piątek, 19 stycznia 2018 r.  Imieniny: Erwiny, Henryka, Mariusza
Wiadomości z tagiem Poczta  RSS
Pracownik Biurowy

Dodano: 17.01.2018 12:06 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Staff Partners
wysyłanie dokumentów/paczek za pośrednictwem Poczty Polskiej i kurierów odbieranie i
Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa
Obszar zawodowy: Administracja biurowa

Źródło: www.praca.pl

Masaż Ciałem 120

Dodano: 15.01.2018 10:50 | 2 odsłon | 0 komentarzy

WITAM WIELBICIELE MASAŻU EROTYCZNEGO!!! Poczuj rozkosz całego ciała przez erotyczny masaż Tantra i Nuru. Masaż wykonuje nagim ciałem i rękami z olejkiem, masuje całe cało - zrelaksuje i rozloznie go, pieszcząc i masując miejsca intymne i zony erogenne podniecę i doprowadzę do spełnienia nie tylko dla ciała no i dla ducha, że poczujesz się jak w niebie. Satysfakcja gwarantowana na 100%. Spotkanie jest możliwe tylko u Ciebie Zadzwoń, ja czekam na nasze spotkanie.

Źródło: dupcia.pl

Poczta Polska szuka sposobu na szybsze dostawy paczek

Dodano: 15.01.2018 8:11 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Poczta Polska szuka sposobów na usprawnienie pracy. Mają w tym pomóc startupy.

Tagi: Polska, Poczta
Źródło: www.telepolis.pl

Reprezentacyjna ulica Sandomierza doczeka się remontu

Dodano: 10.01.2018 11:56 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Jedna z głównych ulic Sandomierza zostanie gruntownie przebudowana. Chodzi o ulicę Żeromskiego, łączącą starówkę m. in. z dworcem autobusowym. Przy tym trakcie ulokowane są m.in. Wyższe Seminarium Duchowne i Poczta Główna.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Dostarczanie korespondencji - Gdańsk

Dodano: 09.01.2018 10:57 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Poczta Polska S.A. poszukuje odpowiedzialnych osób do dostarczanie korespondencji i przekazów pieniężnych pieszo lub samochodem na terenie wybranej dzielnicy Gdańska. wymiar etatu: 1,0 rodzaj umowy: umowa o pracę na okres próbny LISTONOSZ PIESZY - rejon do wyboru: -Gdańsk Wrzeszcz (umowa o pracę w ramach długotrwałego zastępstwa) -Gdańsk Osowa (umowa o pracę na okres próbny, docelowo na stałe) -Gdańsk Śródmieście (umowa o pracę na okres próbny, docelowo na stałe) LISTONOSZ SAMOCHODOWY - rejon do wyboru: -Gdańsk Osowa (umowa o pracę na okres próbny, docelowo na stałe) -Gdańsk Wrzeszcz (umowa o pracę w ramach długotrwałego zastępstwa) OFERUJEMY: 1. umowę o pracę i gwarancję terminowej wypłaty wynagrodzenia do 10-tego każdego miesiąca, 2. premia za obecność w pracy, 3. gwarantowane trzynaste wynagrodzenie, dodatek stażowy za staż pracy w Poczcie Polskiej, 4. zwrot kosztów używania samochodu do celów służbowych - kilometrówka (w przypadku wyboru rejonu samochodowego), 5. wolne weekendy i święta, 6. pracę w systemie jednozmianowym od godziny około 9:00, 7. możliwość samoorganizacji pracy w terenie, 8. atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych m.in. dofinansowanie do sportu (do karnetów na siłownię, basen, do karty MultiSport) dofinansowanie do kultury w tym biletów do kin, teatrów, na koncerty, dofinansowanie do wypoczynku urlopowego pracowników, dofinansowanie do zimowisk i kolonii dla dzieci dwa razy w roku, paczki dla dzieci, rabaty u partnerów biznesowych, zapomogi finansowe, pożyczki na cele mieszkaniowe. 9. przyuczenie do zawodu przez doświadczonego pracownika, 10. możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie na atrakcyjnych warunkach, 11. rozwój zawodowy podczas przebiegu kariery zawodowej (możliwość uzupełnienia wykształcenia). ----------------------------------------------- OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY: 1. zaangażowania i dokładności w wykonywaniu zadań m.in. * dostarczanie korespondencji i przekazów pieniężnych, * dbanie o dobry wizerunek pracodawcy, * realizacja planów sprzedażowych wybranych usług i produktów (m.in. znaczki, prenumeraty), 2. gotowości do pracy niezależnie od warunków atmosferycznych, 3. sprawności fizycznej i braku przeciwwskazań do dźwigania, 4. prawo jazdy kat. B oraz własnego lub użyczonego samochodu do celów służbowych w przypadku wyboru rejonu samochodowego. ----------------------------------------------- Pragniesz poznać więcej szczegółów lub umówić się bezpośrednio na rozmowę? Skontaktuj się telefonicznie. -------------------------------------------------------- Aplikację można składać na adres e-mail: [email protected] z dopiskiem w tytule w zależności od wyboru oferty: "Listonosz z samochodowy - wybrana dzielnica" "Listonosz pieszy - wybrana dzielnica" lub poprzez wypełnienie formularza -> system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?webid=E3568421-EEF0-4863-BEC3-56613E56325D&skkcfg=993ad47d358f45b1b84493910533445b&skkExternalOfferId=144537&skkCountryId=1&skkRegionId=9

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

120 milionów paczek - tak Poczta Polska podsumowuje rok

Dodano: 08.01.2018 18:41 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Najgoręcej było oczywiście przed świętami.

Tagi: Polska, Poczta
Źródło: feedproxy.google.com

Będą podwyżki dla pracowników Poczty Polskiej. Już drugie w tym roku

Dodano: 31.12.2017 7:11 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Druga w tym roku podwyżka wynagrodzenia to efekt podpisanego właśnie porozumienia zarządu Poczty Polskiej ze związkami zawodowymi. W ciągu ostatnich miesięcy pensje osób najmniej zarabiających wzrosły w spółce o 520 zł, a od maja obowiązuje także nowy system premiowania. Tylko w tym roku Poczta Polska przeznaczy na wynagrodzenia dla swoich 80 tys. pracowników ponad 4,2 mld zł, czyli o ponad 500 mln zł więcej niż w ubiegłym.

Źródło: https:

reklama
Rapidox.pl

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone