środa, 26 czerwca 2019 r.  Imieniny: Jana, Pauliny, Rudolfiny
Wiadomości z tagiem Polek  RSS
Aż 10 proc. Polaków planuje emigrację zarobkową

Dodano: 26.06.2019 19:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Aktualnie co dziesiąty Polak chce wyjechać do pracy za granicę - wynika z nowego badania, które przeprowadziła firma TransferGo. Największą popularnością cieszą się Niemcy, Holandia oraz Wielka Brytania. Już teraz liczba emigrantów zarobkowych z Polski wynosi ok. 2,5 mln.

Źródło: www.podatki.biz

Punkty Widzenia: powinniśmy umieć pływać, czy nie?

Dodano: 26.06.2019 13:34 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zaledwie co dziesiąty Polak deklaruje, że potrafi pływać. Z czego wynikają tak kiepskie wyniki? Powinniśmy umieć pływać, czy niekoniecznie jest to potrzebne?

Tagi: Polek
Źródło: www.radio.kielce.pl

Co drugi Polak na L4. Pracodawcy mają prawo narzekać na koszty

Dodano: 25.06.2019 19:16 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Według raportu ZUS na temat absencji chorobowej w pierwszym kwartale tego roku, lekarze wypisali ponad 9 mln zaświadczeń lekarskich. Przeciętna długość zwolnienia wyniosła z kolei aż blisko 12 dni.

Tagi: Polek
Źródło: https:

Tragedia w Słowackim Raju; Polka spadła w przepaść

Dodano: 21.06.2019 19:24 | 7 odsłon | 0 komentarzy

68-letnia polska turystka nie przeżyła upadku ze skały w Parku Narodowym Słowacki Raj we wschodniej części Słowacji - poinformowali w piątek na swojej stronie internetowej słowaccy ratownicy górscy.

Źródło: www.deon.pl

Mechanik samochodów osobowych i ciężarowych

Dodano: 21.06.2019 14:28 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Agencja pracy LUPA PERSONAL jest niemiecką firmą z polskimi korzeniami, działającą na niemieckim rynku od wielu lat. Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę dla kandydatów z terenu UE Nasze motto : „Sukces firmy zależy od jego pracowników” – zostań jednym z nich! Mechanik samochodów osobowych i ciężarowych (ok. 2500 euro netto) Miejsca pracy: Niemcy – Polch / Erharting / Karlsdorf-Neuthard / Bräunlingen / Schwieberdingen / Nürnberg / Schwabach / München Opis stanowiska pracy: - naprawa samochodów ciężarowych lub osobowych – w zależności od doświadczenia - wymiana części i płynów eksploatacyjnych - diagnostyka - elektromechanika - naprawy bieżące i serwisowe Wymagania: - doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika samochodów osobowych bądź ciężarowych - dobre podstawy języka niemieckiego - wykształcenie kierunkowe zawodowe lub techniczne - własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt) Oferujemy: - umowę na warunkach niemieckich, którą otrzymasz już przed przyjazdem do Niemiec - stawka godzinowa od 12,00 – 13,00 € brutto + dieta 40-50,00€ netto dziennie - mówimy po polsku – nasi koordynatorzy służą pomocą 24h/7 - zakwaterowanie - dodatek urlopowy i świąteczny - punktualne wypłaty oraz możliwość zaliczek - możliwość pracy w godzinach dodatkowych płatnych od +25% - odzież roboczą - płatny urlop od 24 dni w roku Zainteresowany? Wyślij swoje aktualne CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres: [email protected] dodając w temacie numer referencyjny: KFZ/DE/07/2019

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Wielka Brytania: Dwaj młodzi Polacy skazani za terroryzm

Dodano: 18.06.2019 15:28 | 8 odsłon | 0 komentarzy

19-letni Polak Michał Sz. i mający polskie korzenie 18-letni Oskar D.-K. zostali skazani we wtorek na kary więzienia na mocy przepisów o zwalczaniu terroryzmu, m.in. za zachęcanie do zamordowania księcia Harry'ego za "zdradę rasy" przez małżeństwo z Meghan Markle.

Źródło: www.deon.pl

Poznaj zalety dojrzałości. Ruszył program aktywizacji zawodowej osób po 45 roku życia

Dodano: 17.06.2019 19:27 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Według najnowszych danych GUS, co trzeci Polak powyżej 50. roku życia jest aktywny zawodowo. Wynik ten z roku na rok się poprawia, ze statystyk wynika jednak, że w naszym kraju wielu ludzi z bogatym doświadczeniem ma problem ze znalezieniem pracy. To właśnie myślą o nich stworzono nowy program, którego celem jest aktywizacja zawodowa osób w wieku 45 plus.

Tagi: Polek, Poznam
Źródło: di.com.pl

Microsoft na paradzie równości w najlepszy możliwy sposób – z tęczową klawiaturą

Dodano: 17.06.2019 18:53 | 2 odsłon | 0 komentarzy

To, że Microsoft wspiera paradę równości, nie jest zaskakujące. Warto o tym wspomnieć ze względu na to, jak się przyłączył do obchodów 50. rocznicy zamieszek w Stonewall. Ponad 4 tysiące pracowników Microsoftu z całego świata przeszło z uczestnikami marszów równości ulicami 60 miast w 30 państwach. Pracownicy Microsoftu z Polki przyłączyli się do marszu w Warszawie, gdzie wyrażali swoje&...

Źródło: feedproxy.google.com

Posiadacze kart kredytowych używają ich najczęściej w sklepach spożywczych

Dodano: 13.06.2019 7:26 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Co czwarty dorosły Polak deklaruje, że posiada kartę kredytową, wynika z raportu Santander Consumer Banku (Santander CB) "Polaków portfel własny - kochamy okazje". Ponad 60% korzysta z nich regularnie, w tym co piąty używa jej każdego lub prawie...

Źródło: inwestycje.pl

Niemcy: Pijany Polak przejechał ponad 20 km pod prąd na autostradzie

Dodano: 13.06.2019 7:09 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Ponad 20 kilometrów przejechał pod prąd na autostradzie w Hesji w środkowych Niemczech pijany polski kierowca ciężarówki - poinformowała w niedzielę miejscowa policja. Decyzją sądu 47-letni Polak trafił do aresztu.

Źródło: www.gazetaprawna.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone