piątek, 24 maja 2019 r.  Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny
Wiadomości z tagiem Polska  RSS
Będzie bezpieczniej na przejściach dla pieszych

Dodano: 23.05.2019 15:49 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Olsztyn otrzymał 100 tys. zł z rządowego programu "Razem Bezpieczniej". Pieniądze zostaną przeznaczone na zwiększenie bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych. Ze statystyk wynika, że w Polsce na drogach ciągle jest niebezpiecznie.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Praca tymczasowa z coraz mniejszym znaczeniem

Dodano: 23.05.2019 15:34 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W I kwartale 2019 r. liczba pracowników tymczasowych zmniejszyła się o 15 proc. rok do roku - wynika z danych opublikowanych przez Polskie Forum HR. Szacuje się, że w poprzednim kwartale takich pracowników było w Polsce ok. 300 tys. Jak wskazują analitycy, obecnie spora część firm przejmuje pracowników tymczasowych i zatrudnia ich u siebie na stałe.

Źródło: www.podatki.biz

W HSC uczcili na sportowo 15. rocznicę wstąpienia Polski do UE (zdjęcia)

Dodano: 23.05.2019 15:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W czwartek, 23 maja w Hali Sportowej Częstochowa rozegrany został Halowy Turniej Piłki Nożnej z okazji XV rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Do rywalizacji przystąpili uczniowie klas IV – VI szkół podstawowych.

Źródło: www.wczestochowie.pl

Wielki sukces sandomierskich uczniów

Dodano: 23.05.2019 11:52 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Poseł Prawa i Sprawiedliwości Marek Kwitek spotkał się z uczniami sandomierskich szkół podstawowych, którzy dostali się do Sejmu Dzieci i Młodzieży. Warunkiem ubiegania się o mandat poselski było przygotowanie projektu na temat posłów z okresu międzywojennego, aktywnie działających na rzecz Polski w czasie II wojny światowej.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Spotkanie branży chemicznej

Dodano: 23.05.2019 11:42 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Już za dwa tygodnie – 5 i 6 czerwca – odbędzie się w Płocku najważniejsze spotkanie branży chemicznej. Na Kongresie Polska Chemia przedstawiciele sektora będą rozmawiać m.in. o aspektach prośrodowiskowych swojej działalności - gospodarce obiegu zamkniętego, plastikom i paliwom przyszłości. Zapraszamy do udziału, zapisy trwają do 28 maja.

Źródło: www.plock.eu

Grupa Azoty: Sprzedaż Compo Expert w Polsce może wzrosnąć nawet pięciokrotnie

Dodano: 23.05.2019 11:35 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Grupa Azoty dostrzega potencjał na kilkakrotny wzrost sprzedaży Compo Expert na rynku polskim, poinformował ISBnews wiceprezes Grupy Azoty Paweł Łapiński.

Źródło: https:

Polska Pomoc Prawna - Odszkodowania

Dodano: 23.05.2019 11:12 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Ogłoszenie użytkownika: Pozostało: 14 dni Opis: Miałeś wypadek w UK? Nie wiesz co dalej zrobić i gdzie się udać? Pomożemy! Serwis w języku polskim – wysokie odszkodowania – szybki serwis. Skonsultuj

Źródło: www.letmeknow.pl

Grupa Azoty spodziewa się jeszcze dwóch inwestorów PDH Polska na 700 mln zł

Dodano: 23.05.2019 11:07 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Trwają rozmowy dotyczące wejścia kapitałowego dwóch kolejnych potencjalnych inwestorów do spółki PDH Polska, powołanej do realizacji inwestycji Polimery Police, poinformował prezes Grupy Azoty Wojciech Wardacki.

Źródło: https:

innogy Renewables Polska rozpoczęło budowę farmy wiatrowej w Żukowicach

Dodano: 23.05.2019 10:50 | 2 odsłon | 0 komentarzy

innogy Renewables Polska rozpoczyna budowę lądowej farmy wiatrowej Żukowice składających się z 11 turbin wiatrowych, podała spółka. Inwestycja ma zostać oddana do użytku w 2020 r.

Źródło: https:

Hydraulicy do Belgii - mile widziane ekipy

Dodano: 23.05.2019 10:38 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Polska firma budowlana o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim, która realizuje kompleksowo inwestycje na terenie Belgii poszukuje pracowników. Celem naszej firmy jest zagwarantowanie bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości poprzez wykwalifikowaną kadrę budowlaną. Obecnie poszukujemy doświadczonego Hydraulika Obowiązki: - montaż instalacji sanitarnych, kanalizacyjnych oraz CO - wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjne i cieplnej - sprawdzanie poprawności instalacji - praca zgodnie z rysunkiem technicznym - umiejętność zgrzewania rur PE - zdolność zbierania pomiarów, przycinania, gięcia oraz gwintowania rur - przebudowa instalacji, czytanie planów Wymagania: - doświadczenie w branży - umiejętność pracy w grupie, motywacja do pracy, - mile widziane prawo jazdy kategorii B, - znajomość jednego z języków: angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego (holenderskiego), pozwalająca na swobodną komunikację, - dyspozycyjność, możliwość szybkiego wyjazdu. -własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie - współprace z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku - możliwość zdobycia bogatego doświadczenia międzynarodowego - możliwość zakwaterowania - pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem Administratorem danych osobowych jest Regess sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bankowej 36 w Jeleniej Górze (58-500). Dane będą przechowywane przez okres niezbędny do zrealizowania celu, maksymalnie przez okres 3 miesięcy. Podanie danych jest dobrowolne, ale stanowi warunek wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Niepodanie danych uniemożliwi wzięcie udziału w rekrutacji.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone