poniedziałek, 18 marca 2019 r.  Imieniny: Edwarda, Narcyza, Zbysława
Wiadomości z tagiem Policja  RSS
Strzelanina w Utrechcie. Jest zdjęcie sprawcy ataku?

Dodano: 18.03.2019 10:28 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W holenderskim Utrechcie doszło do strzelaniny. Są ranni - informuje holenderska policja. Holenderskie media informują o trzech ofiarach i co najmniej dziewięciu rannych. Władze wprowadziły dodatkowe środki bezpieczeństwa wokół siedziby parlamentu, w Hadze. Policja nie wyklucza terrorystycznego motywu ataku. Policja apeluje do mieszkańców, aby pozostawali w domach, ponieważ nie może wykluczyć kolejnych ataków.

Źródło: https:

Niespokojnie na świętokrzyskich drogach. Wypadki w Ćmińsku i Opatowie

Dodano: 18.03.2019 10:18 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Wypadek na trasie krajowej nr 74 z Piotrkowa Trybunalskiego do Kielc. W Ćmińsku zderzyły się osobowe auto i samochód ciężarowy. Ranna została jedna osoba. Zablokowany jest jeden pas jezdni. Policja kieruje ruchem wahadłowo. Utrudnienia potrwają do godziny 11.00. Z kolei w Opatowie samochód osobowy potrącił pieszego, przechodzącego przez jezdnię po pasach. Ranny został przewieziony do szpitala.

Tagi: Policja
Źródło: www.radio.kielce.pl

Atak na repatriantów z Kazachstanu

Dodano: 18.03.2019 9:21 | 0 odsłon | 0 komentarzy

MIELEC. Skandaliczny akt wandalizmu na tle ksenofobicznym. Policja prowadzi postępowanie w sprawie aktu wandalizmu, który wymierzono w rodzinę repatriantów z Kazachstanu. Na ścianie kamienicy przy ul. Mickiewicza, którą nasi rodacy zamieszkują od trzech lat, nieznany sprawca napisał „Polska dla Polaków, nie dla debili i Kozaków”. Zdarzenie to spotkało się z powszechnym oburzeniem w Mielcu. Szczególnie [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Protest Agrounii. Policja publikuje wizerunki rolników "działających z pobudek chuligańskich"

Dodano: 15.03.2019 18:31 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Stołeczna policja opublikowała zdjęcia z monitoringu twarzy 30 uczestników środowej zadymy Agrounii na pl. Zawiszy w Warszawie i prosi o pomoc w ich identyfikacji. W piątek policja przyjęła też od ZDM wniosek o ściganie sprawców uszkodzenia nawierzchni jezdni.

Źródło: https:

Ukradł portfel staruszce w szpitalu. Dziś złoży wyjaśnienia

Dodano: 15.03.2019 10:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy

39-letni mieszkaniec gminy Wodzisław podejrzewany o kradzież portfela pacjentki jędrzejowskiego szpitala będzie składał dziś wyjaśnienia w tej sprawie. Jak informuje nas Artur Majchrzak, z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, mężczyzna wykorzystując stan chorobowy 84-letniej pacjentki jędrzejowskiej lecznicy ukradł jej portfel z dokumentami i pieniędzmi.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Świętokrzyska policja oficjalnie z nowym komendantem

Dodano: 14.03.2019 18:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Inspektor Paweł Dzierżak został oficjalnie Komendantem Wojewódzkim Policji w Kielcach. Od stycznia pełnił on obowiązki szefa garnizonu świętokrzyskiego, jednak dzisiaj decyzją Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji został powołany na to stanowisko.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Kto układa krono-klocki?

Dodano: 13.03.2019 11:14 | 0 odsłon | 0 komentarzy

MIELEC. W mieście pojawiły się transparenty, a na nich symbole komunistyczne i oskarżenia pod adresem władz powiatu o bliską kooperację z Kronospanem. Policja bada sprawę transparentu, który pojawił się na ogrodzeniu stadionie Smoczanki. Sugeruje, że Marek Paprocki, przewodniczący Rady Powiatu, politycznie kojarzony z lewicą, blisko kooperuje z Kronospanem, a więc firmą, którą wielu mielczan oskarża [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Warszawska grupa Speed: 105 mandatów, 27 zatrzymanych praw jazdy tylko w sobotę

Dodano: 12.03.2019 10:07 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Komenda Stołeczna Policji pod koniec roku 2018 powołała grupę Speed. Policjanci z drogówki oraz wydziałów kryminalnych, w m.in. nieoznakowanych radiowozach walczą z piratami drogowymi. Aby przeciwdziałać niebezpiecznym zachowaniom na drodze, pod koniec ubiegłego roku została powołana grupa „SPEED”. Policjanci działający w grupie mają działać zdecydowanie, aby ukrócić karygodne zachowania na drodze i być wszędzie tam,...

Źródło: motormania.com.pl

Wrocław: atak nożownika w Galerii Dominikańskiej, sprawca zatrzymany. Ciosy okazały się śmiertelne

Dodano: 09.03.2019 21:30 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Policja zatrzymała napastnika, który w sobotę wieczorem w Galerii Dominikańskiej we Wrocławiu śmiertelnie ugodził nożem mężczyznę - poinformował PAP rzecznik Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu Łukasz Dudkowiak.

Źródło: www.deon.pl

Fałszywy funkcjonariusz CBŚP w rękach... prawdziwych policjantów

Dodano: 09.03.2019 10:39 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kieleccy policjanci zatrzymali oszusta podającego się za funkcjonariusza Centralnego Biura Śledczego Policji. To 26-letni mieszkaniec Wrocławia. Sprawa dotyczy oszustwa, do którego doszło w lutym tego roku w Kielcach. 84-letni senior stracił wówczas 25 tysięcy złotych - informuje Karol Macek z Komendy Miejskiej Policji w Kielcach.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone