niedziela, 22 kwietnia 2018 r.  Imieniny: Łukasza, Kai, Nastazji
Wiadomości z tagiem Polek  RSS
Polka zamordowana w Berlinie przez męża. Mówił, że "wytnie jej mózg"

Dodano: 21.04.2018 12:32 | 1 odsłon | 0 komentarzy


​Morderstwo Polki w Berlinie. Jak informuje niemiecka gazeta "B.Z.", Patrycja F. została zamordowana przez swojego męża Ahmeda T. Do zbrodni doszło na oczach czwórki dzieci.

Źródło: www.rmf24.pl

Czy millenialsi boją się euro?

Dodano: 20.04.2018 19:40 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Co drugi Polak jest zdania, że na wejściu do strefy euro i wprowadzeniu w naszym kraju wspólnej waluty stracą rodzime firmy. Największe obawy przed niekorzystnym wpływem dołączenia Polski do strefy euro przejawiają reprezentanci tzw. generacji Y.

Tagi: Polska, Polek
Źródło: di.com.pl

Współczesna Polka chce żyć aktywnie i mieć nowe pasje

Dodano: 20.04.2018 18:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Nadal ważna jest rodzina i życie zawodowe, ale coraz więcej Polek głośno mówi o chęci spełniania swoich pasji. Nawet jeśli jest to skok ze spadochronem albo na bungee!

Tagi: Polek, Nawet, Nadal
Źródło: www.pomorska.pl

Polak skazany za największe w historii Szwecji ataki hakerskie

Dodano: 20.04.2018 17:18 | 1 odsłon | 0 komentarzy


39-letni Polak Krzysztof H. został skazany przez sąd rejonowy w szwedzkim Malmoe na 6,5 roku więzienia za dokonanie ataków hakerskich. Jego celem było wyłudzenie pieniędzy. Wśród poszkodowanych są szwedzkie banki oraz partia polityczna.

Źródło: www.rmf24.pl

Majka: „Złapałem rytm wyścigowy”

Dodano: 19.04.2018 20:35 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Rafał Majka ukończył środową Strzałę Walońską na odległej, 90. pozycji. Polak przyłożył jednak rękę do miejsca w czołowej dziesiątce swojego kolegi z ekipy, Patricka Konrada. Na o wiele lepszy występ liczy podczas Liege-Bastogne-Liege. pochodzi z serwisu .

Tagi: Polek, Mają
Źródło: naszosie.pl

Masternode - Antminer, koparka Bitmain, L3+, D3, S9, GPU, BT

Dodano: 19.04.2018 15:32 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Masternode na Polis zarabiaj 200 zł dziennie. Masternode jest to najnowsza technologia zwiększania swojego kapitału opartego o technologię Blockchain Do tej pory, aby odnosić zyski na kryptowalutach trzeba było kupować chińskie koparki kryptowalutowe, które były uciążliwe w obsłudze. Od niedawna mamy możliwość inwestowania w najnowsze amerykańskie projekty maszyn wirtualnych typu Masternode W skład produktu masternode Polis wchodzi: - komputer Lenovo 11,6 cali z dedykowanym oprogramowaniem Linux dającym najwyższe bezpieczeństwo w sieci - 1000 jednostek polis - wirtualny serwer opłacony na rok czasu - roczne wsparcie naszych informatyków - zainstalowane portfele: Litecoin, Dash , Magnet, Polis Jak dużo mogę zarobić? Na dzień 19.04.2018r. przy inwestycji 36.000 zł, miesięcznie zarabiamy około 6000 zł, a zwrot z inwestycji następuje po około 6 miesiącach. Pomijając codzienne zyski jesteśmy stale właścicielami zainwestowanego kapitału i cały czas możemy nim dysponować. Jest to inwestycja łatwa do szybkiego spieniężenia. Codziennie do naszego portfela spływa około 8 nowych jednostek, co daje 3029 Polis rocznie. Dzięki wykopanym nowym jednostkom Polis, na tym samym urządzeniu możemy postawić kolejne serwery masternode. Walute Polis można bez problemu wykopać na bardzo tanich maszynach m.in Antminer D3. Dzięki czemu posiadając masternode i koparki w łatwiejszy i szybszy sposób zarobimy lub uzbieramy jednostki potrzebne np do postawienia kolejnych masternode. Link do produktu: mrcrypto.pl/kolekcja/sklep-online/masternode-polis W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy również do naszego biura w Warszawie gdzie zaprezentujemy działanie i możliwości masternode.

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

Polka odkryła kilka nowych gatunków smoków morskich

Dodano: 18.04.2018 18:09 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Kilka nowych dla nauki gatunków smoków morskich odkryła doktor Katarzyna Grzelak, adiunkt z Uniwersytetu Łódzkiego. To niesamowite stworzenia zaskakujące wyglądem i różnorodnością. Choć występują prawie w każdym środowisku morskim, te żyjące w arktycznych osadach morskich dopiero teraz doczekały się opisu.

Źródło: www.rmf24.pl

Polak zaatakowany w Wielkiej Brytanii. Bito go kawałkiem drewna i kopano

Dodano: 18.04.2018 17:42 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Brytyjska policja bada zgłoszenie o pobiciu Polaka przez grupę 20 mężczyzn w mieście Hull w hrabstwie East Yorkshire. Zajście jest traktowane jako przestępstwo z nienawiści na tle narodowościowym.

Źródło: www.rmf24.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone