poniedziałek, 19 listopada 2018 r.  Imieniny: Elżbiety, Faustyny, Pawła
Wiadomości z tagiem Polaka  RSS
Czy już czas na stałe bazy USA w Polsce

Dodano: 18.11.2018 15:46 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Czy jesteś zwolennikiem rozmieszczenia w Polsce na stałe wojsk USA? Polacy nie mają wątpliwości – pokazał sondaż SW Research dla serwisu rp.pl.

Tagi: Polska, Polaka
Źródło: https:

Puerto Vallarta Open: Polacy z dwiema wygranymi na koncie

Dodano: 18.11.2018 7:23 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Jedna polska dwójka walczy w zawodach Puerto Vallarta Open, które odbywają się w Meksyku. Po pierwszym dniu rozgrywek Bartosz Łosiak i Piotr Kantor mają dwa zwycięstwa na koncie i zapewniony awans do kolejnej rundy.

Źródło: aktualnosci.siatka.org

Start rundy rewanżowej Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych, walka Polaka w Cage Warriors - weekend w Eleven Sports

Dodano: 17.11.2018 10:11 | 4 odsłon | 0 komentarzy

W najbliższy weekend kibice piłki ręcznej zobaczą w ELEVEN SPORTS pierwsze mecze rundy rewanżowej VELUX EHF Champions League, w tym starcie PGE Vive Kielce z Mieszkowem Brześć. Fanom sportów walki stacja pokaże galę Cage Warriors 99 z udziałem Polaka Krzysztofa Rajewskiego, a miłośnikom wyścigów lotniczych finałowe zawody cyklu Red Bull Air Race.

Źródło: feedproxy.google.com

Konstytucja: źródło wiedzy o najważniejszych wartościach

Dodano: 17.11.2018 5:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Tożsamość Polaka nie zawiera w sobie przywiązania do takiego lub innego aktu prawnego.

Tagi: Polaka
Źródło: https:

Kraków. Sezon u Słowackiego pod znakiem twórczości Wyspiańskiego

Dodano: 17.11.2018 0:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

- Wyspiański złapał za rękę tzw. Polaka narodowego - lubiącego celebrę, race i sztandary, ale zapominającego o tolerancji i ciekawości świata - mówi PAP kurator programu artystycznego w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie Bartosz Szydłowski. Bieżący sezon w Teatrze Słowackiego upływa pod znakiem twórczości autora "Wesela".

Źródło: www.e-teatr.pl

Czy Tusk powinien przeprosić za „bolszewików”

Dodano: 16.11.2018 19:01 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Czy Donald Tusk powinien przeprosić za słowa o „współczesnych bolszewikach”? Polacy nie mają wątpliwości – pokazał sondaż SW Research dla serwisu rp.pl.

Źródło: https:

Błysnął Rosjanin, Stoch w strachu, wiatr pokazał moc

Dodano: 16.11.2018 18:37 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Kwalifikacje przed pierwszym w tym sezonie konkursem Pucharu Świata wygrał Rosjanin Jewgienij Klimow, drugi był Dawid Kubacki. Pozostali Polacy zaprezentowali się przeciętnie. Kamil Stoch skakał w niesprzyjających warunkach i ledwie zakwalifikował się do niedzielnego konkursu indywidualnego

Źródło: https:

Opiekunka osób starszych - Praca w Irlandii

Dodano: 16.11.2018 13:26 | 3 odsłon | 0 komentarzy

EPSN Workforce Poland naszego Klienta w Irlandii (różne lokalizacje: Roscommon, Carlow, Tipperary) poszukuje Opiekunów Osób Starszych oraz Pielęgniarek do pracy stałej. Rozmowy skype z pracodawcą: 11-12 grudnia Zakres obowiązków: udzielania pacjentom codziennego wsparcia w toalecie, utrzymywaniu higieny ciała pomoc przy spożywaniu posiłków wspieranie pielęgniarek oraz personelu medycznego w codziennych obowiązkach pomoc pacjentom w przemieszczaniu się po domu opieki Wymagania: bardzo dobra znajomość angielskiego - poziom B2 rejestracja w NMBI (Pielęgniarki) - wymóg konieczny Fetalc level 5 lub ekwiwalent (Opiekunki) - wymóg konieczny doświadczenie w opiece nad osobami starszymi w domu opieki lub na oddziale geriatrycznym chęć wyjazdu do Irlandii do pracy stałej gotowość do podjęcia pracy od zaraz Pracodawca oferuje: pracę stałą w pełnym wymiarze godzin (36 godz./tygodniowo) wynagrodzenie €9.55 euro dla Opiekunek, €17 dla Pielęgniarki kontrakt zawierany bezpośrednio z pracodawcą wsparcie w relokacji Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected] w języku angielskim. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Polacy się nie poddają. By uciec od delegowania, rozwijają biznes za granicą

Dodano: 16.11.2018 13:07 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Przedsiębiorcy coraz częściej decydują się na założenie działalności gospodarczej za granicą. Są wśród nich ci, którzy do tej pory stawiali na delegowanie pracowników do wykonywania usług. Mają dosyć ciągłego nękania ich kontrolami i coraz ostrzejszych przepisów.Polska zaskarżyła najnowszą dyrektywę o delegowaniu do TSUE. Trudno przewidzieć, czy skarga będzie uwzględniona, ale przemawiają za tym mocne argumenty.Pączkowanie polskich firm w Europie dotyczy też przewoźników. Nie zawsze jednak stoją za tym te same powody, co w przypadku delegowania. Zwłaszcza że wciąż nie jest jasne, czy ma ono zastosowanie do kierowców.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

wyścigi / Lewandowski bez punktów

Dodano: 16.11.2018 11:09 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Rafał Mikrut i Mariusz Urbański z GT3 Poland wywalczyli siódme miejsce w pierwszym wyścigu łączonych klas AM i LC podczas końcowej rundy Super Trofeo Europe w Vallelundze. Zwycięstwo przypadło Florianowi ...

Źródło: wyscigi.autoklub.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone