sobota, 24 sierpnia 2019 r.  Imieniny: Bartosza, Jerzego, Maliny
Wiadomości z tagiem Pomocy  RSS
NOWOŚCI W ŻAKU-> SPRAWDŹ!

Dodano: 21.08.2019 13:17 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Skorzystaj z jedynej w Polsce Szkoły, która daje gwarancję braku ukrytych opłat przez cały okres trwania umowy! Zapisz się już dziś i ucz się z NAMI od września! Nabór trwa na kierunkach: Technik ADMINISTRACJI - ZA DARMO Technik BHP- ZA DARMO Opiekunka Środowiskowa- ZA DARMO Opiekun w Domu Pomocy Społecznej- ZA DARMO Technik USŁUG KOSMETYCZNYCH - ZA DARMO FLORYSTA - ZA DARMO Opiekun Medyczny- ZA DARMO Technik Masażysta- ZA DARMO Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych- 99 zł/msc NOWOŚĆ W ŻAKU! + Kwalifikacyjne kursy zawodowe: 2 kwalifikacje => nauka w ROK: Technik INFORMATYK- 199 zł/msc Technik RACHUNKOWOŚCI - 159 zł/msc + Jednoroczne specjalizacje=> Dyplom w ROK Agent Celny, Dekorator wnętrz, Instruktor terapii uzależnień, Konsultant ds. dietetyki, Rejestratorka Medyczna, Trener Personalny, Wizażystka/Stylistka, Manikiurzystka NOWOŚĆ: Aranżacja Ogrodów, Rachunkowość i Finanse, Pedikiurzystka, Podologia, Transport i Logistyka NIE CZEKAJ! REZERWACJA MIEJSCA zak.edu.pl/zapisz-sie-online Przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: GDAŃSK, TARG DRZEWNY 3/7 LUB ZADZWOŃ 50 308 42 06 OFERUJEMY PAKIET KORZYŚCI: nauka w systemie zaocznym- > połącz naukę z pracą bądź studiami praktyki zawodowe-> nauczysz się nie tylko teorii ale też praktycznego wykonywania zawodu darmowe egzaminy-> z nami zdobędziesz potwierdzenie kwalifikacji w zawodzie To co? Przekonany? Widzimy się w ŻAKU!

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Chorzy na Parkinsona ze sportowymi sukcesami

Dodano: 20.08.2019 15:53 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wojewoda świętokrzyski spotkała się z podopiecznymi Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Pomocy Osobom z Chorobą Parkinsona w Kielcach. Członkowie tej organizacji podczas tegorocznej Parkinsoniady, czyli sportowych zawodów osób cierpiących na tę chorobę wywalczyli dwa złote i jeden srebrny medal.

Źródło: www.radio.kielce.pl

63-latek molestował pensjonariuszkę DPS

Dodano: 19.08.2019 8:37 | 0 odsłon | 0 komentarzy

RUDA, ROPCZYCE. Wiesławowi P. grozi do 8 lat więzienia. Zarzut doprowadzenia 71-letniej pensjonariuszki Domu Pomocy Społecznej w Rudzie w pow. ropczycko-sędziszowskim do poddania się innym czynnościom seksualnym usłyszał 63-letni mieszkaniec tej samej placówki. Mężczyzna decyzją sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie tymczasowym. Wiesław P. zarzuty usłyszał w Prokuraturze Rejonowej w Ropczycach, która prowadzi śledztwo [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Bohaterska postawa policyjnego wywiadowcy. Uratował życie mężczyźnie, który wywrócił się na skuterze wodnym na Ukielu

Dodano: 12.08.2019 9:16 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W niedzielę po południu na jez. Ukiel doszło do wypadku. Mężczyzna między w wieku między 30 a 40 lat podczas pływania na skuterze wywrócił się i wpadł do wody. Pomocy udzielił mu policyjny wywiadowca, który był po służbie.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Zdobyli puchary, ale ważny był sam udział

Dodano: 05.08.2019 17:29 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Trzy puchary: dwa złote i jeden srebrny, zdobyli podopieczni Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Pomocy Osobom z Chorobą Parkinsona w Kielcach podczas Parkinsoniady 2019. To coroczne, międzynarodowe spotkanie osób z chorobą Parkinsona, połączone z zawodami sportowymi.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Serce dla Kluczborka. Wolontariusze zagrali dla Patryka Surowca [DUŻO ZDJĘĆ]

Dodano: 17.08.2018 11:46 | 0 odsłon | 0 komentarzy

To był pierwszy taki festyn charytatywny na stadionie MKS-u Kluczbork. Wolontariusze z kluczborskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy tym razem zagrali dla potrzebującego pomocy po wypadku Patryka z Kluczborka.

Tagi: Serce, Pomocy
Źródło: www.nto.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone