wtorek, 11 grudnia 2018 r.  Imieniny: Biny, Damazego, Waldemara
Wiadomości z tagiem Polaka  RSS
Polacy wydają więcej na święta

Dodano: 11.12.2018 15:11 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Polska rodzina na nadchodzące święta Bożego Narodzenia wyda średnio blisko 1754 zł, czyli o 139 zł więcej niż w ubiegłym roku.

Źródło: https:

Kierowca C+E - Praca w Stanach Zjednoczonych

Dodano: 11.12.2018 10:45 | 0 odsłon | 0 komentarzy

EPSN Workforce Poland dla naszego Klienta w Stanach Zjednoczonych (Teksas, Oregon, Colorado) poszukuje Kierowców kat. C+E oraz Cystern do pracy stałej. Wymagania: bardzo dobra znajomość języka angielskiego - warunek konieczny doświadczenie zawodowe min. 3 lata jako Kierowca C+E (poparte referencjami) czynne prawo jazdy kat. C+E uprawnienia ADR (w przypadku Cystern) gotowość do relokacji do Stanów Oferta: pokrycie kosztów relokacji przez pracodawcę (bilet, wiza, zielona karta, tymczasowe zakwaterowanie) kurs na amerykańskie prawo jazdy kat.C+E opłacony przez pracodawcę kontrakt 3-letni zawierany bezpośrednio z pracodawcą wynagrodzenie 50000-75000 USD rocznie + system bonusowy (900-1250 USD netto tygodniowo) średnia mil 2000-3000 tygodniowo system bonusowy ubezpieczenie i pakiet medyczny gwarantowane przez pracodawcę (możliwość dopisania najbliższej rodziny) Osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim na adres: [email protected]

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Pracownik budowlany - Praca w Kanadzie

Dodano: 10.12.2018 19:14 | 0 odsłon | 0 komentarzy

EPSN Workforce Poland dla Klienta w Kanadzie (firma z siedzibą w Vancouver) poszukuje pracowników budowlanych oraz do prac wykończeniowych zainteresowanych pracą kontraktową. Aktualne stanowiska: Cieśla/Stolarz Tynkarz Elektryk Hydraulik Wymagania: min. 4 lata doświadczenia na danym stanowisku gotowość do wyjazdu do pracy w przeciągu 6 miesięcy (czas oczekiwania na vize) dobra znajomość angielskiego niekaralność gotowość do podjęcia pracy na 1 rok (czas trwania kontraktu) Klient oferuje: kontrakt roczny (10 tygodni pracy - 1 tydzień wolnego - opłacane przeloty do Polski) wynagrodzenie od 850 EUR tygodniowo - wyższe zależne od doświadczenia zawodowego praca w wymiarze 64 godz/tygodniowo viza pracownicza (wydawana na 2 lata) przeloty na miejsce pracy (do Kanady) bezpłatne zakwaterowanie Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim za pośrednictwem strony lub bezpośrednio na adres: [email protected]

Tagi: Prawo, Polaka
Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Puerto Vallarta Open: Polacy z dwiema wygranymi na koncie

Dodano: 10.12.2018 7:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jedna polska dwójka walczy w zawodach Puerto Vallarta Open, które odbywają się w Meksyku. Po pierwszym dniu rozgrywek Bartosz Łosiak i Piotr Kantor mają dwa zwycięstwa na koncie i zapewniony awans do kolejnej rundy.

Źródło: aktualnosci.siatka.org

Główna nagroda dla polskiego rozwiązania grywalizacyjnego

Dodano: 07.12.2018 22:02 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Polacy tworzą gry wideo, które podbijają świat. W ostatnim tygodniu pokazaliśmy, że jesteśmy świetni również w pokrewnej dziedzinie – grywalizacji biznesowej. Twórca platformy GAMEHILL zdobył właśnie główną nagrodę podczas gali Learning Technologies Awards w Londynie. Została ona uznana za najlepsze na świecie biznesowe wdrożenie rozwojowe.

Źródło: di.com.pl

Pracownik budowlany - Praca w Kanadzie

Dodano: 07.12.2018 13:15 | 2 odsłon | 0 komentarzy

EPSN Workforce Poland dla naszego partnera w Kanadzie (firma z siedzibą w Vancouver) poszukuje pracowników budowlanych oraz do prac wykończeniowych zainteresowanych pracą kontraktową. Aktualne stanowiska: Cieśla/Stolarz Tynkarz Elektryk Hydraulik Klient oferuje: kontrakt roczny (10 tygodni pracy - 1 tydzień wolnego - opłacane przeloty do Polski) wynagrodzenie od 850 EUR tygodniowo - wyższe zależne od doświadczenia zawodowego praca w wymiarze 64 godz/tygodniowo viza przeloty na miejsce pracy zakwaterowanie Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim za pośrednictwem strony.

Tagi: Prawo, Polaka
Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Zamożni Polacy zyskują na wzroście gospodarczym

Dodano: 05.12.2018 13:06 | 2 odsłon | 0 komentarzy

O jedną piątą w ciągu roku zwiększyła się liczba bogatych i bardzo bogatych Polaków. Jest ich już prawie 200 tys.

Tagi: Jemu, Polaka
Źródło: rss.gazetaprawna.pl

Zalando. Co Polacy kupują na Gwiazdkę? [INFOGRAFIKA]

Dodano: 04.12.2018 13:41 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zalando przeprowadziło badanie przedświątecznych preferencji zakupowych swoich konsumentów.

Tagi: Polaka
Źródło: feedproxy.google.com

Miliardy na polskim rynku e-commerce

Dodano: 04.12.2018 13:38 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Polacy coraz częściej wybierają się na zakupy do… ulubionych sklepów internetowych. Ponad połowa polskich internautów kupowało on-line w ubiegłym roku. Przede wszystkim chodzi o wygodę. Na e-zakupy poświęcamy mniej czasu. Cieszy również dostęp do asortymentu przez całą dobę.

Tagi: Polaka
Źródło: di.com.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone