środa, 23 stycznia 2019 r.  Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
Wiadomości z tagiem Początek  RSS
Barbara Włodarczyk: Teraz będzie coraz lepiej

Dodano: 23.01.2019 7:22 | 0 odsłon | 0 komentarzy

- Początek spotkania był w naszym wykonaniu bardzo nerwowy. Ogólnie stres wziął górę i nie potrafiłyśmy się odnaleźć na parkiecie - mówi o pierwszym meczu Wisły Warszawa w I lidze kapitan zespołu, Barbara Włodarczyk. Warszawianki pokonały w Świeciu 3:1 Jokera.

Źródło: aktualnosci.siatka.org

Katowice: Podatek VAT w 2019 r. - uchwalone i projektowane zmiany oraz skutki praktyczne

Dodano: 22.01.2019 19:08 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Początek roku 2019 obfituje w zmiany w zakresie podatków. Istotne nowelizacje dotyczą również podatku od towarów i usług VAT - zmieniając między innymi zasady odliczania i zwrotu podatku, stosowania stawek, stosowania nomenklatury i symboli, kas fiskalnych i wielu innych obszarów. Szkolenie: Zmiany w podatku VAT odpowie na większość Państwa pytań i wątpliwości, które z pewnością trapią Państwa po lekturze pierwszych publikacji i doniesień na temat procedowanych jeszcze projektów ustaw. Celem szkolenia jest kompleksowe i usystematyzowane przedstawienie zmian w podatku VAT, których stosowanie rozpoczęło się w 2019 roku. Uczestnicy szkolenia będą również mogli poznać praktyczne skutki wprowadzanych zmian w obszarach, które ich dotyczą oraz skutki zmian, wprowadzanych sukcesywnie w ciągu bieżącego roku.

Źródło: www.podatki.biz

Romance TV w otwartym oknie Cyfrowego Polsatu. Początek roku pełen premier

Dodano: 20.01.2019 12:19 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Do 15 lutego 2019 roku abonenci Cyfrowego Polsatu korzystający minimum z pakietu Mini HD, którzy nie mają w swoim abonamencie kanału Romance TV HD, będą go mogli oglądać bez dodatkowych opłat. Kanał Romance TV przygotował dla widzów premiery filmów i seriali

Źródło: feedproxy.google.com

Brexit znów w centrum uwagi

Dodano: 15.01.2019 8:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Początek tygodnia na rynkach przyniósł nieznaczne spadki na większości rynków akcji. WIG20 stracił 0,3%, zamykając się na poziomie 2327,7 pkt. Podobnej skali spadki odnotował DAX.

Źródło: biznes.interia.pl

Początek sezonu wyników na Wall Street

Dodano: 14.01.2019 16:08 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Początek tygodnia na światowych giełdach przebiega w minorowych nastrojach. Odbicie, które obserwowaliśmy od początku 2019 roku, zostało zatrzymane przez publikację danych z chińskiej gospodarki. Bazując na najnowszych danych, w grudniu obserwowaliśmy dalszą słabość w chińskim handlu zagranicznym.

Źródło: biznes.interia.pl

retro / Początek roku na lodzie

Dodano: 14.01.2019 11:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Andrzej Lubiak, sześciokrotny rajdowy mistrz Polski, wraz ze swoim synem Maćkiem, wystartuje w Historic Ice Trophy. Impreza w austriackim Altenmarkt-Zauchensee to wyjątkowe historyczne zawody na lodzie. ...

Źródło: retro.autoklub.pl

Dobra passa podtrzymana

Dodano: 11.01.2019 9:01 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Czwartkowa sesja przyniosła przedłużenie wzrostowej serii na amerykańskich parkietach do pięciu. Początek handlu nie zapowiadał się dobrze, po tym jak w pierwszej godzinie indeksy odnotowały blisko 1 proc. spadki.

Źródło: biznes.interia.pl

Początek roku w „Azorkach”.

Dodano: 09.01.2019 16:03 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W gorzowskim schronisku dla bezdomnych zwierząt przebywa obecnie 116 psów. Placówka nie jest zatem przepełniona, może tam przebywać do 140 zwierząt. Początek roku okazał się wyjątkowo spokojny.

Tagi: Początek
Źródło: tvgorzow.pl

Kurs online behawiorystyka psa - szkolenie internetowe w Ka

Dodano: 08.01.2019 7:12 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Kurs online behawiorystyka psa - szkolenie internetowe w Kar-Group. Zapraszamy Państwa na szkolenia stacjonarne oraz online (certyfikat bez adnotacji o formie ukończenia kursu). Do kogo adresowany jest ten kurs? Szkolenie skierowane jest do wszystkich, którzy są zainteresowani zrozumieniem zachowania i psychiki psów, sposobów komunikowania się. wydawania poleceń. Kurs skierowany jest dla właścicieli psów którzy chcą lepiej zrozumieć swojego pupila i jego psychologię. Przebieg kursu 1. kursant otrzymuje dostęp do platformy e-learningowej. 2. uczestniczysz w kursie zapoznając się z materiałami szkoleniowymi 3. zaliczasz egzamin wewnętrzny - minimum 70% poprawnych odpowiedzi - w razie nie powodzenia prosimy o kontakt (nastąpi bezpłatna poprawka) 4. Na certyfikacie nie ma adnotacji, że kurs odbył się drogą internetową Materiał dydaktyczny ( obowiązkowy ) Moduł I 1. „Oswoić znaczy stworzyć więzy”. Początek więzi z człowiekiem. 2. Prawidłowa socjalizacja psa jako podstawowy element opieki. 3. Zasady uczenia się, mowa ciała psów i pozytywne szkolenie na co dzień. Moduł II 4. Dobrostan psa i jego potrzeby . 5. Człowiek - najczęstsza przyczyna problemów behawioralnych. Profilaktyka i sposoby radzenia sobie z nimi. Materiał dydaktyczny do zaliczenia egzaminu wewnętrznego 1. Materiał dydaktyczny można pobrać na dysk lub wydrukować. 2. Materiał dydaktyczny ma charakter pomocniczy, warunkiem zakończenia szkolenia jest zdanie egzaminu wewnętrznego. 3. Odpowiedzi na pytania w egzaminie wewnętrznym zawarte są w materiale dydaktycznym. Link do szkolenia: http://kursy-edu.net.pl/kurs-behawiorystyka-psa/ Firma Szkoleniowa Kar-Group jest instytucją szkoleniową, która widnieje w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem ewidencyjnym: 2.28/00102/2015*.

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Pokolenie M: karate dla wszystkich

Dodano: 07.01.2019 17:35 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Początek roku to czas wielu postanowień, jednym z nich jest „zacząć uprawiać jakiś sport”, jeśli macie podobnie, co powiecie o karate? Czy jest to sport dla każdego i dlaczego warto trenować już od najmłodszych lat?

Tagi: Początek
Źródło: www.radio.kielce.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone