wtorek, 16 lipca 2019 r.  Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli
Wiadomości z tagiem Patryk  RSS
Bain & Co: Handel detaliczny w Polsce zmienia się szybciej niż kiedykolwiek

Dodano: 11.07.2019 15:04 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Handel detaliczny w Polsce zmienia się obecnie szybciej niż kiedykolwiek, zaś wiodący gracze na rynku nieustannie monitorują światowe trendy i szybko wdrażają sprawdzone rozwiązania, ocenia Patryk Rudnicki, manager w Bain & Company Poland/CEE. Jak podkreśla Bain & Company, dynamiczne zmiany zachodzące w handlu na skutek ewoluujących zwyczajów zakupowych konsumentów i nowych rozwiązań technologicznych są poważnym wyzwaniem dla sieci detalicznych. W swoim najnowszym raporcie firma wskazuje pięć modeli biznesowych, które pozwolą odnieść sukces w nowej rzeczywistości.

Źródło: https:

Raków lepszy w sparingu od czeskiej SFC Opawy (zdjęcia)

Dodano: 29.06.2019 15:05 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Częstochowski Raków pokonał w sobotę, 29 czerwca w meczu kontrolnym rozegranym na stadionie przy ul. Limanowskiego 1:0 SFC Opawę. Kapitalnym uderzeniem z półwoleja dającym zwycięską bramkę popisał się Patryk Kun.

Źródło: www.wczestochowie.pl

Cz, 12 lip 16:45 (Nickelodeon) - SpongeBob Kanciastoporty

Dodano: 26.06.2019 13:22 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Sponge donosi na policji, że Dusiciel śmieci. Ten szuka na nim zemsty. Ponadto gąbka i Patryk inwestują w magiczny spray, który umożliwia stanie się...

Źródło: https:

TV Puls z nowym programem na wakacje - "Puls lata". Prowadzą Dominik Dąbrowski i Patryk Janas (wideo)

Dodano: 25.06.2019 12:33 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Wakacje i gwiazdy polskiej muzyki. Telewizja Puls i marka Kasztelan przygotowały wspólny projekt - "Puls lata!". To rozrywkowy program wakacyjny, a poprowadzą go: Dominik Dąbrowski, czyli "Beton" z serialu TV Puls "Lombard. Życie pod zastaw" oraz Patryk Janas - Dawidek z serialu TV Puls "Rodzinny interes".

Źródło: feedproxy.google.com

reklama

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone