środa, 12 grudnia 2018 r.  Imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary
Wiadomości z tagiem Platformy  RSS
Platformy wiertnicze -aplikowanie cv

Dodano: 08.12.2018 14:33 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Treść ogłoszenia ; poszukiwani kandydaci do składania cv dla baz danych . , na światowe złoza wydobywcze . Anglia,Norwegia , Holandia i inne kraje Europy i pozaeuropejskie . Poszukiwane zawody dla przemysłu wydobywczego ropy i gazu to : mechanicy , elektrycy , rurarze , chemicy , dział gastronomiczno-hotelarski , bezpośrednio przy wydobywaniu : wiertacze , hakowi , szczepiacze itp . Zarobki zgodne ze stanowiskiem pracy , długości i miejsca kontraktu .System zatrudnienia - rotacja 2tyg.na 3tyg. wolne . Proponowane są liczne przeszkolenia ( dział gastronomiczno-hotelarski , ochrona srodowiska , konserwacja itd... )Możliwa jest negocjacja wynagrodzenia, w zależności od Twoich kwalifikacji i doświadczenia. Pełny legal . Szczególy udzielane są również telefonicznie , ale dopiero po otrzymaniu cv ! Prosimy dołączyć do CV swój nr telefon - szybko ODDZWONIMY .

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Nie żyje posłanka PiS Jolanta Szczypińska

Dodano: 08.12.2018 12:46 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Zmarła posłanka Prawa i Sprawiedliwości Jolanta Szczypińska. Od lat walczyła z chorobą nowotworową. Za rządów Platformy Obywatelskiej, w ramach solidarności z pacjentami, którzy długo czekali na leczenie, odmówiła terapii. W listopadzie została hospitalizowana na skutek powikłań po przebytym zabiegu urologicznym. Miała 61 lat.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Chcę jawności. Co prokuratura ma na urzędników KNF z czasów PO?

Dodano: 07.12.2018 11:12 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Czy prokuratura działa na polityczne zlecenie? Takie pytanie to naturalna konsekwencja zatrzymania przez CBA byłych przewodniczącego i wiceprzewodniczącego oraz 5 urzędników Komisji Nadzoru Finansowego z czasu rządów Platformy Obywatelskiej. Wszystko po to, aby postawić im zarzuty dotyczące wydarzeń z lat 2013-14, gdy w najlepsze trwały nieprawidłowości w SKOK-Wołomin. Doniesienie na członków KNF w tej sprawie złożono w 2016 roku. Jakie wobec tego przełomowe ustalenia w śledztwie prowadzonym...

Platforma Zakupowa ! Największa na Świecie !

Dodano: 06.12.2018 19:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Największa na świecie platforma zakupowa ! - prosto od Chińskich dostawców - wiele produktów z darmową dostawą do Polski - super oferty na miliony produktów: Największy na świecie sklep internetowy z najniższymi cenami: http://finansowoprawny.oferty-kredytowe.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=1774&idDistributor=146008 W ofercie sklepu internetowego eM znajdziesz elektronikę taką jak telewizory, smartfony, komputery czy tablety, a także duże i małe AGD, elektronikę samochodową i części samochodowe oraz odzież, obuwie, sprzęt turystyczny i wyposażenie ogrodu. Z pewnością, zamiast pytać o to, co jest w eM, lepiej zapytać czego tam nie ma. Sklep internetowy eM otrzymał już wiele wyróżnień i nagród. Nagrody te przyznawane były zarówno przez portale opiniotwórcze, jak i ekspertów z branży. Przez cały czas ogromnym uznaniem cieszą się zniżki eM. To one tak naprawdę napędzają sprzedaż w sklepie. Ich wysokość sięga czasami nawet do 70%, a dla klientów jest to najlepsza z możliwych okazji: http://checinyzamek.blogspot.com Pełna oferta ! Sprawdż koniecznie: https://finansowoprawny.blogspot.com Jeżeli szukasz konkretnej oferty ? Po prostu do mnie napisz ! Mam wszystko !

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

Wielton NS-3 - Europejskie Centrum Remarketingu Sp. z o.o.

Dodano: 06.12.2018 16:49 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Wyposażenie: ABS Osie renomowanej firmy Automatyczna regulacja luzów hamulcowych (AGS) Platforma o wymiarach wewnętrznych 13620 x 2450 x 600 mm (dot. 3-osiowych) Hamulce tarczowe (dla naczep od 2002) Zawieszenie pneumatyczne Odsuwany dach Edscha, Sesam lub Schmitz EBS (elektroniczny system hamul…

Petru: PO nie reprezentuje elektoratu, dla którego wolność gospodarcza, to wartość fundamentalna

Dodano: 06.12.2018 7:19 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Platforma Obywatelska nie reprezentuje dużej części elektoratu, dla którego praca, wolność gospodarcza i unikanie populizmu są fundamentalne - powiedział PAP szef koła poselskiego Liberalno-Społeczni Ryszard Petru.

Tagi: Platformy
Źródło: www.gazetaprawna.pl

Krone SDP27 - Europejskie Centrum Remarketingu Sp. z o.o.

Dodano: 04.12.2018 16:40 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Wyposażenie standardowe: ABS Osie renomowanej firmy Automatyczna regulacja luzów hamulcowych (AGS) Platforma o wymiarach wewnętrznych 13620 x 2450 x 600 mm (dot. 3-osiowych) Hamulce tarczowe (dla naczep od 2002) Zawieszenie pneumatyczne Odsuwany dach Edscha, Sesam lub Schmitz Zawór H-S poziomowa…

Zamówienia publiczne drogą internetową?

Dodano: 04.12.2018 16:39 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Elektroniczna Platforma Katalogów Produktów eKatalogi udostępniona przez Urząd Zamówień Publicznych umożliwia sprzedaż i dokonywanie zakupów, łącząc przedsiębiorców i sektor administracji publicznej. Platforma dedykowana jest do transakcji poniżej progu 30 000 euro, a w przypadku zamawiających sektorowych do wartości 443 000 euro.

Tagi: Platformy
Źródło: di.com.pl

NC+ z prawami do Mistrzostw Świata SuperEnduro FIM na trzy lata

Dodano: 04.12.2018 13:01 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Platforma nc+ pozyskała prawa telewizyjne do Mistrzostw Świata SuperEnduro FIM na lata 2019-2021. Transmisje z zawodów będą realizowane w kanałach sportowych nc+. Pierwsza runda nowego sezonu odbędzie się 8 grudnia w Krakowie.

Źródło: feedproxy.google.com

Radni Rzeszowa chcą połączenia z gminą Krasne dopiero za 5 lat

Dodano: 01.12.2018 13:08 | 1 odsłon | 0 komentarzy

RZESZÓW. Zawirowania, jakie towarzyszą inicjatywie przyłączenia gminy Krasne do granic Rzeszowa wydają się nie mieć końca. Jeszcze w ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że na szybkie połączenie gminy Krasne z Rzeszowem są małe szanse. Dziś wydaje się, że stopniały one do zera. Wszystko za sprawą nowej koncepcji koalicji radnych (Rozwój Rzeszowa – Platforma Obywatelska), którzy zaprezentowali projekt [...]

Źródło: supernowosci24.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2018 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone