sobota, 17 lutego 2018 r.  Imieniny: Donata, Gizeli, Łukasza
Wiadomości z tagiem Policja  RSS
Trzy ciała w jednym z domów w Kwiatkowicach. Policja wyjaśnia okoliczności śmierci

Dodano: 17.02.2018 17:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Policja ustala przyczyny śmierci trzech mężczyzn w Kwiatkowicach pod Gorzowem Wielkopolskim, gdzie dziś po południu do jednego z domów zostali wezwani strażacy. Jak ustalili reporterzy RMF FM i RMF MAXXX, w mieszkaniu miał się ulatniać tlenek węgla. Strażacka aparatura wykluczyła jednak jego obecność.

Tagi: Policja, Trwa
Źródło: www.rmf24.pl

Policjantów Emerytowanych zatrudnimy na ETAT

Dodano: 17.02.2018 9:59 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Zatrudnimy na Etat Emerytowanych Policjantów z rejonu Całej Polski Jesteśmy Kancelarią Prawną specjalizującą się w dochodzeniu roszczeń odszkodowawczych dla osób poszkodowanych w różnego rodzaju wypadkach zatrudni na ETAT EMERYTOWANYCH POLICJANTÓW przede wszystkim z pionów dochodzeniowo-śledczych, kryminalnych i ruchu drogowego. Jeżeli pracowałeś w Policji w jednym z w/w pionów, a przy tym jesteś osobą: - nie bojącą się wyzwań, - lubisz aktywność, - lubisz pomagać osobom potrzebującym, - jesteś osobą kreatywną i dobrze zorganizowaną - konsekwentnie dążysz do celu, - a wysokie zarobki motywują Cię do wydajniejszej pracy to zapraszamy do naszej Kancelarii - zostań REGIONALNYM KOORDYNATOREM SPRZEDAŻY. ZADANIEM REGIONALNEGO KOORDYNATORA SPRZEDAŻY JEST: - Pozyskiwanie i obsługa klientów poszkodowanych w różnego rodzaju wypadkach. - Rekrutacja Osób Polecających - Dbanie o dobry wizerunek Kancelarii ZATRUDNIENIE: I Umowa o pracę dla osób które chcą uzupełnić uprawnienia emerytalne II Umowa na działalność gospodarczą dla pozostałych III W okresie próbnym dopuszczamy możliwość umowy zlecenie – 3 miesiące WYNAGRODZENIE: Wynagrodzenie stałe plus prowizja, plus nadprowizja (z zespołu) plus premia motywacyjna WYPOSAŻENIE REGIONALNEGO KOORDYNATORA SPRZEDAŻY: - Samochód służbowy plus karta paliwowa (po 3 miesięcznym okresie próbnym). W okresie próbnym ekwiwalent za używanie samochodu prywatnego (oparty na „kilometrówce”) - Mobilne biuro: Laptop, skaner, drukarka, telefon skonfigurowany z laptopem Jeżeli jesteś EMERYTOWANYM POLICJANTEM lub znasz EMERYTOWANEGO POLICJANTA, to koniecznie skontaktuj się z nami.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Śmierć na Śląskiej.

Dodano: 16.02.2018 17:18 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W czwartek przed północą w kamienicy przy ul. Śląskiej doszło do tragedii. Wezwani na miejsce funkcjonariusze Policji odkryli ciało 58-letniego mężczyzny.

Tagi: Policja
Źródło: tvgorzow.pl

Wypadek na Towarowej. Pirat drogowy wymusił pierwszeństwo. Kobieta i dziecko trafili do szpitala. Kierowca audi poszukiwany (zdjęcia, wideo)

Dodano: 16.02.2018 14:49 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kierowca audi spowodował wypadek na skrzyżowaniu ulic Długiej i Towarowej w Białymstoku. Kobieta z dzieckiem trafili do szpitala. Wszystko nagrał kierowca z rejestratorem. Policja poszukuje pirata drogowego

Źródło: www.poranny.pl

Policja jedzie na czerwonym przez ulicę Branickiego w Białymstoku. Na Facebooku zawrzało (wideo)

Dodano: 16.02.2018 11:58 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Na jednym z portali społecznościowych pojawił się film, na którym widać, jak dwa oznakowane policyjne radiowozy przejeżdżają skrzyżowanie na czerwonym świetle. Internauci w swoich komentarzach nie pozostawiają suchej nitki na zachowaniu funkcjonariuszy.

Źródło: www.poranny.pl

Sprawca strzelaniny na Florydzie szukał informacji, jak zrobić bombę

Dodano: 15.02.2018 15:57 | 5 odsłon | 0 komentarzy


19-letni sprawca strzelaniny w liceum na Florydzie prawdopodobnie chciał dokonać jeszcze większej masakry. Policja prowadzi dochodzenie w sprawie strzelaniny, w której zginęło 17 osób. Wiadomo, że zabezpieczyła już komputer nastolatka.

Źródło: www.rmf24.pl

Sb, 24 lut 21:00 (13 Ulica) - CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku

Dodano: 15.02.2018 13:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W nowojorskim hotelu zostają znalezione ciała czterech osób. Podejrzanym jest młody mężczyzna. Policja zatrzymała go na ulicy. Był on pod wpływem...

Źródło: teletydzien.interia.pl

Dzień otwarty w suwalskiej policji. Uczniowie szkół średnich mogli zobaczyć, jak pracują suwalscy policjanci (zdjęcia)

Dodano: 15.02.2018 12:43 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Komendę Miejską Policji w Suwałkach odwiedziła młodzież szkół średnich. W ramach "Dnia otwartego" mogli oni zobaczyć między innymi stanowisko kierowania, pracownię techników kryminalistyki oraz strzelnicę.

Tagi: Policja, Dnia
Źródło: suwalki.naszemiasto.pl

Policja odzyskała 300-letnią rzeźbę anioła. Ktoś wysłał ją w paczce

Dodano: 15.02.2018 12:03 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Późnobarokową rzeźbę, skradzioną z kościoła w Czachowie w Zachodniopomorskiem odzyskali policjanci z Komendy Wojewódzkiej w Szczecinie. Liczący 300 lat zabytek dotarł na adres komendy w paczce pocztowej.

Źródło: www.rmf24.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone