środa, 23 stycznia 2019 r.  Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
Wiadomości z tagiem Platformy  RSS
Platforma Zakupowa ! Największa na Świecie !

Dodano: 20.01.2019 19:40 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Największa na świecie platforma zakupowa ! - prosto od Chińskich dostawców - wiele produktów z darmową dostawą do Polski - super oferty na miliony produktów: Największy na świecie sklep internetowy z najniższymi cenami: http://finansowoprawny.oferty-kredytowe.pl/o/salechannel.php?idSaleChannel=1774&idDistributor=146008 W ofercie sklepu internetowego eM znajdziesz elektronikę taką jak telewizory, smartfony, komputery czy tablety, a także duże i małe AGD, elektronikę samochodową i części samochodowe oraz odzież, obuwie, sprzęt turystyczny i wyposażenie ogrodu. Z pewnością, zamiast pytać o to, co jest w eM, lepiej zapytać czego tam nie ma. Sklep internetowy eM otrzymał już wiele wyróżnień i nagród. Nagrody te przyznawane były zarówno przez portale opiniotwórcze, jak i ekspertów z branży. Przez cały czas ogromnym uznaniem cieszą się zniżki eM. To one tak naprawdę napędzają sprzedaż w sklepie. Ich wysokość sięga czasami nawet do 70%, a dla klientów jest to najlepsza z możliwych okazji: http://checinyzamek.blogspot.com Pełna oferta ! Sprawdż koniecznie: https://finansowoprawny.blogspot.com Jeżeli szukasz konkretnej oferty ? Po prostu do mnie napisz ! Mam wszystko !

Źródło: komputery.hiperogloszenia.pl

Petru: PO nie reprezentuje elektoratu, dla którego wolność gospodarcza, to wartość fundamentalna

Dodano: 19.01.2019 7:23 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Platforma Obywatelska nie reprezentuje dużej części elektoratu, dla którego praca, wolność gospodarcza i unikanie populizmu są fundamentalne - powiedział PAP szef koła poselskiego Liberalno-Społeczni Ryszard Petru.

Tagi: Platformy
Źródło: www.gazetaprawna.pl

Artur Gierada obawia się, że do Świętokrzyskiego trafi mniej pieniędzy

Dodano: 11.01.2019 17:37 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Artur Gierada, poseł Platformy Obywatelskiej, na zwołanej konferencji prasowej, skrytykował Krajową Strategię Rozwoju Regionalnego do 2030 roku. Zarzucił między innymi to, że jest za mało konkretna. Wyraził obawy, że w kolejnych latach do Świętokrzyskiego trafi mniejsza pula pieniędzy.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Wielton NS-3 - Europejskie Centrum Remarketingu Sp. z o.o.

Dodano: 09.01.2019 19:12 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Wyposażenie: ABS Osie renomowanej firmy Automatyczna regulacja luzów hamulcowych (AGS) Platforma o wymiarach wewnętrznych 13620 x 2450 x 600 mm (dot. 3-osiowych) Hamulce tarczowe (dla naczep od 2002) Zawieszenie pneumatyczne Odsuwany dach Edscha, Sesam lub Schmitz Zawór H-S poziomowania do rampy…

Platforma polskiego startupu ułatwi sprawdzanie partnerów biznesowych

Dodano: 03.01.2019 19:43 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Firmom brakuje wiarygodnych informacji o kondycji finansowej ich kontrahentów, a w momencie podpisania długoterminowych umów kluczowa jest wiedza o tym, czy dostawca jest rzeczywiście w stanie dostarczyć towar, a odbiorca za niego zapłaci. Ratunkiem może okazać się rozwiązanie, umożliwiające ocenę finansową firm na podstawie danych z jednolitych plików kontrolnych.

Tagi: Platformy
Źródło: di.com.pl

PO składa wniosek do ABW ws. Andruszkiewicza

Dodano: 03.01.2019 9:33 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Złożenie zawiadomienia ws. Adama Andruszkiewicza do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego zapowiedzieli posłowie Platformy Obywatelskiej Cezary Tomczyk i Marcin Kierwiński.

Źródło: https:

Na lepsze drogi jeszcze poczekamy

Dodano: 02.01.2019 19:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy

PODKARPACIE, RZESZÓW. – To przesunięcie aż 14 inwestycji na następny rok jest dowodem nieudolności rządzących – mówi Piotr Tomański, radny Platformy Obywatelskiej. Na ostatniej tegorocznej sesji sejmiku wojewódzkiego radni zdecydowali, że 160 mln zł, za które na Podkarpaciu miały powstać nowe drogi, obwodnice i mosty, wykorzystają na te cele dopiero w przyszłym roku. Opozycja komentuje: [...]

Źródło: supernowosci24.pl

reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone