czwartek, 24 stycznia 2019 r.  Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
Wiadomości z tagiem Polityka  RSS
Wykonamy stronę internetową dla firmy lub osoby prywatnej ju

Dodano: 23.01.2019 14:05 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wykonamy stronę internetową dla firmy lub osoby prywatnej już od 349 zł brutto. Co charakteryzuje wykonywane przez nas strony? - Strony www tworzymy na podstawie systemów CMS. Pozwala to każdemu, kto w stopniu podstawowym porusza się po komputerze poradzi sobie przy obsłudze strony. Realizacja zlecenia kończy się instruktażem obsługi panelu zarządzania. - Strona będzie responsywna co oznacza, że będzie dopasowana do każdego urządzenia, do smartfonu, tabletu, laptopa oraz urządzenia stacjonarnego) - Otrzymasz od nas grafikę, która stworzy idealną kompozycje informacji na stronie! Co może znaleźć się na Twojej stronie internetowej? - Grafika oraz zdjęcia, które uzupełnią kompozycję strony. Interaktywne ikony oraz banery, które sprawią wrażenie, że Twoja strona będzie bardziej profesjonalna. Wszystko z legalnych źródeł oraz w zgodzie z polityką Google. - Mapę dojazdową od Google, na której będzie zaznaczony dojazd do Twojej firmy. - Slideshow - Jest to graficzny element strony, który polega na płynnej zmianie zdjęć. - Blog - Twoja strona może mieć zakładkę lub być w całości blogiem, który pozwoli na dodawanie i usuwanie wpisów. - Formularz kontaktowy - Wiadomości od klientów będą trafiały na adres wskazany przez Ciebie! - Statystyki Google Analytics - Narzędzie, które pozawala na monitorowanie ruchu na stronie, pokazuje skąd pochodzą wejścia na stronę, ile ich jest itp. - Do 7 podstron, każda inna ilość podstron to kwestia dogadania, stosunkowo za symboliczną opłatą dodajemy kolejne. - Okienko wyskakujące z informacją o plikach Cookies, Polityka prywatności oraz okienko z obowiązkiem informacyjnym wynikającym z RODO - Wszystko co konieczne pod względem prawnym. - Favicon - Mała ikonka widoczna w zakładkach przeglądarki, która podnosi efektywność strony! - Certyfikat SSL - Jest to zabezpieczenie, które zapewnia ochronę witryn internetowych oraz jest gwarantem zachowania poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną. (Lewy górny róg, przy adresie strony kłódeczka jest zielona) Posiadanie certyfikatu SSL jest dobrze traktowane przez algorytm Google co dobrze wpływa na pozycjonowanie strony. - Odnośniki Social Media (Media społecznościowe) - Stronę www połączymy z Facebookiem, Instagramem, Twitterem, itp. - Galerie zdjęć - Na stronie może zostać umieszczona profesjonalnie wyglądająca galeria, którą właściciel strony będzie mógł edytować, dodawać i usuwać zdjęcia dzięki systemowi CMS. Kwestie techniczne? Jeśli posiadasz własny hosting oraz domenę to nie ma problemu instaluje na niej, po podaniu dostępu. Jeśli jednak nie posiadasz domeny i serwera to z chęcią pomogę w wyborze odpowiedniego hostingu. Termin realizacji zamówienia od 3 do 7 dni. Po etapie przedstawienia przez nas wstępnego projektu strony czekamy na Twoje poprawki do tego stopnia w pełni zadowolić klienta! Wystawiamy fakturę VAT! Zapraszam do kontaktu, szczegóły ustalamy po kontakcie! Telefon 534-231-285, e-mail biuro(małpa)adocorso.pl

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

Polityka podatkowa w UE - Bruksela chce odjeść od wymogu jednomyślności

Dodano: 17.01.2019 19:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Komisja Europejska przedstawiła plan reformy sposobu kreowania polityki podatkowej w Unii Europejskiej. Docelowo w przypadku kluczowych inicjatyw podatkowych wystarczające do wdrożenia danej zmiany byłoby głosowanie większością kwalifikowaną. Obecnie tymczasem wymagane jest osiągnięcie jednomyślności wśród krajów członkowskich. Reforma miałaby być wdrożona do 2025 r.

