środa, 21 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Franciszka, Kazimiery, Ruty
Wiadomości z tagiem Ponadto  RSS
27.08.2019, Warszawa: Zatrudnianie cudzoziemców w Polsce

Dodano: 19.08.2019 19:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Z rekordowo niskim poziomem bezrobocia Polska jest atrakcyjnym rynkiem pracy - szczególnie dla osób przyjeżdżających ze Wschodu i niektórych krajów Azji. Zatrudnianie cudzoziemców staje się coraz bardziej popularne, jednak należy pamiętać, że zatrudnienie osoby z innego państwa, szczególnie spoza Unii Europejskiej jest bardziej skomplikowane i czasochłonne niż zatrudnienie obywatela Polski. Ponadto nieustannie modyfikowane są przepisy, zmieniające zasady zatrudniania cudzoziemców na krótkie okresy. Zapraszamy na szkolenie, którego celem jest praktyczne przeprowadzenie przez cały proces zatrudnienia cudzoziemca: jego przyjazd i pobyt, podjęcie pracy (zezwolenie na pracę, procedury uproszczone), obowiązki podatkowe i ubezpieczeniowe. Udział w szkoleniu zapewni wiedzę i praktyczne porady dzięki którym zatrudnią Państwo cudzoziemca zgodnie z przepisami w możliwie najkrótszym czasie. Zapoznają się Państwo z planowanymi zmianami w zakresie powierzania pracy cudzoziemcom. 

Źródło: www.podatki.biz

Victoria Dom miała 9,9 mln zł straty w I półr., zakłada 90 mln zł zysku w 2019r.

Dodano: 19.08.2019 14:22 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Victoria Dom miała 14,3 mln zł przychodów oraz 9,9 mln zł straty netto w I połowie 2019 r. i zakłada, że  osiągnie w skali całego roku ponad 400 mln zł przychodów i ok. 90 mln zł zysku netto, poinformował wiceprezes Waldemar Wasiluk. Ponadto podtrzymał plan osiągnięcia na koniec roku poziomu 1 500 podpisanych umów deweloperskich.

Tagi: Ponadto
Źródło: https:

jutro, 10 lip 17:00 (Discovery Channel) - Operacja: LOT

Dodano: 16.08.2019 13:32 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Na warszawskim lotnisku pojawia się Airbus A380 linii Emirates. Obsługa takiego kolosa, to duża operacja. Ponadto w odcinku historie o kłopotliwych...

Źródło: https:

Stabliss - Sprawdzony sposób walki ze stresem

Dodano: 16.08.2019 8:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Stabliss powstał z myślą o osobach, które nie potrafią poradzić sobie ze stresem. W składzie suplementu diety znajduje się jagoda acai, która eliminuje problemy ze snem, poprawia nastrój oraz ma działanie uspokajające i relaksujące. Stabliss pomaga unormować ciśnienie tętnicze krwi i wzmacnia układ odpornościowy organizmu. Ponadto pomaga regulować apetyt, zapobiegając nadmiernemu przybieraniu na wadze w następstwie niewłaściwej diety wywołanej stresem. Dostawa poprzez kuriera - wysyłka gratis. Możliwa płatność przy odbiorze! Więcej informacji i formularz zamówienia po kliknięciu w poniższy link do strony www (u dołu ogłoszenia - web). Pełna Dyskrecja Gwarantowana!!!

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Forskolin Diet - Skuteczna walka z nadwagą!

Dodano: 16.08.2019 8:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Preparat Forskolin Diet został opracowany ze szczególną starannością. Jego najważniejszy składnik to pokrzywa indyjska, która posiada właściwości wspomagające rozpad komórek tłuszczowych i normujące czynność hormonów tarczycy. Przyśpiesza ona metabolizm i usprawnia procesy trawienne. Ponadto reguluje wahania cukru w organizmie, przez co pozwala pozbyć się niekontrolowanych napadów głodu. Forskolin Diet to gwarancja prawidłowej wagi! Dostawa poprzez kuriera - wysyłka gratis. Możliwa płatność przy odbiorze! Więcej informacji i formularz zamówienia po kliknięciu w poniższy link do strony www (u dołu ogłoszenia - web w danych kontaktowych). Pełna Dyskrecja Gwarantowana!!!

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Grupa Speed już dała o sobie znać. Tylko w weekend w Olsztynie policjanci wystawili 26 mandatów

Dodano: 14.08.2019 11:04 | 0 odsłon | 0 komentarzy

19 z nich otrzymali kierowcy za przekroczenie dozwolonej prędkości. Ponadto funkcjonariusze zatrzymali dwa prawa jazdy i trzy dowody rejestracyjne samochodów, których stan techniczny budził wątpliwości. Złapano także trzech kierowców na podwójnym gazie.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Keto Actives - kontroluj wagę!

Dodano: 14.08.2019 8:21 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Keto Actives to suplement diety wspierający odchudzanie, polecany w szczególności osobom będącym na diecie ketogenicznej. Zawiera 8 składników połączonych w jeden niezawodny środek, który wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej oraz przeciwdziała jej magazynowaniu. Ponadto Keto Actives ułatwia utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu oraz glukozy we krwi. Suplement rekomendowany jest także osobom z nadmiernym apetytem, gdyż zawarte w produkcie ekstrakty i minerały zmniejszają łaknienie. Keto Actives dodaje energii, zwiększa wytrzymałość oraz koncentrację, dzięki czemu jest niezwykle pomocny w okresie adaptacji do ketozy. Stosowanie kapsułek w połączeniu z dietą pozwala zaobserwować pierwsze efekty już po kilku tygodniach. Jest to bez wątpienia suplement, jakiego do tej pory brakowało na rynku. Więcej informacji - KLIKNIJ W LINK PONIŻEJ (web w danych kontaktowych).

Źródło: zdrowie-uroda.hiperogloszenia.pl

Niesamowite oświadczyny na zamku

Dodano: 13.08.2019 12:19 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Warownia Pszczyńskich Rycerzy oferuje zakochanym niesamowite zaręczyny w restauracji na zamku. Oświadczyny z zaaranżowaną scenką, którą przyszły narzeczony odegra wraz z przebranymi pracownikami zaskoczą niejedną przyszłą narzeczoną. Ponadto gwarantujemy niezapomniane wrażenia kulinarne. Zaimponuj ukochanej aranżując zaręczyny na zamku, pozwól aby ta chwila była niezapomniana. Dowiedz się https://warownia.com.pl/oferta-restauracja-pszczyna/oswiadczyny

Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Liczymy stan zatrudnienia w firmie na potrzeby PPK

Dodano: 12.08.2019 19:06 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Kilku pracowników 31 grudnia 2018 r. było na jednodniowych urlopach bezpłatnych. Ponadto kilkanaście osób przebywało na zwolnieniach lekarskich i urlopach macierzyńskich. Czy osoby te należy wliczyć do staniu zatrudnienia ustalanego na ten dzień?

Tagi: Kilka, Ponadto
Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Podręczniki do kinezjologii tylko na EduKsiegarnia.pl

Dodano: 12.08.2019 14:50 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Chcesz zakupić profesjonalne pomoce naukowe ułatwiające pracę dydaktyczną? Jeśli tak jest, księgarnia edukacyjna EduKsiegarnia.pl jest odpowiednim miejscem dla Ciebie. Nasza oferta obejmuje m.in. książki pedagogiczne - dla rodziców, nauczycieli, psychologów oraz innych zaangażowanych w proces uczenia. Ponadto dystrybuujemy atrakcyjne pomoce naukowe, bogaty wybór plansz edukacyjnych, gry edukacyjne dla dzieci, ciekawe pomoce logopedyczne (odnajdziesz w nich różnorodne ćwiczenia logopedyczne dla dzieci), materiały, które ułatwiają czytanie ze zrozumieniem, a także bajki terapeutyczne oraz wiele więcej. Gwarantujemy także kompleksową pomoc przy zakupach i szybką wysyłkę produktów pod wskazany adres. Zapoznaj się z detalami propozycji i złóż zamówienie jeszcze dziś!

Tagi: Ponadto
Źródło: rozne-ogloszenia.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone