piątek, 22 lutego 2019 r.  Imieniny: Małgorzaty, Marty, Nikifora
Wiadomości z tagiem PonPt  RSS
Bieg „Tropem Wilczym” w Ostrowcu. Dla upamiętnienia żołnierzy podziemia antykomunistycznego

Dodano: 22.02.2019 10:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ponad 180 osób chce wziąć udział w biegu „Tropem Wilczym”, organizowanym po raz pierwszy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zostały jeszcze ostatnie miejsca w rywalizacji, upamiętniającej żołnierzy działających w antykomunistycznym podziemiu. Patronem ostrowieckiej edycji jest generał Antoni Heda „Szary”, honorowy obywatel Ostrowca Świętokrzyskiego.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Wzrasta liczba cyberataków wymierzonych w instytucje państwowe. Odpowiedzią ma być WOC

Dodano: 21.02.2019 21:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Specjaliści ABW oceniają, że tylko w 2018 roku zostało zgłoszonych ponad 31,8 tys. incydentów bezpieczeństwa sieciowego. Ponad 6 tys. uznano za ataki na sieć teleinformatyczną. Odpowiedzią na wyzwania i zagrożenia związane z rozwojem nowych technologii mają być Wojska Obrony Cyberprzestrzeni.

Źródło: di.com.pl

Wszystko dla matki i dziecka w Targach Kielce

Dodano: 20.02.2019 7:56 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Wózek, którym jeździ córka Anny i Roberta Lewandowskich czy misia nagrodzonego przez angielską książęcą parę Williama i Kate będzie można zobaczyć na rozpoczynających się dziś w Kielcach targach „Kid’s Time”. Ponad 570 wystawców zaprezentuje najnowsze rozwiązania i produkty z branży zabawek i artykułów dla dzieci.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Gustaw Herling-Grudziński bohaterem kalendarza

Dodano: 19.02.2019 18:52 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Ponad 14 tysięcy złotych dotacji z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego otrzymała Wojewódzka Biblioteka Publiczna w Kielcach na organizację cyklu wydarzeń związanych z Rokiem Gustawa Herlinga-Grudzińskiego. Decyzją Sejmu 2019 jest rokiem tego pisarza związanego z Kielcami i Kielecczyzną.

Źródło: www.radio.kielce.pl

SI może zająć się zdrowiem naszych bliskich, ale już nie naszymi pieniędzmi

Dodano: 18.02.2019 23:27 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Europejscy konsumenci są coraz bardziej świadomi powszechnego stosowania sztucznej inteligencji, ale ostrożnie wybierają obszary, gdzie dopuszczają jej użycie. Ponad 70% konsumentów oddałoby Si pieczę nad zdrowiem bliskich, ale już tylko 7% powierzyłoby jej zarządzanie finansami.

Źródło: di.com.pl

Ponad 500 ofert pracy w IT w Krakowie !

Dodano: 18.02.2019 21:29 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Krakowski Portal Branży IT zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w Krakowie. - programista - tester oprogramowania - administrator IT - manager IT - wdrożeniowec i wiele innych. Codziennie aktualizowane. Zapraszamy www.KrakowIT.pl

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Zagrali dla chorego Piotrusia. Wiemy, ile pieniędzy udało się zebrać

Dodano: 18.02.2019 15:41 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Ponad 11 tysięcy złotych zebrano podczas 10. Charytatywnego Turnieju w Piłkę Nożną „Jesteśmy, by zmieniać życie - pamięci Izy Domagały”, który w niedzielę odbył się w Kielcach. W zmaganiach wzięło udział 15 drużyn. Byli to klerycy z Wyższego Seminarium Duchownego w Kielcach, adwokaci, radcy prawni, studenci oraz nauczyciele.

Tagi: Być, PonPt
Źródło: www.radio.kielce.pl

Pijany za kółkiem. Zatrzymali go strażnicy graniczni

Dodano: 18.02.2019 14:52 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie miał kierowca, który wpadł na DK 51 podczas kontroli strażników granicznych. Mężczyzna nie miał też uprawnień do prowadzenia samochodu.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Jesteś zapracowany? Tej zimy pomogę Ci w angielskim przez Sk

Dodano: 18.02.2019 8:28 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Witaj ! Wiem jak skutecznie i szybko nauczyć Cię mówić i rozumieć po angielsku. Specjalizuję się w nauce PRAKTYCZNEGO zastosowania j. angielskiego w pracy i w życiu. Specjalizuję się w nauce osób dorosłych. DLACZEGO NAUKA PRZEZ SKYPE JEST SKUTECZNA ? Język angielski jest dość łatwy, zwłaszcza na początku nauki. Im jednak dłużej się uczysz, tym staje się trudniejszy. Dlatego ważne jest to, aby nauczyć się go dokładnie rozumieć i poprawnie używać. Ucząc się przez Skype musisz używać Twojego słuchu i częściowo wzroku. Dzięki temu poradzisz sobie w przyszłości w rozmowie telefonicznej, będziesz rozumieć co mówią w radio, telewizji oraz przez głośniki na dworcu lub lotnisku. Czy to nie jest przydatne ? W JAKI SPOSÓB JA UCZĘ? Lubię swoją pracę. Nauczanie języka to moja pasja. Jeśli naprawdę zależy Ci na tym, aby mówić i rozumieć po angielsku, to zapraszam na moje zajęcia. JAK ZACZĄĆ ? Jeśli chcesz zacząć, napisz do mnie maila: [email protected] Tel: 575 249 030 Możesz też zapisać się wstępnie na mojej stronie: http://www.angielski-skype.pl/ SPRÓBUJ ZANIM SIĘ ZDECYDUJESZ Nie kupuj kota w worku !!! PS Zgłoś się do mnie i poznaj dokładnie jaką mam dla Ciebie propozycję. Weź udział w DARMOWEJ lekcji prezentacyjnej. Ponad 95% osób decyduje się po niej na kontynuacją nauki, ponieważ dostrzega, że w ten sposób NAPRAWDĘ nauczy się mówić i rozumieć angielsku.

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Ponad połowa polskich dzieci cierpi na wady postawy

Dodano: 17.02.2019 16:52 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Bezpłatne badania prawidłowej postawy ciała dla dzieci i młodzieży wykonywano w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji "ORKA" przy ulicy Kujawskiej w Kielcach. Jak informuje dr Ewelina Kamińska-Gwóźdź, już ponad połowa polskich dzieci cierpi na różnego rodzaju wady postawy.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone