środa, 15 sierpnia 2018 r.  Imieniny: Marii, napoleona, Stelii
Wiadomości z tagiem Platformy  RSS
Platforma Obywatelska pyta, co dalej Łomżo? (zdjęcia, wideo)

Dodano: 10.08.2018 14:15 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Radni z Platformy Obywatelskiej ruszają z akcją konsultacyjną "Łomża - co dalej?" Chcą przepytać tysiąc mieszkańców, aby poznać ich oczekiwania i potrzeby.

Źródło: lomza.naszemiasto.pl

Kurs dietetyki – szkolenia na specjalistę żywienia

Dodano: 07.08.2018 17:48 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Kursy dietetyki znajdują się na platformie https://www.kursdietetyki.pl/. Jest to nowoczesna platforma stworzona przez Akademię Dietetyki – lidera na rynku szkoleń. Na platformie są dostępne kursy: •Żywienie w sporcie •Żywienie kobiet w ciąży i karmiących •Żywienie dzieci Kursy są kierowane do wszystkich, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę. Są odpowiednie zarówno dla osób nie posiadających wykształcenia kierunkowego, jak i dla dietetyków i specjalistów. Wszystkie przedstawione w kursach treści są zgodne z najnowszymi wytycznymi. Platforma wyróżnia się tym, że zawiera materiały filmowe, na których doświadczony i wykwalifikowany dietetyk i wykładowca wyjaśnia wszystkie zagadnienia. Dodatkowo do każdego filmu dołączony jest zestaw unikalnych i interesujących quizów i łamigłówek, które pozwalają na wyćwiczenie zdobytej wiedzy. Każdy film i zadania mogą być powtarzane dowolną ilość razy, co ułatwia naukę i zapamiętywanie. Taki sposób przekazywania wiedzy jest nietuzinkowy, ale dzięki temu ciekawy dla kursanta i bardzo efektywny. Co więcej platforma dostosowuje się do każdego urządzenia mobilnego. Dostęp jdo szkolenia on-line jest całodobowy i nieograniczony przez 6 miesięcy, dzięki czemu możliwe jest korzystanie z kursu w dowolnym miejscu i czasie. Kurs można wykupić w każdej chwili. Możliwe jest również otrzymanie faktury za zakupione szkolenie. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych kursów. Kontakt Akademia Dietetyki ul. Jaracza 36 b/3 90-252 Łódź https://www.kursdietetyki.pl/ Tel. 784 950 203, 42 630 06 80 mail: [email protected]

Źródło: podreczniki-nauka.hiperogloszenia.pl

Konflikt w PO. Trwa wojna na oświadczenia

Dodano: 04.08.2018 16:11 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Kolejna odsłona konfliktu pomiędzy ostrowieckimi strukturami Platformy Obywatelskiej a wojewódzkimi władzami partii. Strony atakują się wzajemnie oświadczeniami.

Źródło: www.radio.kielce.pl

„Totalny odjazd totalnej opozycji”. Kolejny konflikt w Platformie Obywatelskiej

Dodano: 03.08.2018 15:15 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Ostrowieckie struktury Platformy Obywatelskiej znów w konflikcie z wojewódzkimi władzami partii. Grigor Szaginian, przewodniczący struktur w Ostrowcu Świętokrzyskim, ogłosił w tym tygodniu chęć startu w wyborach samorządowych z własnego komitetu. Ta decyzja zbulwersowała regionalne władze, które w oświadczeniu przesłanym do mediów jednoznacznie krytykują zachowanie szefa PO w Ostrowcu.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Platforma fundraisingowa SharingBee pomaga w zdobyciu finansowania projektów społecznych. W tym Happy Doga z Białegostoku (wideo).

Dodano: 02.08.2018 10:26 | 3 odsłon | 0 komentarzy

SharingBee, to społeczna platforma fundraisingowa, załozona przez ludzi, którzy chcą zmienić świat wokół siebie i pomóc najbardziej potrzebującym: instytucjom, ludziom i zwierzętom. Dzięki prowadzonemu przez nią portalowi MyPlanetMission.pl powstała aktywna społeczność ambasadorów dobroczynności: ludzi, organizacji i firm zaangażowanych w stworzone przez siebie misje. Wspierają m.in. działania Fundacji „Pomóż im!”, utrzymanie Centrum Wspólnotowego Stowarzyszenia „Emaus-Rzeszów”, budowę Wielospecjalistycznego Ośrodka dla Osób Niepełnosprawnych w Nowym Zglechowie oraz schroniska dla starych psów i psiego parku w Białymstoku

Karta mieszkańca wg. PO.

Dodano: 01.08.2018 20:48 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Od 1 sierpnia gorzowianie mogą składać wnioski o wydanie karty mieszańca. Z założenia ma ona przynosić właścicielowi szereg profitów. Na początek są to zniżki na przejazdy gorzowskim MZK. Kartę mieszkańca przygotował prezydent Gorzowa wraz z radnymi klubów Gorzów Plus i Prawo i Sprawiedliwość. Platforma Obywatelska przekonuje, że pomysł był ich.

Źródło: tvgorzow.pl

Volvo FL 220 Manual Platforma ład. 7980 kg - PPHU Duet - Duda Grzegorz

Dodano: 01.08.2018 9:29 | 2 odsłon | 0 komentarzy

- Niezawodne Volvo FL 220 Platforma - Rok produkcji : 2006r - Pier. rej 24.07.2006r - Skrzynia biegów manualna - Silnik o mocy : 220KM - Skrzynia biegów Manualna - DMC : 15000 kg - Ładowność : 7980 kg - Wymiary : - Długość 6.75m - Szerokość 2.53m - Rozstaw osi : 5.40m - Na kołach 275/70/R 22,5…

Źródło: motosprzedaz.pl

Borys Budka na ławeczce Surowca.

Dodano: 31.07.2018 20:10 | 2 odsłon | 0 komentarzy

W poniedziałek na popularnym „Kwadracie” gorzowianie mogli spotkać Borysa Budkę, byłego ministra sprawiedliwości. Polityk Platformy Obywatelskiej przyjechał na zaproszenie Roberta Surowca, kandydata tej partii w wyborach na prezydenta Gorzowa. Politycy ustawili ławkę i zachęcali mieszkańców do rozmów.

Czy Grigor Szaginian wstydzi się PO?

Dodano: 31.07.2018 11:47 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Grigor Szaginian, szef ostrowieckich struktur Platformy Obywatelskiej, zapowiada utworzenie własnego komitetu wyborczego, który wystawi kandydatów do Rady Miasta i Rady Powiatu w Ostrowcu. Decyzja ta została zaakceptowana przez powiatowe struktury PO. Partia podjęła także uchwałę o wstąpieniu w koalicję z nowym komitetem.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Gawłowski: Biskup mówił, że Rydzyk mi nie odpuści

Dodano: 30.07.2018 8:41 | 3 odsłon | 0 komentarzy

- Nie mam najmniejszych wątpliwości, że wszystko co mnie dotyczy, cała ta nagonka na mnie, to codzienne niszczenie mnie w mediach publicznych, rozjeżdżanie w tych mediach reżimowych ma wymiar tylko i wyłącznie politycznego polecenia - mówił w #RZECZoPOLITYCE Stanisław Gawłowski, sekretarz generalny i poseł Platformy Obywatelskiej.

Źródło: www.rp.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone