środa, 23 stycznia 2019 r.  Imieniny: Fernandy, Jana, Rajmundy
Wiadomości z tagiem Parku  RSS
3 pokoje, 56 metrów, Okolice Parku Tołpy SUPER CENA

Dodano: 23.01.2019 13:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy


cena: 215000 zł
kategoria: Nieruchomości > Mieszkania
lokalizacja: Wrocław (dolnośląskie)
Galeria zdjęć na portalu WWW.HOMEEXPERT.PL
SUPER CENA!!!
Ciche mieszkanie 3-pokojowe w kamienicy przy cichej uliczce w Śródmieściu - okolice parku Tołpy (obręb Plac Grunwaldzki).
W mieszkani…

Źródło: sprzedajemy.pl

Kolejne elementy kościoła z Rogowa czekają na renowację

Dodano: 23.01.2019 11:49 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Modrzewiowy, XVIII-wieczny kościół z Rogowa, jeden z najcenniejszych zabytków Parku Etnograficznego w Tokarni odzyskuje dawny blask. W ubiegłym roku odnowiona została ambona, teraz czas na drogę krzyżową i organy.

Tagi: Kolejny, Parku
Źródło: www.radio.kielce.pl

Chciałbyś zdobyć fundusze unijne na rozwój swojej firmy? Przyjdź na spotkanie

Dodano: 21.01.2019 14:06 | 0 odsłon | 0 komentarzy

29 stycznia w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym odbędzie się spotkanie dla przedsiębiorców zainteresowanych pozyskaniem środków unijnych na badania, innowacje, szkolenia i rozwój firmy.

Tagi: Parku
Źródło: www.wczestochowie.pl

Będzie nowa ścieżka rowerowa. Przez Świętokrzyski Park Narodowy

Dodano: 20.01.2019 18:56 | 0 odsłon | 0 komentarzy

W nadchodzącym tygodniu rozpoczną się prace przygotowawcze do budowy ścieżki rowerowej z Krajna przez Świętą Katarzynę do Podgórza. W pierwszym etapie wycięte zostaną drzewa i krzewy na terenie Świętokrzyskiego Parku Narodowego w pasie, przez który będzie przebiegać trasa. Następnie gmina Bodzentyn ogłosi przetarg na budowę ścieżki.

Źródło: www.radio.kielce.pl

Niedźwiedź

Dodano: 20.01.2019 13:13 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Zapraszamy na spektakl "Niedźwiedź". Jest to sceniczna wersja współczesnej legendy o „Niedźwiedziu-Mścicielu” opartej na wydarzeniach, które miały miejsce w latach siedemdziesiątych XX w. na terenie Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

Źródło: kulturalnie.waw.pl

Prezydent nadaje nazwy kolejnym traktom. Radny PiS pyta, czy to zgodne z prawem

Dodano: 17.01.2019 12:48 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Decyzją prezydenta Olsztyna, parkowe trakty zyskują nazwy na cześć miast partnerskich stolicy Warmii i Mazur. W grudniu ubiegłego roku w Parku Centralnym otwarto oficjalnie aleję Rovaniemi, wcześniej swoją aleję zyskał najdalej położony gród partnerski - chiński Weifang. Sposób nadawania nazw traktom nie podoba się radnemu Babalskiemu, który uważa, że taką decyzję powinna podjąć Rada Miasta.

Źródło: www.olsztyn.com.pl

Hit telewizyjny tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia!!!

Dodano: 06.01.2019 19:05 | 7 odsłon | 0 komentarzy


„Kevin sam w domu” hitem Świąt, TVP1 i Polsat na czele rynku
Tegorocznym zwycięzcą oglądalności w telewizji w Święta był film :"". Zgromadził ponad 4mln widzów w Wigilijny wieczór. To niesamowite jak Polacy upodobali sobie ten film. Rok w rok właśnie Kevin ma największą oglądalność i to on wygrywa z konkurencją. Dla porównania oglądalność Mam talent to 2,7-3 mln widzów a The Voice of Poland 1,7-2,2 mln widzów. Gratulacje dla twórców tego filmu.
Jednak zobaczcie jak teraz wygląda ten piękny niebiesko-oki blondyn. Dokładnie mówiąc chodzi nam o Macaulay Carson Culkin. Co robi nasz niesforny aktor. Buntuje się wobec roli w której zagrał. Podobno sam film zarobił ponad 500 mln $. Więc osiągnął ogromny sukces. Wszyscy uważali aktora za małego bezbronnego chłopca. W sumie niektórzy po 20latach nadal tak o nim sądzą. Rzeczywistość jest całkiem inna.

Wikipedia
w komedii . Film okazał się sukcesem, ale międzynarodową sławę przyniosła mu dopiero rola Kevina McCallistera w przebojowej komedii familijnej Kevin sam w domu (1990). Otrzymał za nią kilka nagród oraz nominację do . Dwa lata później została nakręcona równie kasowa kontynuacja. W międzyczasie Culkin pojawił się w telewizyjnym programie oraz zagrał w filmie (1991), za co otrzymał dwie nominacje do nagrody MTV. Sukcesy tych produkcji przyczyniły się nie tylko do wzrostu popularności aktora, ale też jego gaży. O ile za występ w pierwszej części Kevina samego w domu otrzymał sto tysięcy dolarów, o tyle za film Moja dziewczyna, jako pierwsza dziecięca gwiazda dostał milion dolarów. Za drugą część Kevina samego w Nowym Jorku już cztery i pół miliona, a za i po osiem milionów dolarów, co uczyniło go najlepiej zarabiającym nastoletnim aktorem. Jednak pomimo początkowych sukcesów jego kolejne filmy nie zdobyły uznania krytyków i odnosiły raczej umiarkowany sukces. W 1995 roku postanowił wycofać się z aktorstwa, na co prawdopodobnie wpłynęło „wypalenie zawodowe” i rozstanie rodziców, którzy rozpoczęli sądową batalię o opiekę nad dziećmi i majątek nastoletniego aktora. Ostatecznie prawo do opieki otrzymała matka.
Po kilku latach przerwy, w 2000 roku Culkin powrócił do aktorstwa grając w wystawianej w sztuce Madame Melville. Wiosną 2003 roku pojawił się gościnnie w serialu , za co zebrał wiele pozytywnych recenzji. W tym samym roku powrócił również na wielki ekran za sprawą filmu Party Monster, gdzie zagrał narkomana i mordercę, . Następną jego produkcją byli z 2004 roku. Obraz wprawdzie nie odniósł dużego sukcesu, lecz rola Culkina została doceniona przez krytyków. W kolejnych latach aktor nie pojawiał się zbyt często w filmach. W 2007 roku zagrał w filmie Sex and Breakfast, a w 2011 w eksperymentalnej produkcji , The Wrong Ferarri, która w całości została nakręcona .
W 2013 roku założył pięcioosobowy zespół rockowy The Pizza Underground.Źródło: plotki-w-show-biznesie.blogspot.com

Zmysłowa Parka dla Was

Dodano: 20.11.2018 10:37 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Para biseksualna chłopak 31 lat 180 wzrostu 70 kg wagi oraz dziewczyna 30 lat 176 wzrostu 57 kg wagi zaproszą chętnych panów lub panie bi na orientalny masaż który sprawi że poczujesz się w pełni usatysfakcjonowany i zrelaksowany. Masaże wykonujemy w specjalnie do tego celu przygotowanym miejscu. Orientalny wystrój, nastrojowa muzyka, blask świec oraz zapach aromatycznych kadzideł sprawi że poczujesz się wyjatkowo. Gwarantujemy pełna dyskrecję. Koszt masażu robionego przez nas to 400 zł za 90 min. Zapraszam do kontaktu Pozdrawiamy Wiki i Dawid

Tagi: Pani, Parku, WiFi, Koszt
Źródło: dupcia.pl

Szczyt to za mało. Wspinał się na krzyż na Giewoncie

Dodano: 26.09.2017 20:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Dla tego "śmiałka" zdobycie szczytu Giewontu nie było wystarczającym wyczynem. Postanowił wdrapać się jeszcze wyżej. Jego wyczyny zauważył Reporter 24, który wysłał zdjęcia na Kontakt 24. Komendant straży Tatrzańskiego Parku Narodowego podkreśla, że jest to niezgodne z przepisami i może skończyć się karą finansową.

Źródło: tvnmeteo.tvn24.pl

Nowy Renault Captur Initiale Paris (2017) - zdjęcia

Dodano: 25.05.2017 8:51 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Najnowsze informacje dotyczące motoryzacji - premiery, galerie, filmy i testy samochodów. Bądź na bieżąco dzięki portalowi motoryzacyjnemu moto.wp.pl

Źródło: moto.wp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Time4VPS.EU - VPS hosting in Europe

Copyright © 2008-2019 hitweb.eu  - wszelkie prawa zastrzeżone