Źródło: www.podatki.biz

ZUS informuje o groszowych zaległościach: Konieczność czy rozrzutność?

Dodano: 16.01.2019 13:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W związku z nowymi zasadami rozliczania i opłacania składek, ZUS prowadzi wśród wszystkich płatników składek szeroką akcję informacyjną, w ramach której sukcesywnie zawiadamia o sposobie rozliczenia wpłat przekazanych w 2018 r. Wprowadzone zmiany istotnie różnią się od zasad, które obowiązywały do 2017 r. Dlatego też tak ważne jest aby wszyscy płatnicy zostali poinformowani jak rozliczyły się ich wpłaty. W pismach tych przy okazji podawana jest również informacja o saldzie na koncie, w tym także o zadłużeniu bez względu na jego wysokość - wyjaśniło Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Źródło: www.podatki.biz

Księgowi na liście najbardziej deficytowych zawodów

Dodano: 15.01.2019 13:09 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Samodzielni księgowi oraz pracownicy ds. rachunkowości i księgowości będą w 2019 r. należeć do zawodów najbardziej deficytowych - wynika z szacunków przedstawionych przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Przewiduje się, że w obecnym roku jeszcze więcej przedsiębiorstw może mieć problemy z obsadą wolnych stanowisk.

Źródło: www.podatki.biz

Bez podziału politycznego. Politycy z regionu o ataku na prezydenta Gdańska

Dodano: 14.01.2019 11:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Lekarze wciąż walczą o życie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza, po brutalnym ataku nożownika podczas finału WOŚP na gdańskim Targu Węglowym. Posłowie z Warmii i Mazur komentując to wydarzenie mówią wprost - dziś nie ma miejsca na podziały polityczne, wszyscy musimy się teraz modlić za prezydenta Adamowicza.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Ergo Hestia partnerem Paszportów Polityki 2018 [Pomagamy]

Dodano: 10.01.2019 8:02 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Ergo Hestia po raz kolejny została partnerem kategorii "Sztuki wizualne" w corocznym przeglądzie osiągnięć polskiej kultury, organizowanym przez (...)

Źródło: feedproxy.google.com

Stopa bezrobocia wzrosła do 5,9 proc.

Dodano: 09.01.2019 13:22 | 1 odsłon | 0 komentarzy

W grudniu 2018 r. stopa bezrobocia rejestrowanego wzrosła w Polsce do 5,9 proc., co oznacza wzrost o 0,2 pkt proc. względem poprzedniego miesiąca - wynika z szacunkowych danych, które opublikowało Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Eksperci oceniają, że w 2019 r. ryzyko gwałtownego wzrostu poziomu bezrobocia jest jednak niewielkie.

Źródło: www.podatki.biz

Janda, Kulig, Podsiadło, Rejmer, PanGenerator z Paszportami Polityki 2018

Dodano: 08.01.2019 23:37 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Tygodnik Polityka ponownie przyznał swoje kulturalne nagrody - Paszporty Polityki 2018. Laureatami zostali: Krystyna Janda, Joanna Kulig, Marta Górnicka, Małgorzata Rejmer, Diana Lelonek, Aleksander Nowak, Dawid Podsiadło, PanGenerator.

Źródło: feedproxy.google.com

Warszawa. Nominacje dla Anny Karasińskiej i Tomasza Tyndyka

Dodano: 08.01.2019 19:15 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Anna Karasińska została nominowana do Paszportów Polityki 2018, a Tomasz Tyndyk otrzymał nominację do nagrody Fotopolis w kategorii "Fotograficzna publikacja roku 2018" za album "Tomek Tyndyk/Teatr".

Źródło: www.e-teatr.pl

Ministerstwo Zdrowia: nie stwierdzono nieprawidłowości przy refundacji. Opozycja jest przeciwnego zdania

Dodano: 03.01.2019 19:05 | 11 odsłon | 0 komentarzy

W Departamencie Polityki Lekowej i Farmacji Ministerstwa Zdrowia nie stwierdzono żadnych nieprawidłowości - podkreślił w czwartek wiceminister zdrowia Marcin Czech. Bartosz Arłukowicz (PO-KO) zapowiedział wotum nieufności wobec szefa resortu Łukasza Szumowskiego.

Źródło: https:

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone