czwartek, 24 stycznia 2019 r.  Imieniny: Felicji, Roberta, Sławy
Wiadomości z tagiem Pili  RSS
Zostań partnerem online i zacznij zarabiać już dziś !

Dodano: 21.01.2019 19:28 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Oferta współpracy polega na promowaniu,reklamowaniu i sprzedaży wybranych przez Ciebie produktów i usług.Wszelkie narzędzia i pomoc techniczną dostajesz za darmo. Nie musisz mieć strony www, wystarczy komputer i dosęp do internetu,nie jest to żadna piramida,mlm itp.Kliknij w link i Sam/a przeczytaj instrukcję.W razie pytań napisz,pomogę. Oferta na cały kraj. Dołącz za darmo, kliknij w link i przekonaj się czy warto? Zostań partnerem online. http://webep1.com/Zobacz/To?a=1643&mp=286&r=Lw2 Zacznij zarabiać już dziś: https://pl.doaffiliate.net?utm_source=doaff&utm_medium=sponsor&utm_content=banner2131&utm_campaign=sponsor&d_aid=finansowoprawny&d_bid=2131 Sprawdż pełną oferte: http://www.finansowoprawny.nasza-lista.com Pisz po szczegóły ofert: [email protected]

Źródło: praca.hiperogloszenia.pl

Szefowa MRPiPS skierowała do premiera wniosek o odwołanie wiceminister Bojanowskiej

Dodano: 09.01.2019 7:14 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Szefowa MRPiPS Elżbieta Rafalska skierowała do premiera wniosek o odwołanie wiceminister Elżbiety Bojanowskiej z pełnionej funkcji - poinformował we wtorek resort. Bojanowska była odpowiedzialna za opublikowany pod koniec roku projekt nowelizacji ustawy o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie.

Źródło: rss.gazetaprawna.pl

wyścigi / Nocny dublet Mazdy

Dodano: 06.01.2019 2:06 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Mazda Team Joest ustrzelił dublet w nocnej sesji testowej na Daytona International Speedway. Jonathan Bomarito okazał się szybszy o 0,444 sekundy od Olivera Jarvisa. Kolejne czasy uzyskali Pipo Derani ...

Źródło: wyscigi.autoklub.pl

Urlop ojcowski - kilka informacji podstawowych

Dodano: 04.01.2019 9:01 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Pracownik - ojciec wychowujący dziecko ma prawo do urlopu ojcowskiego w wymiarze do 2 tygodni, nie dłużej jednak niż do ukończenia przez dziecko 24 miesiąca życia. Urlop ojcowski może być wykorzystany jednorazowo albo nie więcej niż w dwóch częściach, z których żadna nie może być krótsza niż tydzień - wyjaśniło MRPiPS odpowiadając na poselską interpelację.

Tagi: Pili
Źródło: www.podatki.biz

Wojtek Mazolewski z autorską audycją w radiowej Trójce

Dodano: 03.01.2019 15:21 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Ramówkę radiowej Trójki wzbogaca "Jazz fajny jest" Wojtka Mazolewskiego. Wybitny jazzowy (i nie tylko) muzyk, kompozytor, lider formacji Pink Freud oraz kwintetu firmowanego swoim nazwiskiem w pięć piątkowych wieczorów będzie prezentował w Trójce muzykę, która go fascynuje i inspiruje.

Tagi: Jack, Pili
Źródło: feedproxy.google.com

reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone