodawać kolejne funkcjonalności. Potrafimy pochwalić się posiadaniem wielu nagród związanych z naszą działalnością. Jeśli chodzi o obsługę prowadzonej przez nas giełdy to jest ona bardzo prosta oraz intuicyjna co powoduje, że każdy bez żadnego problemu poradzi sobie z jej obsługą. Jeżeli chodzi o koszty dotyczące realizacji transakcji to są one bardzo godne uwagi i każdy będzie zadowolony. Wpłaty na naszą giełdę umożliwiamy przy wykorzystaniu bitbay jak i bitomatów. Poza tym dajemy opcję prowadzenia konta na naszym portalu na naprawdę godnych uwagi warunkach. Decydując się na usługi naszej giełdy z całą pewnością każdy w pełni będzie zadowolony.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Festiwal Mięty Pole 2018 – bilety

Dodano: 20.04.2018 13:41 | 0 odsłon | 0 komentarzy


27 kwietnia w Grodzisku Mazowieckim wystartuje 3. edycja festiwalu. Warto sprawdzić line-up! Znakiem rozpoznawczym imprezy Mięty Pole jest różnorodność i wyjątkowe połączenie intensywności brzmienia ze świeżością przekazu. Podążając tropem ducha, unoszącego się nad jedyną wyspą w całości porośniętą miętą, trafimy [...] pochodzi z serwisu .

Źródło: www.nowamuzyka.pl

Od maja kolejna polska nowość w ramówce HGTV. "Wymarzone ogrody"

Dodano: 20.04.2018 12:41 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Kto z nas nie marzy o choćby niewielkiej zielonej przestrzeni tylko dla siebie? Izabela Szarmach i Olga Piórkowska znają się na architekturze krajobrazu i doskonale wiedzą, jak stworzyć zaczarowany ogród nawet na małej powierzchni. Pora zagrać w zielone z HGTV.

Tagi: Pora, Olba
Źródło: feedproxy.google.com

Sondaż: Pięć partii w Sejmie, Nowoczesna poza parlamentem

Dodano: 20.04.2018 9:06 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Gdyby wybory odbyły się w kwietniu, do parlamentu dostałoby się pięć ugrupowań - wynika z sondażu IBRiS dla Onetu. Poza parlamentem znalazłaby się Nowoczesna - czytamy.

Tagi: Pora, Gdyni
Źródło: www.rmf24.pl

Pożar sortowni elektroodpadów [Szkody]

Dodano: 20.04.2018 8:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W Piotrkowie Trybunalskim płonęła sortownia elektroodpadów. Poza strażakami, w akcji ratunkowej brał także udział zespół ratownictwa (...)

Tagi: Pora, Pożar
Źródło: feedproxy.google.com

Szczerze z ludźmi władzy. Marcin Zaborski zaprasza na nowy program Post Scriptum!

Dodano: 20.04.2018 7:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Niegdyś decydowali o losach państwa, byli jednymi z najważniejszych ludzi w kraju, zapisali się na kartach międzynarodowej polityki – dziś na życie publiczne patrzą z boku i dystansu. To właśnie z nimi Marcin Zaborski rozmawiać będzie w swoim nowym cyklu wywiadów Post Scriptum. Premierowy odcinek programu w niedzielę 22 kwietnia na RMF24!

Tagi: Pora, Marcel
Źródło: www.rmf24.pl

Kwiaty dla osób potrzebujących ciekawych prezentów

Dodano: 19.04.2018 13:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Poszukujesz fajnego jak i ciekawego podarunku? Jeżeli interesują Cię kwiaty to bukiety kwiatowe dostarczane przez naszą firmę powinny Cię zainteresować. Poza zwykłymi kwiatami oferujemy między innymi kwiaty w pudełku czy też wieczne kwiaty. Ciągle staramy się powiększać naszą ofertę czy też dokładać wszelkich starań, aby sprzedawane przez nas kwiaty spełniały wszystkie standardy. Zachęcamy bardzo serdecznie do zaznajomienia się z wiecznymi kwiatami, które dostarcza prowadzona przez nas firma. Zapewniamy odpowiednią jakość towarów.

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Ubezpieczenie OC AC Kielce - najtańsze OC w Kielcach

Dodano: 19.04.2018 13:14 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ubezpieczenia OC AC w Kielcach w różnych firmach Link4, MTU, HDI, PZU, Axa Direct, Aviva, Proama, Allianz, Uniqa, Warta, Gothaer, Ergo Hestia, Generali, You Can Drive, Benefia24, TUW, InterRisk, Compensa, TUZ sprawdź jaka będzie składka za Twoje auto. Zadzwoń do nas tel - 503 192 186 Obliczymy składkę OC przez telefon Ubezpieczeniami zajmujemy się już ponad dziesięć lat działamy na rynku kieleckim i okolicznych gmin. Dojeżdżamy do klienta, przywozimy dokumenty, robimy zdjęcia do ubezpieczeń AC Autocasco. Poza ubezpieczeniami komunikacyjnymi OC AC w Kielcach posiadamy w swojej ofercie szerszy zakres: - Domy i mieszkania - NNW Wypadkowe - Na Zycie i emerytalne - Ubezpieczenia dla Firm - Ubezpieczenia dla rolników

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone